Sveiki atvykę į SARG.lt - Populiariausias SAMP serveris Lietuvoje

Užsiregistruokite dabar, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, duoti reputaciją kitiems nariams, turėti asmeninių žinučių gaviklį, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!

Visas aktyvumas

Šis srautas atsinaujina automatiškai   

 1. Pastaroji valanda
 2. kaip cia Nomercy buvo paskutinį karta kaip užejau į forumą importal šunys tavo draugai, dabar jau nebe ? :O
 3. Taisom
 4. visam video mstosi kad uzspaude f11, Nuo tiek kulku butu jau senai mires. :)
 5. Ko gero, juokingiausias pasiūlymas kurį teko matyt. Taisyklės yra aiškios. Keikies ar kt. - gauni mute. Nėra skirtumo per kur tai pamato. Vistiek nusižengei. Per pzu įrodymai ar ne, pažiūri kur žmogus, paseki, vėl keikias ir užmutini. " čia yra žaidimas ". Taip. Tai tiesa. Bet tos taisyklės yra sugalvotos ne veltui. :)
 6. Prisidedu prie pagyrimo
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Vidas_Kasiokas 2. Kiek turite teisėsaugos xp?: 74.780XP 3. Įdėkite savo parašo nuotrauką 4. Ar turite 16'000 bendros patirties taškų? Taip, turiu. 5. Kaip suprantate sąvoką FTB (Du sakinius savais žodžiais): FTB - Paraidžiui išvertus tai yra federalinių tirimų biuras. FTB užsiema nelegalių tolimujų reisų vairuotojų krovinių tikrinimu ir konfiskavimu. Dar FTB gelbėja žmones, minuoja bombas ir t.t. 6. Kodėl norite į FTB? Į FTB noriu, kadangi noriu vėl prisiminti senus gerus sarg laikus. Noriu aktyvaus darbo, kadangi daugelis darbų sarge yra labai nuobodus, ten nėra jokio veiksmo, o FTB manau veiksmo tikrai yra, ir gan nemažai. Dar noriu smagiai pažaisti, ir gerai praleisti laiką. 7. Ar galėsite naudotis Diskord programa? https://discordapp.com/ Taip Teoriniai klausimai: 1. Kiek į dieną privaloma pražaisti, surinkti baudų ir iškvietimų? Atsakymas: Pražaisti 80 minučių, surinkti 5 baudas ir konfiskuoti 200mg narkotinių medžiagų. 2. Kokius tris pagrindinius sąrašus mes prižiūrime bei valome? Atsakymas: /ieskomi, /begliai 3. Kiek privaloma išdirbti įsidarbinus į FTB? Atsakymas: 14 Dienų 4. Kada galima tikrinti ar žaidėjas turi narkotinių medžiagų? Atsakymas: Visada 5. Kur galima būti AFK ir kiek laiko? Atsakymas: AFK bazėje gali stovėti kiek tik nori. 6. FTB, komandos /patikrinti naudoti negali. Kaip bendradarbiaudami su kitomis teisėsaugos sritimis, įsitikinsite ar vairuotojas gali vairuoti tr.priemonę? Atsakymas: Išsikviesiu policija arba kreipsiuos /rv 7. Kokias teises privaloma turėti kiekvienam FTB darbuotojui? Atsakymas: Automobilio ir piloto. 8. Ar galima duoti nusikaltėliui pinigų, kad susimokėtų baudą? Atsakymas: Ne 9. Kiek daugiausia kartų galima pasiūlyti baudą žaidėjui? Atsakymas: 3 Kartus, jei nemoka, siunčiu į kaleimą. 10. Žaidėjus esančius vandenyje mes išgabename su ...? Atsakymas: Sraigtasparnių Sąvokos: 1. /rv - Teisėsaugos racija 2. /taz - Įjungia/išjungia tazerį 3. /kviecia - Neturime tokios komandos. 4. /bega - /bega V_P uždedame asmeniui bega statusą. 5. /ita V_P - Su šia komanda dedame nusikaltėliui įtarimus. 6. A51 - Tai treniruočių zona. 7. A53 - Dėja yra tik A51 ir A52 ir jos abi yra treniruočių zonos. 8. Streikas - Didelės žmonių grupės ar grupuotės, kurie turi vieną bendrą tiksla, susiburimas, pasipriešinimas kažkam. 9. /isimtis - Išima spyglius. 10. /atimtigunus - Nėra tokios komandos 11. /begikai - Nėra tokios komandos 12. /narkotikai - Nėra tokios komandos 13. /konfiskuoti - Nėra tokios komandos 14. /nubaudimai - Tai sąrašas, kuris rodo visus tavo nubaudimus.
 8. 1 .Tavo nick žaidime:Daimonas_Fanta 2 .Tavo turimas xp kiekis žaidime:232355 3. Tavo turimas apsaugos xp keikis žaidime:11360 4. /nalogai nuotrauka: Teorija: 1. Kiek per dieną minučių turi pražaisti apsaugos darbuotojas?:60 2. Kam yra skirti A51/A52 zonos ginklai?:Treniruotėms,šaudymo lavinimui jų išsinešti negalima. 3. Ką kiekvieną darbo dieną 18:00 veikia apsaugos darbuotojai?:Kekvieną darbo dieną saugome vyriausybe. 4. Kokie ginklai naudojami per vyriausybės saugojimą?:Tazeris ir dažu flakonas nebent valdžia leidžia naduotis kitais ginklais 5. Kur galima būti AFK darbo laiku?:Neribotą laiką,požiamineme garaže arba baseine 6. Ar dirbant ne darbo metu būtinas ts?:Taip būtinas. 7. Kokius objektus galima atsisakyti saugoti?:Medžius ir kitus netinkamus dalykus kuriuose būtų saugoti kvaila bei draudžiama saugoti gaujas ir mafijas. 8. Ar galima atsisakyti saugoti žmogų jei jis paprašė tavęs saugoti 31 minutę?: Taip galima atisisakyti kadangi iki 30 minučių yra privaloma saugoti. 9. Kokių žmonių nesaugome?:Asmens su /bega,mafiju ir gauju. 10. Kiek daugiausiai galima krautį į viena bankomatą pinigų?: iki 500mln Situacijos 1. Antradienis 11:50 nedarbo laikas jūs esate 4 rango ir dirbate su nuosavu Buffalo, pamatote kaip kviečia Vardenis_Pavardenis ir paimate iškvietimą, atvykę pamatote, kad jis paslaugose, tai jam saugojimą pasiūlote už 500€/min (/saugoti Vardenis_Pavardenis 500 15). Kas šioje situacijoje blogai, o gal viskas gerai? Atsakymas:Ketvirto rango darbuotojas negali dirbti su nuosavu buffalo jis gali dirbti tik su darbiniu buffalo,bloga kaina vietoj 500 turėjo būti 1000,naudosiu komanda,/saugosiu V_P [Kaina už min] [laikas min] 2. Trečiadienis 12:03, darbo laikas, jūs esate 3 rango ir dirbate su nuosavu Turismo. Tuomet pamatote, kad jus kviečia Vardenis_Pavardenis. Jūs per /r parašote aš ir važiuojate aptarnauti kliento. Jis jūsų paprašo, kad apsaugotumėte jį 10 minučių. Jūs panaudojate komandą /saugoti Vardenis_Pavardenis 1k 10 kadangi darbo laikas ir sėkmingai pradedate saugoti klientą. Kas čia blogai, o gal viskas gerai? Atsakymas:Nuo 3 rango negalima dirbti su nuosavu turismo,turite paimti iškvietima ne į racija o /vaziuoju V_P,kaina netinkama kadangi žaidėjas nėra paslaugų saraše turėjo būti 2k 3. Antradienis 19:10 darbo laikas, jūs esate pirmo rango ir dirbate su nuosavu Huntley,bei važinėjate po miestą ir tikrinate ar niekas nedaro jokių pažeidimų. Prisiminate, kad neturite pasiėme ginklu tai greitai nulekiate į A51 zoną ir pasiimate ginklų darbui ir grįštate prie darbo. Kas šioje situacijoje blogai, o gal viskas gerai? Atsakymas:19:10 yra pertrauka,nuosavu huntley galima dirbti tik sekmadieniais,negalima išsinešti iš A51 zonos ginklu turite juos panaikinti.
 9. Šiandien
 10. Sveiki. Su SWAT 2 darbo skinu neina leistis su virve. + siūlau pakeisti jį į 17 id -
 11. Ne nu tu žiūriu nesupranti manęs... DEL HEALINIMOSI ČIA PARAŠYTA, tu įbėgt į vidų ir šaudyt gali, nieks nedraudžia, bet healintis tikrai negali ;)
 12. zdrf vape team su kokiu vg/pg santykiu imt skysti kad butu garas tirshtas nu kad ishkart neishsisklaidytu ir su kiek nikotino naudojat? nes naudoju su 3 taj nixuja nesijaucia
 13. Sveikas ;)
 14. [2017-01-24, Antradienis] Nuvežti 22 klientus. 2+
 15. teises, mokslas, sportas, nelb yr laiko
 16. 7m
 17. Ttai jusu dauguma buvo isbege.. kaip prie ls ofisu buvom nemaza mase isbego.. tai ir ejom i vidu...
 18. 23m
 19. 3x pries eisma buvai islindes.
 20. ziurekit ka kestas man nupiese

  a74ed5e07d05de7fbe0f9b5d294ab517526.png

 21. Prisidedu.Visada padeda,kai tik prireijia pagalbos.Geras adminas.
 1. Užkrauti daugiau aktyvumo