Eiti į turinį

Visas aktyvumas

Šis srautas atsinaujina automatiškai     

 1. Pastaroji valanda
 2. Dėkoju, kad giriate serverio administratorius.
 3. Nuo: 2019-04-18 Iki: 2019-04-18 Priežastis: pramiegojau visą dieną o dabar į darbą nebėr kada žaist
 4. bahūrai užmeskit +rep,lejuks dxx

 5. Sveikas, man tas pats tik ant visų samp serverių.
 6. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Eima_Heh Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:Taip Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Ar cheatino veiksmo metu?:Taip Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina :Visas video(gale matosi,kad Vilius is Silent nesaudo,nes limpa jo pacio kulkos)
 7. Sveikas, iš pradžių man tavės neleido /isspirti ir /islaipinti iš tos pardotuvės nes kažkaip buvai susiglitchines, čia video
 8. ANKETA 1. Vardas Pavardė žaidime: Domke_Drifting 2. Įdėkite savo parašą (https://sarg.lt/index.php?/cp/2-signature/): 3. Tolimųjų Reisų Vairuotojų turima patirtis: 0xp 4. Ar turėsite galimybę prisijungti prie Discord ir ar mokate juo naudotis: taip 5. Kaip suprantate Tolimųjų Reisų Vairuotojų darbą: Vežioja krovinius iš vienos vietos į kitą, nelegalias prekes, legalias. 6. Kokia yra svarbiausia taisyklė Tolimųjų Reisų Vairuotojų darbe: Butinai pažiureti /dzinute, /rlogas, /likutis Teisingą atsakymą paryškinti 1. Reikia išdirbti mažiausiai 7 dienas, jog negautum nalogo. [Taip/Ne] 2. Darbo minimumas yra 60 minučių su bet kokiu skin, bei 8 kroviniai (esant pirmo rango). [Taip/Ne] 3. Būnant pirmam range galima krautis kurą. [Taip/Ne] 4. Tolimųjų Reisų Vairuotojai turi tr. priemonę Dinghy. [Taip/Ne] 5. Kiek ir kokių tr. priemonių likę galima patikrinti su komanda /likutis. [Taip/Ne] 6. Šeštadienį 13:00 yra darbo laikas. [Taip/Ne] 7. Visų tr. priemonių turi būti likę, bent po 5, kad nereiktų darbo laiku jų vežti. [Taip/Ne] 8. Tolimųjų Reisų Vairuotojų darbas turi 6 skirtingus skin. [Taip[/Ne] 9. Dirbant, kai važiuoji miestu, būtina naudoti /autopilotas. [Taip/Ne] 10. Po darbo laiko su darbiniu skin AFK galima būti bet kur. [Taip/Ne] 11. Ar galima šaudyti į Narkotikų Prekeivių darbuotoją, kuris yra su darbiniu skin? [Taip/Ne] 12. Ar įspėjimą galima nusiimti už 10 pliusų ? [Taip/Ne] 13. Tolimųjų Reisų Vairuotojai turi tr. priemonę Bandito. [Taip/Ne] 14. Ar kuro likutį galima patikrinti su komanda /kieklikokuroką? [Taip/Ne] 15. Ar būtina būti discord programėlėje vežant nelegalius krovinius? [Taip/Ne] Klausimai Situacija: Esi 4 rango, ir kolega esantis 1 rango prašo tavęs, kad padėtai jam pakrauti iš SF punkto, kad būtų arčiau nuvežti tr.priemones. Kaip pasielgsi tokiu atveju? Atsakymas: Aiskiai yra taisykle parasyta, kad draudziama pakrauti krovini mazesmio rango zaidejui. Atsisakysiu. Siuacija: Įsidarbini į Tolimųjų Reisų Vairuotojas ir kitą dieną užpildai neaktyvumą, tuo pačiu esi pražaidęs 25 minutes. Atsijungęs eini ieškoti kokio nors labai gražaus modo RoadTrain ir priekabos, prisijungęs jį testuoja. Sekančią dieną pastebi įspėjimus už nepražaistas minutes, bei nenuvežtus 8 krovinius. Ar viskas yra gerai šioje situacijoje? Atsakymai: Blogai nes neaktyvuma gali pildyti tik po 3 dienu kaip isidarbinai ir negalima modintis furu, priekabu.
 9. 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime:Dominykas_Bulka 2. Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė:@Dovydas_Kentas 3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?:Sudejo free starus ir ne tai kad isspirtu is parduotuves bet nusove o taisykle draudzia nusauti jeigu galima isgabenti 4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą (PRIVALOMA):
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Laurynas_Newman 2. Darbuotojo Vardas_Pavardė: @Erikas_Metro 3. Dėl ko peikiate darbuotoja: kliento(pareigūno) įžeidinėjimas 4. Įrodymai (Foto / Video):
 11. ANKETA 1. Vardas Pavardė žaidime: Orestas_Double 2. Įdėkite savo parašą (https://sarg.lt/index.php?/cp/2-signature/): 3. Tolimųjų Reisų Vairuotojų turima patirtis: 0xp 4. Ar turėsite galimybę prisijungti prie Discord ir ar mokate juo naudotis: Taip turesiu ir moku 5. Kaip suprantate Tolimųjų Reisų Vairuotojų darbą: Tai veziuoja krovinius nuo tasko a iki b veza ginklus, narkotikus ir panasiai. 6. Kokia yra svarbiausia taisyklė Tolimųjų Reisų Vairuotojų darbe: Paziureti /dzinute, /rlogas, /likutis Teisingą atsakymą paryškinti 1. Reikia išdirbti mažiausiai 7 dienas, jog negautum nalogo. [Taip/Ne] 2. Darbo minimumas yra 60 minučių su bet kokiu skin, bei 8 kroviniai (esant pirmo rango). [Taip/Ne] 3. Būnant pirmam range galima krautis kurą. [Taip/Ne] 4. Tolimųjų Reisų Vairuotojai turi tr. priemonę Dinghy. [Taip/Ne] 5. Kiek ir kokių tr. priemonių likę galima patikrinti su komanda /likutis. [Taip/Ne] 6. Šeštadienį 13:00 yra darbo laikas. [Taip/Ne] 7. Visų tr. priemonių turi būti likę, bent po 5, kad nereiktų darbo laiku jų vežti. [Taip/Ne] 8. Tolimųjų Reisų Vairuotojų darbas turi 6 skirtingus skin. [Taip/Ne] 9. Dirbant, kai važiuoji miestu, būtina naudoti /autopilotas. [Taip/Ne] 10. Po darbo laiko su darbiniu skin AFK galima būti bet kur. [Taip/Ne] 11. Ar galima šaudyti į Narkotikų Prekeivių darbuotoją, kuris yra su darbiniu skin? [Taip/Ne] 12. Ar įspėjimą galima nusiimti už 10 pliusų ? [Taip/Ne] 13. Tolimųjų Reisų Vairuotojai turi tr. priemonę Bandito. [Taip/Ne] 14. Ar kuro likutį galima patikrinti su komanda /kieklikokuroką? [Taip/Ne] 15. Ar būtina būti discord programėlėje vežant nelegalius krovinius? [Taip/Ne] Klausimai Situacija: Esi 4 rango, ir kolega esantis 1 rango prašo tavęs, kad padėtai jam pakrauti iš SF punkto, kad būtų arčiau nuvežti tr.priemones. Kaip pasielgsi tokiu atveju? Atsakymas: Atsisakysiu nes to neleidzia taisykles Siuacija: Įsidarbini į Tolimųjų Reisų Vairuotojas ir kitą dieną užpildai neaktyvumą, tuo pačiu esi pražaidęs 25 minutes. Atsijungęs eini ieškoti kokio nors labai gražaus modo RoadTrain ir priekabos, prisijungęs jį testuoja. Sekančią dieną pastebi įspėjimus už nepražaistas minutes, bei nenuvežtus 8 krovinius. Ar viskas yra gerai šioje situacijoje? Atsakymai: Kol neisdirbi bent 3 dienu negali pildyti neaktyvumo ir neaktyvumas galioja tik tada kai esi prazaides maziau nei 20 minuciu ir modifikuoti priekabu ir furu negalima nes to neleidzia taisykles
 12. ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė: Sfme_Aurobj Misijos data: 2019-04-18 Nuotraukos (kelti į SPOILER):
 13. Cbug atnaujnimas zlugdo mafijas/gaujas, tiek ziniu
 14. Vardas_Pavardė žaidime. Afigenas_Mantas Priežastis dėl ko gavote (nesuprantamai parašytų neskaitysime). cheat Įrodymai (nuotraukos). Kas jus užbanino? @Jefro_Grand
 15. Nu ka zalgiris snd prapis ir vel ant 30?

  1. Reflex_Fossa

   Reflex_Fossa

   Sake zino feneres silpnasias vietas :D 

  2. Reflex_Fossa

   Reflex_Fossa

   Greiciausiai kad prapis bet mazesniu rezultatu

 16. Kas vedė akciją? (Vardas_Pavardė): The_Daniels Kurią dieną vyko akcija: 04-18 Kokio tipo buvo akcija (Pvz: visos paslaugos nemokamos duodame po 5k €): Dalinam po 50k, raktas 4k, paslaugos nemokamos. Išdalinta premija (nuotrauką kelt į spoiler) : Darbuotojai kurie dalyvavo (nuotrauką kelt į spoiler):
 17. e jefro issigimeli tu krv galva prasiplauk 

 18. Gishaz_Chess

  Gishaz_Chess

  Vardas_Pavardė žaidime. Gishaz_Chess Priežastis dėl ko gavote (nesuprantamai parašytų neskaitysime). Esc ? Įrodymai (nuotraukos). Kas jus užbanino? jefro_grand (nulis)
 19. Kokie įspūdžiai po Tottenham ir Man City match'o ? crystal palace dancing GIF

 20. sw krc gang, galvojau kitoks cia anti cbug neveiks tas inf run ;d
 1. Užkrauti daugiau aktyvumo
×
×
 • Sukurti naują...