Eiti į turinį

Visas aktyvumas

Šis srautas atsinaujina automatiškai     

 1. Pastaroji valanda
 2. Augis_Kinkikas

  Kareivio darbo dienos ataskaita

  Vardas_Pavardė žaidime: Augis_Kinkikas Kiek išviso turite gauti pliusų: 10 Kokias užduotis atlikote (Įvardinti tiksliai arba pagal numeraciją): 4,5,7,9 Įrodymai:
 3. Emsy_God

  Atranka iki STOP į Kariuomenės kolektyvą.

  -Anketa- 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emsy_God 2. Jūsų turimas XP ir teisėsaugos XP kiekis: 200k/0k 3. Kodėl norite dirbti būtent į šį kolektyvą?: Armuhoj nebuvęs tai reik išbandyt :/ 4. Ar turite Teamspeak ir mikrofoną ir mokate naudotis: taip 5. Pas kokius teisėsaugos direktorius jums teko dirbti?: Mazda -Klausimai- 1. Kada vykstame į grobimus?: Visada 2. Kada galime naudoti komandą /atimtiginklus: Kai nusikaltelis naudoja/rodo ginklą 3. Ar tikriname narkotines medžiagas?: Jo kai itarimu sumeti 4. Ar galime naudoti komandą /patikrinti?: ne 5. Kiek daugiausiai kartų galime dėti /ita už Non-rp: 5 6. Kokios yra draudžiamos komandos kariuomenės nariams?: /patikrinti /alko /sudirzu 7. Ką reikėtų padaryti tik prisijungus į žaidimą?: /darbolaikas /dzinute /liko pacheckint -Situacijos- 1. Važinėji /tpbull zonoje su Patriot. Ir staiga pamatai, kaip civilis su Sultan privažiavo šalia tavęs, tave įžeidė ir pradėgo bėgti per smėlį.Kokie tavo veiksmai? Atsakymas: sustabdau ir užmetu už ižeidinėjimus. 2. Padariai /tplv pamatei, kaip civilis bėgioja ant kelio, tranko mašinas ir naudoja komandą /pee ant žmonių. Kokie tavo veiksmai? Atsakymas: užmetu 2x chuliganišką ir /nark padarau 3. Važinėji sau ramiai LV ratu, nedarbo laikas, tu keli ridą savo tr. Priemonei. Staiga tave pradeda trankyti nepažįstamas asmuo. Išlipęs šaudo į tave ir įžeidinėja, bet staiga Immortal mafija pagrobė mūsų gerbiamą direktorių Jamal_Nigger. Kokie tavo veiksmai? Atsakymas: pasidarau ss /vid ir judu į veiksmą gelbėt dyriko
 4. Deividas_Sumus

  Versija 2.11.99

  zjbs
 5. Nepamirškit registracijos mokescio ji paduot galit ir @Domas_Sliuuzas

 6. Ari_Grande

  Dienos apžvalgos

  2018-08-20, Pirmadienis Daugiausiai pražaidė minučių: 1. Ari_Grande (737) 2. Zygis_Airmaxas (579) 3. Aldass_Macius (576) Daugiausiai priėmė iškvietimų: 1. Yekaterina_Guseva (142) 2. Grazvidas_Pro (140) 3. Ari_Grande (74) Daugiausiai pagydymų surinko: 1. Yekaterina_Guseva (165) 2. Grazvidas_Pro (134) 3. Pauliukas_Fox (94) Pateko: - Darbą paliko/išmetė: -
 7. Deividas_Sumus

  Emigruoju James_Gargalis

  mldc
 8. Burrito_Dievas

  Mind_Pump

  Įrodymų trūkumas. Per /pzu matosi ,kad rodo nusitaikė į žaidėja o tau rodė kad jis šone stovi tai per jo ekrana viska normaliai rodo kad jis ten stovi kur ir šaudė kuklas, kadangi tau nelagino rodė kad kulkos eina į šoną.
 9. Svan_Gan

  Narkotikų prekeivių archyvas.

  pohui ir taip jau pamoinas, tai, kad tarp savu gaideliu jau duxesnis nepasidarys ;]
 10. Nick_James

  Taksi II firmos misijos

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nick_James Įvykdytos misijos: 11, 21, 23, 24 /d Mes taksistai! Mes dušmanai! dirbam, plušam iki ryto! /kviesti taksi [vieta] Kiek + turite gauti: +6 Įrodymai (Kelkite į spoiler):
 11. Kasparas_Boyka

  FTB Darbo dienos ataskaita

  Darbuotojo Vardas_Pavardė - Kasparas_Boyka Už kokią dieną pildoma ataskaita [Pvz. 11.28] - 08.21 Kiek pliusų turite gauti? - 7 Nubaudimai lentelė [Jeigu nebūtina, nekelti] [Įkelti į spoiler] - Info lentelė [Jeigu nebūtina, nekelti] [Įkelti į spoiler] - Gelbėjimų nuotraukos [Įkelti į spoiler] - Nuotraukos, kuriose matosi pagalba teisėsaugai [Įkelti į spoiler] -
 12. Burrito_Dievas

  Juodasis_Erelis

  Nepakanka įrodymų.
 13. Nerka_Marre

  Atranka į Cheaterių gaudytojus t.y skilties moderatorius !

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Nerka_Marre 2. Koks jūsų amžius?:47 3. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?:apie 500min 4. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?:tiek kiek reike atsakyt y papeikimus arba ykelt kažka dar 5. Kodėl norite tapti nemokamų ADMIN ir būti atsakingam už čytų gaudymą? :nes nereikėtu pirkt admin daugiau ir galėčiau visus mutint 6. Kuo esate pranašesni už kitus pildančius į šias pareigas? :aš esu turėjas daugiausei čytu visame šitame projekte todėl viską išmanau apie juos ir žinau kaip juos pagauti 7. Apibūdinkite savo charakterį - tiek neigiamai, tiek teigiamai:esu malonus geras zmogus ir niekada su nieko nesipykstu nebet nervina mane tai tada pasiuntu ir aš jam neatleidžiu 8. Kiek laiko skirtumėt žaidėjų/čytų stebėjimui? :visas 24/7 valandas 9. Ką veikiate būdami žaidime? :važinėju su sultanu ir kartais paie 5 4 h prainu pro visus pzu ir užmetu ridos bota 10. Ar galite pilnai naudotis TS programa? :taip va mano mikrafonas 11. Ar mokate naudotis filmavimo programomis bei tinklapiu youtube? :jo turiu bandiciam krekinta free 12. Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?:nu nes aš noriu free admin kas jo nenori pasakykit 13. Kokių spragų radote galbūt mūsų komandos sudėtyje, veiksmuose ir kaip jas ištaisytumėt jei taptumėt "Cheat gaudytojų"?:nes visus banina free tai kas kad ten su renko aimu praisišaudo patys kalti kad nečytina 14. Nuo šiol esame atsakingi ir už forumo "Cheaterių" skiltį, ar sugebėsite su ja susitvarkyti ?jo drasei 15. Kaip jūs įsivaizduojate savo darbą komandoje, kokia palei jus šios komandos esmė ? Ką reikės daryti ir už ką būti atsakingam?: už tai kad butu tvarkoi niekas nelakstytu su sobu ir neskraidytų su sobu nenaudotu aimu su sobu ir taip nenaudotų sobo 16. Įdėkite parašą: (https://sarg.lt/index.php?/cp/2-signature/) mano parašas bus po mano šita žinute
 14. Kristis_Nutix

  Taksi II firmos veiklų ataskaitos

  1. Vedusiojo Vardas_Pavardė: Kristis_Nutix 2. Kokią dieną vyko akciją?: 2018-08-21 3. Darbuotojų nuotrauka kurie dalyvavo [kelti į spoilerį]:
 15. Arnoldas_Mpower

  Darbuotojų papeikimai

  Ten ne aikštelė nuosavoms. Seklių mašinos ten gali stovėt. Niekur nėra parašyta, jog iš ten tempt negalima + ten ne aištelė.
 16. Nick_James

  Taksi II firmos algų sistema

  Anketa: 1. Vardas_Pavardė: Nick_James 2. Kiek pražaidėte minučių su darbiniu?: 410 3. Kiek surinkote iškvietimų?: 48 4. Kiek surinkote nuvežimų?: 61 5. Ar dalyvavote treniruotėje/akcijoje?: jo 5. Įrodymai:
 17. Kristis_Nutix

  Taksi II firmos dienos apžvalga

  2018-08-21, Antradienis Daugiausiai pražaidę su darbine uniforma: 1. Nick_James - (414) 2. Vita_Don/The_James - (372) 3. Donny_Sweet - (370) Daugiausiai priėmę iškvietimų: 1. Rusas_Karolis - (90) 2. The_James - (74) 3. Donny_Sweet - (50) Daugiausiai nuvežę klientų: 1. Rusas_Karolis - (70) 2. Nick_James - (62) 3. Vita_Don - (53) Išviso priimta iškvietimų: 409 Išviso nuvežta klientų: 422 Šiandien pliusus gavo: Aiduks_Nesakysiu 1+ Arnas_Lukauskas 5+ Bryan_Oconner 6+ Deivis_Rap 6+ Donny_Sweet 15+ Eel_Diablo 5+ Ignas_Rsn 2+ Maroz_Hooman 3+ Nick_James 19+ Rusas_Karolis 19+ Silvestras_Armanis 3+ The_James 18+ Vita_Don 13+ Prizai už užimtas vietas: 1 vieta - 2+ 2 vieta - 1+ 3 vieta - 1+ Šiandien paliko: Gvidas_Ags Šiandien pateko:
 18. Nerka_Marre

  Sniper_Black

  ne ten pildai zmogau turi ait y Atranka iki STOP į Kariuomenės kolektyvą. ir ten viską nusikopint ir paspaust atsakyti ir butinai paredaguok
 19. Jimmy_Vodka

  Jimmy_Vodka

  + netavo fidosas tai ....
 20. Burrito_Dievas

  Narkotikų prekeivių archyvas.

  @Petras_Quatro taip ir gyvenam kesti
 21. Ford_Sierra

  Darbuotojų papeikimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ford_Sierra2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: @Arnoldas_Mpower3. Kokį nusižengimą įvykdė darbuotojas ?: Nutempe masina i KMA is Darbines (Privaciu sekliu darbo) eikteles. 4. Jūsų įrodymai (Būtina : Foto/Video):
 22. Mister_Bebr

  Darbo palikimo anketa

  galėjai ir mane paminėt .-., sėkmės kitur (:
 1. Užkrauti daugiau aktyvumo
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×