Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

ArvydasFezzed

Fokus_Marokus

Rekomenduoti pranešimai

 
1. Jūsų Vardas_Pavardė: Aurimas_Gangs
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Fokus_Marokus
3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Ištraukinėja draugus iš cheateriu skilties eilini karta,bandydamas juos atmazinti kaškokiom nesamonemis,nors grynai visose situacijose yra video. Atsibodo tas Fokuso nesąmonių darymas... Manau pats laikas nušalinti ji, bet čia ne man spręsti.. tegu atsako už blogus sprendimus,bent jau.
4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)
Galite patikrinti čia: Moderatorius
5. Įrodymai (BŪTINA): 
 http://sarg.lt/index.php?/topic/261494-shade-medic/šitoje temoje jam ir vėl nepakanka įrodimu... nes vėl užkabinau jo draugą. parašė,kad mašinoje neina hp štai video,kaip fokusas meluoja,kad neina hp, kad ištrauktu draugą. Gero žiūrėjimo. https://www.youtube.com/watch?v=uSghYJvUqZc&feature=youtu.be

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nemoki dirbti nedirbk ir neiizeidinek gi tu esi moderatorius. Neturėdamas,kaip pasiteisinti pradėsi ižeidinėti? iš vis kritai akyse :/

Kadangi tu ant tiek durnas, tai numesiu dar tavo tą video Bumeriui, kuris pasakys, kad tai nėra cheat. Kaip tu nesupranti, kad kartais taip yra, kad šaudant į sėdintį g gyvybės neina, taip pat, kaip ir stovint afk, pasižiūrėk čytų temas, jau buvo panašių atvejų, kuriuos atmečiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kadangi tu ant tiek durnas, tai numesiu dar tavo tą video Bumeriui, kuris pasakys, kad tai nėra cheat. Kaip tu nesupranti, kad kartais taip yra, kad šaudant į sėdintį g gyvybės neina, taip pat, kaip ir stovint afk, pasižiūrėk čytų temas, jau buvo panašių atvejų, kuriuos atmečiau.

neina tada,kai naudoji esc moda. arba inv tu dirbti, pastovei dedi blogus sprendimus kaip ir tu sakiai cituoju tave: nepaziurejau to video. taip kaip tu sprendi zmogus kaltas ar ne jai net neziuri video. Pagal nikus? ai nejuokauk kiek filmuoji Shade tiek atmesta. nes tu sedi ir viska atmeti gal kada pradek ir savus bausti... Visas servas zino tiesa fokusai del ko renki -rep ? ir neiizidinek uz tiesa :) as taves gi neiizeidineju..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

neina tada,kai naudoji esc moda. arba inv tu dirbti, pastovei dedi blogus sprendimus kaip ir tu sakiai cituoju tave: nepaziurejau to video. taip kaip tu sprendi zmogus kaltas ar ne jai net neziuri video. Pagal nikus? ai nejuokauk kiek filmuoji Shade tiek atmesta. nes tu sedi ir viska atmeti gal kada pradek ir savus bausti... Visas servas zino tiesa fokusai del ko renki -rep ? ir neiizidinek uz tiesa :) as taves gi neiizeidineju..

Shade pats buvo įkištas į blist, o tu dar kažką sakai, kad ištraukinėju savus? Aš nežinau tikrai,kas tau negerai, jau sakiau, kad man čia savų nėra ir as nesu korumpuotas. O -rep man dalinat, nes norit tik vieno : NUVERSTI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Shade pats buvo įkištas į blist, o tu dar kažką sakai, kad ištraukinėju savus? Aš nežinau tikrai,kas tau negerai, jau sakiau, kad man čia savų nėra ir as nesu korumpuotas. O -rep man dalinat, nes norit tik vieno : NUVERSTI.

Kad deda - rep zmones kuriu net nepažystu.. o situo atveju hp turi eiti ir sakyk ka nori turi ji nubausti. lauksim tolimesnio sprendimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kad deda - rep zmones kuriu net nepažystu.. o situo atveju hp turi eiti ir sakyk ka nori turi ji nubausti. lauksim tolimesnio sprendimo.

Žmogau.. man tavęs nuoširdžiai gaila... Ai, dar pasakyk, kad čia pats parašiau?

 

[15:07:58] Vytautas: Pasakyk juk, kad būna bugas, kai žaidėjas sėdi g ir afk bei jam neina hp - https://www.youtube.com/watch?v=dXR1_SxbJro
[15:07:59] Vytautas: jo?
[15:08:05] Vytautas: čia ne cheat
[15:10:59] SARG.lt administracija: o kodel afk bunant turetu hp eit? :D
[15:11:43] Vytautas: nu matai vienas verkia, kad mat turi eit hp ir skundus man rašo :D
[15:12:03] Vytautas: tai dėl jo durno proto tau parašiau ir dabar numesiu chat
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Žmogau.. man tavęs nuoširdžiai gaila... Ai, dar pasakyk, kad čia pats parašiau?

 

[15:07:58] Vytautas: Pasakyk juk, kad būna bugas, kai žaidėjas sėdi g ir afk bei jam neina hp - https://www.youtube.com/watch?v=dXR1_SxbJro
[15:07:59] Vytautas: jo?
[15:08:05] Vytautas: čia ne cheat
[15:10:59] SARG.lt administracija: o kodel afk bunant turetu hp eit? :D
[15:11:43] Vytautas: nu matai vienas verkia, kad mat turi eit hp ir skundus man rašo :D
[15:12:03] Vytautas: tai dėl jo durno proto tau parašiau ir dabar numesiu chat

 

Visiem eina išskyrus jam. kuom jis iskirtinis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...