Eiti į turinį

Visas aktyvumas

Šis srautas atsinaujina automatiškai     

 1. Pastaroji valanda
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Zenka_Griskeviciuss 2. Kiek surinkote iškvietimų?: 3. Kiek minučių su darbinė uniforma?: 4. Kiek surinkote tinklų?: 5. Uždirbti pinigai: 7.440.270 6. Nunešti maišai: 7. Kiek turėtumėte gauti taškų?: 7 8. Įrodymai į spoiler'į (/dstatistika nuotrauka):
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Zenka_Griskeviciuss 2. Kiek surinkote iškvietimų?: 3. Kiek minučių su darbinė uniforma?: 4. Kiek surinkote tinklų?: 5. Uždirbti pinigai: 7.440.270 6. Nunešti maišai: 7. Kiek turėtumėte gauti taškų?: 7 8. Įrodymai į spoiler'į (/dstatistika nuotrauka):
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Zenka_Griskeviciuss 2. Kiek surinkote iškvietimų?: 32 3. Kiek minučių su darbinė uniforma?: 161 4. Kiek surinkote tinklų?: 5. Uždirbti pinigai: 4.650.930 6. Nunešti maišai: 7. Kiek turėtumėte gauti taškų?: 8 8. Įrodymai į spoiler'į (/dstatistika nuotrauka):
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime?: Zenka_Griskveviciuss 2. Kiek atgabenote maišų ?: 3. Kiek surinkote tinklų?: 4.Uždirbti pinigai: 4.650.930 5. Kiek turėtumėte gauti pliusų ?: 15+ 6. Įrodymai į spoiler'į (/dstatistika nuotrauka):
 6. Vardas_Pavardė žaidime. Bronius_Sanchez Uždraustas Rašymas. Priežastis dėl ko gavote (nesuprantamai parašytų neskaitysime). INV Įrodymai (nuotraukos). Kas jus užbanino? @Keptas_Moliugas
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Aldass_Macius 2. Kiek iškvietimų paėmėte? 45 3. Kiek pagydymų surinkote? 45 4. Kiek minučių pražaidėte su darbine uniforma? 139 5. /info ir /dstatistika lentelės (Privalo būti įkelta į spoiler'į):
 8. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Griciune_Relax Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Silent Aim Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Ar cheatino veiksmo metu?: Taip Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video
 9. Anketa: Vardas_Pavardė: Steven_Jobs Įrodymai, kad įvykdėte dienos misiją: Už įvykdytą misiją norit gauti pliusus ar pinigus?: +
 10. Treniruotės vedėjo V_P žaidime : Lukas_Green Treniruotės tipas : Plaukimas, šaudymas Dalyvių nuotrauka (prieš ir po) [kelti į spoiler] : Laimėjusios komandos/darbuotojo nuotrauka [kelti į spoiler] : Kolegos, kurie gauna pliusus: @Dominykas_Bulka @Safyra_Light @Nojus_Wizard @Ethan_Bradberry @Lukas_Zilenevicius @Musiau_Muse @Antanas_Vazonas @Full_Energy @Black_Weeds @Vaidas_Killer Kolegos kurie gauna papildomus pliusus: @Vaidas_Killer @Dominykas_Bulka2x @Musiau_Muse @Full_Energy @Ethan_Bradberry @Safyra_Light @Antanas_Vazonas @Nojus_Wizard
 11. 1. Namo numeris: 1742. Privalumai: Vidus loftas 50m, gana arti yra gaujos. Los Santos International Airport ir Los Santos FBI skyrius 3. Kaina: Žaidime pasiūlytą 50m, keliam kas 5m 4. Nuotraukos:
 12. @Diamond_Domas ką tu veiki 18 atsibaninimo anketų eik tikrint :D

 13. 1. Žaidimo V_P?: Joris_Molis • Sudalyvavimas kalėjimo pabėgime - 20 taškų.] : 20 • Sudalyvavimas grobime - 20 taškų. ] : 40 Išviso "60" veiklos taškų. Įrodymai (privaloma kelti į spoiler'į):
 14. Atsakau už darbuotoja. Nesuprantu kurioje vietoje jis kažką pažeidė. Gal ir buvo už kitą paskyrą, šito nežinau, bet matosi, kad Danas padarė kill'ą 55 minutę, o jax atsijungė 56. Tai kaip jis galėjo pirmą kažką pažeisti, kai net nesimato, kad šaudė ir kada būtent Jax mirė.
 15. Aiškiai matėsi kad tuo metu man buvo žaidimas pakibęs, nesikeitė FPS, kai pakito FPS iškarto sulipo paskutinės kulkos. Pridedu tema, kai tokia pati situacija:
 16. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Taisykliu_Sergetojas Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: NE Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: TAIP Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Ar cheatino veiksmo metu?: TAIP Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : VISAS VIDEO Tai kad tiek pats fps ir video pabaigoje kai tau sulipo kulkos :D
 17. LOSTAI KOKIE, pasiziek begu tiesiai, bet neibegu niekur, laggas totalus per kampus saudo bazej pilna teksturu kurios galbut ir padejo man isvengti jusu ataku, nesimato net is kur saudot, +2004 metu geimas buginti kampai tai tiek
 1. Užkrauti daugiau aktyvumo
×
×
 • Sukurti naują...