Eiti į turinį

Visas aktyvumas

Šis srautas atsinaujina automatiškai     

 1. Pastaroji valanda
 2. Neaktyvumo anketa

  Nuo: 2017-12-14 Iki: 2017-12-15 Priežastis: Daug darbo
 3. Patekusieji.

  Xabi best radistas?
 4. Išpardavimas.

  Tahoma 10 Milijonų
 5. Ieškau gražaus ModPacko!

  Numesk link'ą atsisiuntimo nes, nėra !!!
 6. „Immortal“ Mafijos prisiminimai

  Jei ant tiek esi ataušęs blaivas, tai net girto neieškočiau.
 7. Patekusieji.

  Ne per daug pateko? :)
 8. +rep į +rep

  Uzdesi +rep gausi meleonu servery. »3
 9. S.W.A.T darbuotojų papeikimai

  Papeikimas atmestas dėl temos taisyklų nesilaikymo. Darbuotojas bus nubaustas. Darbuotojas pasiteisino. Papeikimas atmestas dėl temos taisyklių nesilaikymo. Papeikimas atmestas dėl temos taisyklų nesilaikymo. Papeikimas atmestas dėl temos taisyklių nesilaikymo. Darbuotojas bus nubaustas dėl netinkamo forumo V_P Darbuotojas bus ispėtas. Papeikimas atmestas dėl temos taisyklų nesilaikymo.
 10. Lukis_Kukis

  Čia tas Jerry_Jones buvęs . :DDD Sekmės
 11. Neaktyvumo anketa

  Anketa Nuo: 2017-12-14 Iki: 2017-12-17 Priežastis: atsirado labai svarbūs neplanuoti renginiai
 12. Neterminuota atranka į Policijos Departamentą

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Petras_Quatro 2. Jūsų turimas XP ir teisėsaugos XP kiekis: 244k 3. Kodėl norite dirbti būtent Policijos departamente?: Dirbau viena kart labai patiko. Todel noriu gryst antra kart ir siekt aukstumu.. 4. Ko sieksite Policijos departamente?: Spd 5. Ar turite TeamSpeak ir mikrofoną: Turiu 6. Pas kokius teisėsaugos direktorius jums teko dirbti?: Aspect_Boy, Ernestas_Poker, Joes_Dream ir t.t.. - Klausimai - 1. Kada vykstame į streikus: Visada kai jie vyksta 2. Kokius sąrašus valome: /kviecia /gaudomi /begliai(Kai papraso) 3. Kada galime naudoti komandą /atimtiginklus: Kai dedam itarima uz ginklo rodyma bei naudojima veisoje vietoje. 4. Kada galime naudoti komandą /matuoklis: Per pertraukas, Ne darbo laiku 5. Kada galime naudoti komandą /nark: Vezant zaideja y kaleima 6. Kiek daugiausiai kartų galime dėti /ita už Non-rp: 3 uz chuliganiska vairavima. 7. Kada galime tikrinti fūristus?: /krovinys uzdrausta policijai. - Situacijos - 1. Važinėji SF mieste su darbiniu transportu, patruliuoji. Staiga, pamatai kaip žaidėjas stovi viduryje kelio ir daro /pee komandą. Už ką bausite žaidėją? Atsakymas: Uz 2x Chuliganiska elgasy. Stovi vidury kelio bei daro komanda /pee. 2. Žaidėjas Joes_Dream bėga nuo tavo bendradarbių su dviračiu. Valdžia liepia jį gaudyti, bet tave jis jau užkniso ir tu tiesiog toliau žaidei "rybalką". Kas čia negerai? Atsakymas: Kai valdzia liepia begly gaudyti privaloma.
 13. #Dellaikraštis 3! Sveiki, nesitikėjau, kad kursiu trečia dalį! Netempkime ir pradėkime kurti mūsų trečios dalies naujienas bei kam nesunku pamykite +REPĄ. APLEISTAS NAMAS Matote? Šis būstas yra paprastas, nieko jam nėra, nesuvirtęs ar pan., bet jūsų nuomonė nėra teigiama! Būstas kuris yra nuotraukoje - apleistas, jame pasikorė 6 žmonės tad nepatartina čia lankytis. APVERSTAS NAMAS?! Nėra naujiena jog sklypai yra statomi, jie gražiai įrenginėjami, bet būtent šis sklypas - IŠSKIRTINIS! Šio sklypo savininkas: @Giani_Antetokounmpo tikrai turi nuostabų sklypą - apverstą sklypą! Apsilankymas 15 minučių - 20,000€. TransFender Nekeista, bet būtent šis mašinos ,, tuningavimo ” garažas yra populiarus! Jis yra netoli sklypų, bet į jį dažnai lankytojų atvažiuoja retai, bet niekas nežino jog čia yra populiarus garažas. Kraupi avarija - 1 žuvusysis. Šiandienos ~ vakarą įvyko kraupi avariją ,, Las Venturas ” mieste netoli kazino bazės. Volkswagen Passat važiavo sau ramiai keliu, bet iš galo važiavusysis girtas Antanas su savo Audi 100 pastūmė galą šios mašinos, Passat'as užsimetė ir trenkėsi į kažkokio tai namo koloną! Passato vairuotojo žmona važiavusi kartu su juo - mirė būdama labai jauna ~28 metų. Audi 100 vairuotojas - pabėgo. ĮVYKIS TIRIAMAS!
 14. Patobulinimas dėl pirktų teisių.

  Realiam gyvenime taip paprastai teisiu nenusipirksi o čia "San Andreas Realus Gyvenimas"
 15. Ateik i jail dm :D

   

   

  1. Lukass_Juozapavicius

   Lukass_Juozapavicius

   Tau reik tu ir eik;D nebuvo ten taves

 16. Akcijų ir treniruočių ataskaitos

  Akcijų anketos pavyzdys: Kas vedė akciją? (Vardas_Pavardė): John_Phantom Kurią dieną vyko akcija: 2017-12-14 Kokio tipo buvo akcija (Pvz: šarvai nemokamai ir duodame 5k): Dalinom po 15k. Darbuotojai kurie dalyvavo:
 17. Lukis_Kukis

  Sv, malonu.
 18. Patobulinimas dėl pirktų teisių.

  Tam ir padidinta kainą, kad nereikėtu :)
 19. Neaktyvumo anketa

  Nuo: 2017-12-14 Iki: 2017-12-15 Priežastis: Esu išvykęs
 20. Išpardavimas.

  BFI 65m
 21. Gos_Tan

  Seni, ant anketos pavadinimo jo nick'ą užmesk. Ne savo ;)
 22. Patobulinimas dėl pirktų teisių.

  Nepritariu įdėjai, šudo verta.
 23. Akcijų ir treniruočių ataskaitos

  Kas vedė akciją? (Vardas_Pavardė): Bart_Simpson Kurią dieną vyko akcija: 2017-12-14 Kokio tipo buvo akcija (Pvz: šarvai nemokamai ir duodame 5k): Nemokami šarvai ir dalinome 15k Darbuotojai kurie dalyvavo: Laimis_Fantasy Alonso_Barron Mafia_Shadow Lukas_Mapp Erikas_Light Ugnius_Alytus Agnius_Pro Darbuotojai kurie gauna + (Jei negavo palikti tuščia): Visi dalyvavusieji gauna 1+ Kas geriausiai pasirodė akcijos metu: Visi pasirodė gerai Nuotraukos iš akcijos (kelt į spoiler):
 24. Sfitas budamas cn drk isverte 4 imm direktorius

  Salvis budamas gs drk isverte 3 tb direktorius.

  Sarglt

 25. S.W.A.T rango kėlimosi sistema

  ± Jūsų Vardas_Pavardė: Domce_Fopp ± Kiek taškų turite gauti: 2 ± ARAS (Taip/Ne):Ne ± Už ką kiekvienas pliusas turi būti uždėtas (pvz: 30 baudų - 2 taškai): 20baudu 1+,100min su darbiniu skin. ± Įrodymai:
 26. TRAPHOUSE 228

  15
 1. Užkrauti daugiau aktyvumo
×