Eiti į turinį

Visas aktyvumas

Šis srautas atsinaujina automatiškai     

 1. Pastaroji valanda
 2. Gytis_Fair

  Gytis_Fair

  Tik piisjugnaiu ant swedijos intiko isakrto 250 pingas ir nerode jokiu vartu ir pns rode tik zmogeliukas. O kai nekibo kulkos tai nesimate kas saude ir nezinia ar i mane pataikei. IR DAR /loss nedarai o man belekaip dropino packetai
 3. Michelle_Cheretti

  Dienos apžvalga

  2019-02-17, Sekmadienis Daugiausiai pražaidė minučių (su darbine išvaizda): 1. Speed_Ltu - 324 2. Rafal_Blagadarenko - 225 3. Red_Blood/Vodka_Tonas - 210 Daugiausiai priėmė iškvietimų: 1. Speed_Ltu - 63 2. Red_Blood - 60 3. Vilius_Nicess - 42 Daugiausiai surinko atgabenimų: 1. Speed_Ltu - 116 2. Timas_Brow - 105 3. Rafal_Blagadarenko - 49 Pateko: - Darbą paliko/išmetė: Arnelis_Samperis Bendras Mechanikų paimtų iškvietimų skaičius: 402 Bendras Mechanikų paimtų atgabenimų skaičius: 512
 4. Alesus_Braze

  Policijos papeikimų tema

  Papeikimo anketa: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Alesus_Braze 2. Nusižengusio pareigūno Vardas_Pavardė: Olegas_Relaif 3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: Manau jog free star už kelio kirtimą, nors aš važinėjau tpbull dykumoje. 4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą (PRIVALOMA):
 5. Edvinas_Barise

  Edvinas_Barise

  trugdei eventa buvai nubaustas, nematau problemu.
 6. Miroslav_Mirka

  Emigruoju Arthur_Rodriguez

  svks atvs
 7. Baryga_Zvejyba

  Baryga_Zvejyba

  Nauja lieknėjimo sistema, leidžianti per 5 dienas atsikratyti iki 8 kg 1. Valomasis etapas Pirmojo etapo arba laiptelio pavadinimas kalba pats už save. Šią dieną vykdysite organizmo valymą. 2. Atkuriamasis etapas Antrasis etapas skirtas tinkamai skrandžio ir žarnyno būklei užtikrinti. Tai irgi labai svarbu tiek sveikatai, tiek ir teisingam lieknėjimui. Šiame etape jums teks nudžiuginti organizmą rūgščiais pieno produktais, kuriuos po valomojo etapo organizmas įsisavins kur kas efektyviau. Sportas – pagal tam tikras taisykles organizuojama žmonių veikla, derinant fizinius ir intelektinius gebėjimus, skirta varžymuisi, laisvalaikio praleidimui, įvairių įgūdžių lavinimui, taip pat pasiruošimas šiai veiklai ir to pasiruošimo metu atsirandantys tarpusavio santykiai. Sportu siekiama varžytis, stiprinti sveikatą, gauti moralinį ir materialinį pasitenkinimą, taip pat atlygį, išreikšti save, tobulintis, siekti garbės ir šlovės.
 8. Kristupas_Sum

  T.R.V Misijos

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Kristupas_Sum 2. Kurias misijas įvykdėte?: 29 3. Kiek + turėtumėte gauti?: +5 4. Įrodymai: 5. Turite pasiūlymų?:
 9. Lukas_Asliukas

  Namas netoli klubo (1612)

  5
 10. Domas_Sliuuzas

  Savaitės darbuotojas

  ŠEŠTOJI SAVAITĖ: 2019-02-18 - 2019-02-24 Preliminarus savaitės darbuotojų TOP3 po 02-18 1. - - 0 taškai 2. - - 0 taškai 3. - - 0 taškai
 11. Diamond_King

  Policijos papeikimų tema

  1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Diamond_King 2. Nusižengusio pareigūno Vardas_Pavardė: Baryga_Kretinga 3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: Surakino ir dave free star ir dar buvau naujokas tik atejau i serveri pavairuot draugo masina ir islipau 4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą (PRIVALOMA): [URL=https://www.part.lt/perziura/99f8b758e22bb17ad5988708ae64b2e6705.png][/URL]
 12. Donas_Paulas

  Emigruoju Arthur_Rodriguez

  Sveikas atvykęs, sėkmės emigruojant į sargą.
 13. Michelle_Cheretti

  Mechanikų algų sistema

  Užskaityta.
 14. POLICIJA atranka iki STOP Sveiki.Atėjo laikas pasipildyti naujų darbuotojų. Todėl ieškome aktyvių, kvalifikuotų, bei bendraujančių darbuotojų. Prieš pildant, pagalvokite ar galėsite tokiais būti. Laiko turite pakankamai, daug, todėl pildykite atsakingai, neskubėkite. Privaloma griežtai laikytis atrankos taisyklių kurios yra nurodytos žemiau. Nesilaikant taisyklių anketa bus ATMESTA. Atrankos taisyklės: Nekopijuoti anketų. Jūsų forumo nick turi sutapti su žaidimo V_P. Nekurti jokių pusiau nukopijuotų, neužpildytų ar nuo kitų žmonių cituotų anketų. Užpildžius anketą ją iškart redaguoti. (5 minučių intervalas) Nekeisti šrifto, raidžių dydžio, spalvų. Atsakymą paryškinti B.  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė? Kiek turite teisėsaugos patirties taškų? Kodėl norite į PD? Pateikite /xp lentelę (Part.lt ir į spoiler būtina)? Kas yra PD (savais žodžiais)? Ar turite Discord programa ir mikrofoną? Ar mokate jais naudotis? Ar esant reikalui galėsite būti Discord'e? Kiek planuojate išdirbti? Teoriniai klausimai: Ar galima naudoti /taz per grobimus? Atsakymas: Kada galima šaudyti mieste, ir su kokiu skin? Atsakymas: Per kiek laiko reikia praeiti kvalifikaciją? Atsakymas: Pasakykit bent tris treniruočių taisykles? Atsakymas: Kas yra vieša ir nevieša vietos? Atsakymas: Iki kiek star nereikia įrodymų? Atsakymas: Kiek kartų galima siūlyti /bauda žaidėjui, kai vyksta klubo karas? Atsakymas: Ar galima naudoti komandą /atimtiginklus bet kada? Atsakymas: Ar PD vyksta į streikus? Jeigu taip, tai kada? Atsakymas: Kaip žaidėjui nuimti /bega statusą? Sąvokos: /r - /sudirzu /suteisem /isimtivs - /atimtiginklus - /ieskomi - /kviecia - Streikas - /nark - /banditai- Situacijos: 1. Budi /tpdrag ir pamatai kaip The Ballas gaujinis nužudo 3 civilius tu pasidarai įrodymus ir uždedi jam bėga o jisai pabėga į savo baze kokie kiti tavo veiksmai ir už ką baustum? Atsakymas : 2. Važiuodamas pro taxi baze taksistas iš jos tave apšaudo tu pasidarai įrodymus ir jam uždedi bėga ir jisai atsijungia kokie tavo tolesni veiksmai ir už ką baustum? Atsakymas : 3. Budėdamas mieste civiliui uždedi num 2 jisai pradeda bėgti pamatai kaip jis važiuoja prieš eismą, padaro 2 avarijas , kerta kelia per žolyną, išlipęs iš mašinos tave apšaudo ir dar įžeidžia kokie tavo veiksmai ir už ką baustum? Atsakymas : Sėkmės !
 15. Zorik_Vortanov

  Zorik_Vortanov

  + taisykles Prieš rašant admin papeikimą, privalote turėti gražų forumo V_P, kuris atitinka tokį patį žaidimo V_P.
 16. Admin_Bumeris

  Neina HP 2

  Tai aš pasakiau, kad ne servas kaltas, o tavo žaidime kažkas įrašyta, galvojau cleo, bet va pasirodo surado, kad anti-crasheris kaltas. Dar reikia suprasti, kad dėl kritimo hp tik tavo žaidimas atsakingas, serveris nieko neskaičiuoja ir jokios papildomos info negauna kaip praradai hp.
 17. Smart_Bone

  Veiklų Ataskaita

  Reidų ataskaitos anketa: Reido vedėjo V_P žaidime : Smart_Bone Dalyvių nuotrauka (prieš ir po) [kelti į spoiler] : Kolegos, kurie gauna veiklos taškus Tonny_Dream Liutas_Kubikas Baryga_Kretinga Olegas_Relaif Bronius_Sanchez Lolekbolek_Alhoholik
 18. Patrick_James

  Neaktyvumo anketa

  Nuo: 2019-02-18 Iki: 2019-02-23 Priežastis: laiko stoka
 19. Win_Night

  Apsaugos pliusų sistema

  1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime?: Win_Night 2. Kiek atgabenote maišų ?: - 3. Kiek surinkote tinklų?:- 4.Uždirbti pinigai: 340'000 5. Kiek turėtumėte gauti pliusų ?: 2, kadangi sekmadieni 2x 7. Įrodymai į spoiler'į (/dstatistika nuotrauka):
 20. Edga_Liux

  Atranka į Kariuomenę iki STOP ženklo

  Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė? Edga_Liux 2. Kiek turite teisėsaugos patirties taškų? 42.315 3. Kodėl norite į kariuomenę? nes nesu čia dirbes 4. Ar turite Discord programa ir mikrofoną? Ar mokate jais naudotis? Ar esant reikalui galėsite būti Discord'e? taip viską turiu 5. Kiek planuojate išdirbti? kuo ilgiau Teoriniai klausimai: 1. Ar galima grobimuose naudoti /taz? Atsakymas: negalima 2. Kada vykstame į grobimus? Atsakymas: visada 3. Kada galima tikrinti narkotines medžiagas? Atsakymas: uždėjus bet koki /ita 4. Kaip nuimti žaidėjui bėga statusą? Atsakymas: /bauda V_P / ID 5. Kas yra vieša vieta ir pavyzdžių. Atsakymas: kur gali patekti bet koks žaidėjas be jokiu sunkumu PVZ: Wang Cars / turgus / HP 6. Kas yra ne vieša vieta ir pavyzdžių. Atsakymas: Kur gali patekti tam tikri žaidėjai PVZ: Klubai / Mafijos zona / Darbai su pakvietimu 7. Ar galima bausti ginklų prekeivius už ginklo rodymą? Atsakymas: Taip Sąvokos: /rv - Bendra teisesaugos racija /r - Darbo racija /atimtiginklus - atima ginklus iš žaidėjo ir tuo pačiu licenzija /begantieji - tokios komandos nėra /narkotikai - parodo narkotiku poveiki ir ką jie daro Streikas - žmoniu Sukilimas prieš kažka dažniausiai tai būna Teisesauga /nark - Patikrina narkotines medžiagas /ftei - Atima furisto teises /Nubaudimai - Parodo tavo nubaudimu lentele /bega - Uždeda žaidėjui bėglio statusa /kon - Konfiskuoja narkotines medžiagas Situacijos: 1. Pirmadienis 13:45 darbo laikas, patruliuojate mieste su darbine mašina, pamatote kad padėta narkotikų saugyklos bomba, jūs toliau važinėjate, bei baudžiate žaidėjus. Kos šioje situacijoje blogai, o gal viskas gerai? Atsakymas: Blogai tas kad pamačius kad vyksta narkotiku grobimas aš toliau važinėju ir baudžiu žaidėjus aš Privalau padaryt /tplv ir vykti į išminavima 2. /tpsf teleporte jus apšaudo Vardenis_Pavardenis (Paprastas žaidėjas), uždedat bėga ir jis iškarto šoka į mašina ir pradeda bėgti, tik pradėdamas važiuoti jis numuša šviesaforą, hidranta, stotelę ir galiausiai dar pravažiuoja pro geležinkelio bėgius. Kokie jūsų veiksmai šioje situacijoje, bei už ką bausite žaidėją? Atsakymas: 1. Pasidaryti privalau įrodumus pasideres įrodymus aš jam uždedu bėga 2. pagaves jį pasitikrinu ar tikrai turiu visus įrodymus 3. Pradedu bausti Už (Ginklo rodyma/naudojima, Atimu Ginklų licenzija, vėliau uždedu už bėgima, Pareiguno užpuolimas, Važiavimas per geležinkėlio bėgius, šviesaforu/hidrantu/stoteliu/stulpu daužyma atimu Teises patikrinu narkotines medžiagas, jeigu jis jų turi konfiskuoju, iškviečiu mechanikus kad išgabentu bėglio tr.prem ir tada išvežu į jail.
 21. Zorik_Vortanov

  Zorik_Vortanov

  buvo parasita /report kad floodini bet ss nepadariau bet tavo draugas man parase..
 22. Tomas_Live

  Armin_Mandelo

  1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. @Armin_Mandelo 2. Pažeidimas 1-3 žodžiais. free ban.3. Pilnas aprašymas. - Buvo dalinimas /tpkalnas ir aš priskridau, kad gaučiau dalinamus pinigus ir dėl to gavau baną.4. Įrodymai (TIK nuotraukos).
 23. Gytis_Fair

  Gytis_Fair

  Vardas_Pavardė žaidime. Gytis_Fair Priežastis dėl ko gavote (nesuprantamai parašytų neskaitysime). cheat Įrodymai (nuotraukos). https://imgur.com/a/sbYPSGv Kas jus užbanino?@Smach_Bent
 24. Pauliux_Sauliuxx

  Dienos misijos

  MISIJA PIRMADIENIS ( 2019-02-18 )
 25. Today
 26. Kam+nelipo+kulkos+sarge+be+jokių+inv,+išsitrinkit+crashes.asi+t.y+šitą+fps+boostą: https://github.com/Whitetigerswt/gtasa_crashfix/releases ir+turėtų+viskas+būt+gerai. 

  solution+atrastas+kartu+su+@Edvincik_Savas

  su+naujausia+crashes+versija+v2.5+nekimba,+bet+man+atrodo+su+šita+senesne+turėtų+viskas+būti+gerai: https://github.com/Whitetigerswt/gtasa_crashfix/releases/tag/v2.4

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  16 daugiau
  2. Franklin_Haze

   Franklin_Haze

   @Lukiz_Carter superio instrumentalas hittintu tiek pat perziuriu per viena minute kiek jis sveria, ir tai testusi ilgai

  3. Edvincik_Savas

   Edvincik_Savas

   haze siai dienai itin populiarus, net sugeba irasyt trackus su tokiom izimybem kaip Lukiz ir Edvincik

  4. Franklin_Haze

   Franklin_Haze

   as populiarus jau senai, tiesiog bandau pramushti kazkoki edvincik i repo pasauli

 1. Užkrauti daugiau aktyvumo
×