Sveiki atvykę į SARG.lt - Populiariausias SAMP serveris Lietuvoje

Užsiregistruokite dabar, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, duoti reputaciją kitiems nariams, turėti asmeninių žinučių gaviklį, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!

Visas aktyvumas

Šis srautas atsinaujina automatiškai   

 1. Pastaroji valanda
 2. Sveikas,malonu susipažinti. :)
 3. Pasiulyta zaidime 25milijonai
 4. Algos už 02-25 sudėtos!
 5. Nu realei sakauman dzin :) Tegul daro jum bus geriau mums sunkiau tam yra teisesauga :)
 6. Patvirtinta
 7. O kai bėglys bedarbis ir nori pajusti malonumą bėgdamas? Jokio malonumo nebūna.
 8. Sakai lengva paiimkim begliu is mafijos kas is to i baze jis nuvaro ir kuon pasieksi? nieko jei nesusirenka dachuja ir nieko nebuna :) tenga bauda duoti ka kalbeti apie TB/GS interjierus?
 9. užpisa patyčios iš savęs, bet kai atsimenu tavo veida kartais tikrai šypsena sukelia :]
 10. Bus nubaustas.
 11. Bet ar tu supranti,kiek jūsų į diena prisijungia? Apie 80-100 ir jums labai lengvai būna pagauti, paprašai per /rv padėkit pagaut tą ir tą. Ir tada suleka visa teisėsauga juos sugaut.
 12. Užeik! Naujas plug.dj kanalas visiems:
  https://plug.dj/ஜ-muzika-kiekvienam-ஜ
 13. Nereikia čia man lelele, galėjai į /sms jam parašyti, o ne į /vip, ne pirmas kartas matau + gavai reporerių nalogą, įrodymų nekelsiu, nes pats prisipažinai.
 14. gera idėja! spaudžiu žalią :)
 15. Realei as nei pries nei uz.. Ir dabar paargumentuosiu. Kas moka begti tas ir isbegiojai su tuo taisymo raktu paiimkim kaip pavizdy @Andrey_Bronislav ir @Tomasa_Kiss jie begioja po valanda ir pan. Jei nemokat begti ir nereikia begti. Kaip ir suprantu pats buvau beglys dbr perejau i teisesaugos puse manote lengva gaudyti? Tikrai ne. Aisku mes turime daugiau privalumu, Bet jeigu taip padarys tai tegul padaro. :)
 16. Sveikinu visus!
 17. Nu tai aisku,nuzudom ji ir bus ramu...tu toki sakini ,nori panaudoti fokusai...kuo maziau ,tokiu vaikscios tol bus ramu..o tokiu yra nemazia,reiktu ne viena elektoros kede uzkurti:D Nuzudysi viena,atsiras ir kitas,ju neiisnaikinsi visu. As nesakau,kad jie vaikciotu ramiai,ant zemes.Tam yra kelejimai @Mantas_Zalgirietis as su jo nuomone visiskai sutinku.
 18. Idėja gera, bet nemanau ar ją darys, nes tada teisėsauga pradės nervuotis, kad nieko nesugauna. Nors kaip dar ankščiau NUM2 užmetus nenusiimdavo tr.priemonės gyvybės, pagaudavo, bet dabar jau kitokia teisėsauga, nėra jau ji tokia vieninga kaip ankščiau būdavo ir seniau ilgiau gaudydavo.
 19. Labai gražiai padaryta.
 20. Užeik pajusti gerą nuotaiką!
  https://plug.dj/ஜ-muzika-kiekvienam-ஜ
 21. O tai kur tu tą įžeidimą matai? ;DDDDD Kartais lx neturėtų būt pilnas žodis? ;). Sėkmės pacanas.
 22. Zinau kad kitoks, cia yra tokie kaip zaidimu dokumentai, lyg kokio veikejo statsai ar kazkas nu supranti.
 23. Nu sorry, jei tu laikai išžagintojus arba žiaurius maniakus bei žudikus žmonėm, tai tada nesupranti ir kitos pusės - tai yra tų, kurie nukenčia nuo to žudiko. Jie praranda brangų žmogų, kurį augino, mylėjo ir kartu gyveno, o tas, kuris nužudė, tavo nuomone, kadangi irgi žmogus, turi vėliau vaikščiot ant švarios žemės kaip niekur nieko?
 1. Užkrauti daugiau aktyvumo