Eiti į turinį

Visas aktyvumas

Šis srautas atsinaujina automatiškai     

 1. Pastaroji valanda
 2. Sergej_Ivanov

  Neaktyvumo anketa

  Nuo: 2018-10-23 Iki: 2018-10-26 Priežastis: Free baną prasileidau
 3. James_Stalker

  /varzybos data

  Sveikas, ant juoko parašiau dėl 2010, suprantama, kad nerodys kadangi MySQL pradės saugoti tik nuo tada, kai skriptas bus sukurtas
 4. Dovydas_Innomine

  Emigruoju Joe_Corres

  Sveikas atvykęs !
 5. Sponke_Black

  Prisiminimai / modifikacijos

  @Airidas_Krc @Danka_Malibu sėkmės bx ;D
 6. David_Lewis

  Policijos taškų sistema

  1. Žaidimo V_P?: David_Lewis 2. Data už kuria diena pildote (YYYY-MM-DD): 2018-10-23 3. Kiek ir už ka turite gauti tašku?: • Pagauta be teisiu vienas asmuo - 2 taškai. (12) • Pagauta be diržo vienas asmuo - 2 taškai. (40) • Pagauta su neregistruota mašina vienas asmuo - 2 taškai. (8) • 1 atimtas vairuotojo pažymejimas - 15 tašku. (15) • 1 atimta ginklu licenzija - 20 tašku. (20) • 1 pasodintas i kalejima - 5 taškai. (25) • 10 uždetu itarimu lygio - 1 taškas. (64) • Pražaistu 100 minuciu su darbiniu skin - 50 tašku. (50) • Patikrinti viena žaideja /patikrinti - 2 taškai. (48) = 282 Už baudas: 1+ 4. Irodymai (privaloma kelti i spoiler'i):
 7. Viktoras_Smuksta

  Viktoras_Smuksta

  Anketa Vardas_Pavardė žaidime. Viktoras_Smuksta Priežastis dėl ko gavote (nesuprantamai parašytų neskaitysime). Vėl už nieka. Norėjau alga pasiimt :) teks daugiau nejimt. Įrodymai (nuotraukos). Kas jus užbanino? Serveris čiuju.
 8. Tomas_Tomukas

  Versija 2.12.20

  Nice
 9. Vairuotojas_Spurga

  SWAT Darbuotojų papeikimai.

  susiziurekit iki galo tingejau editint
 10. Mikolas_Eur

  Apsaugos veiklos ataskaita

  Kas vedė bankomato krovimą? (Vardas_Pavardė): Mikolas_Eur Kurią dieną vyko bankomatų krovimas: 2018-10-23 Darbuotojai kurie dalyvavo (nuotrauką kelt į spoiler):
 11. Mikolas_Eur

  Apsaugos veiklos ataskaita

  Kas vedė Vyriausybės saugojimą? (Vardas_Pavardė): Mikolas_Eur Kurią dieną vyko Vyriausybės saugojias:2018-10-23 Darbuotojai kurie dalyvavo (nuotrauką kelt į spoiler):
 12. Mister_Taksi

  Apsaugos veiklos ataskaita

  Kas vedė treniruote Vardas_Pavardė? :Mister_Taksi Kada įvyko treniruotė?(data) : 2018-10-23 Kas jūsų manymų nusipelnė įspėjimų šios treniruotės metu? : - Nuotraukos (kas dalyvavo PRADŽIOJE arba PABAIGOJE) : Laimetojai: Laimetojai virsutineje nuotraukoje. (2+ per daug isdalinau, nemuskit :D)
 13. Tonny_Dream

  Bugas su /treniruote ir mašinom

  Sveiki, važinėdamas su nrg radau bug'ą, jog kai treniruotėj važiuoju su mašina tave išmeta iš treniruotės, kai pasieki tam tikrą greitį. @Admin_Bumeris
 14. Dovydas_Nolaiferis

  @Vairuotojas_Spurga

  Pasedesi bliste 3 menesius, ismoksi dirbt.
 15. Adidas_Meskis

  Sunny_Bro

  prisidedu
 16. Karoliuxxk_Krist

  Tomas_Omny

  1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. @Tomas_Omny2. Pažeidimas 1-3 žodžiais. Free-Mute3. Pilnas aprašymas. Nežinau už ką kažką užmutino.4. Įrodymai (TIK nuotraukos).
 17. Ka jus bahurai kas dar neisitikinot kad esu patikimas. Štai dar vienas įrodymas.

 18. Banys_Extreme

  VW Vila

  200m
 19. Killer_Redbul

  [Žvejyba] Geriausi tarpininkai

  senas scamas jis gi :D
 20. Vairuotojas_Spurga

  @Vairuotojas_Spurga

  Aš laukiau kol tu išlipsi ir būčiau nuėmęs bėga, nes kaip matote vidose aš jį atrakinau o jis neišlipo. Toliau nieko blogo nepadariau tik įvažiavau į klubo zoną kur jį nušovė, nes pats nepasišalino tai ar aš kaltas? Taip pat negavau prašymo nuimti bėgos ar pnš. (Po to pamačiau, kad nefilmavau :()
 21. Rutis_Fresh

  [Žvejyba] Geriausi tarpininkai

  Labas vakaras žodžiu toks žmogiukas nežinau ar gražu taip sakyt bet ubagas ką tik grįžau į sarg bandau prasimušt su šaibom ir taip gavos kad likau apgautas lygioje vietoje nors buvom susitarę kad jam 3m lieka bet tas žmogus manau per gerai būtų pavadint žmogum bet yra vagis vagia sušiktus 40m nežinau ant kiek turi būt žmogus gimęs idiotu bet šis veikėjas tikrai gimęs idiotu tai vat įrodymai čia ir dabar @Karoliuxxk_Krist
 22. Ciortas_Velnias

  /varzybos data

  Na manau neblogas pasiūlymas būtų įdomu pažiūrėt kas aplenkė ir t.t.
 23. Ciortas_Velnias

  VW Vila

  1. Namo numeris: 3922. Privalumai: VW Vila, 200krd vidus, 6lvl spinta. 3. Kaina: Siūlom 4. Nuotraukos: https://imgur.com/a/3yCobfe
 24. Keneddy_Tbor

  Emigruoju Joe_Corres

  Sveikas atvykęs
 25. Dovydas_Nolaiferis

  @Vairuotojas_Spurga

  Anketos forma: Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Vairuotojas_Spurga Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Daro nesamones, buvo klubo veiksmas, uzdejo bega atvaziavo surakino, nuveze I zona islaipino, ir kad jo draugai is kito klubo galetu mane nusauti, nes kitaip niekas neikimba. Įrodymai: /info lentelė:
 26. Dovydas_Nolaiferis

  Vairuotojas_Spurga

 1. Užkrauti daugiau aktyvumo
×