Eiti į turinį

Black_Umo

Nariai
 • Turinio skaičius

  893
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1.240 Žvaigždė

2 Sekėjai(-ų)

Apie Black_Umo

 • Rangas
  Random'as

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Kontaktai

 • Snapchat
  dovydas42o

Žaidėjo informacija

 • VIP
  Nenustatyta
 • Adminas
  Nenustatyta
 • Darbas
  Bedarbis, gyvenu iš pašalpos
 • Namas
  /maph Black_Umo
 • Tr. priemonės
  NRG-500

Paskutiniai profilio lankytojai

3.437 profilio peržiūros(-ų)
 1. Darbuotojo Darbo Ataskaita - tai tema, kurioje darbuotojai pateiks savo atliktą darbą, bei už kuri jie bus įvertinti į rangų sistema procentais. Taisyklės 1. Draudžiama, bet kaip apdirbti įrodymus "Apkarpyti nuotrauką, žymėti paint programomis ir kt". 2. Nuotraukas kelti į spoilerį, taip kad atidarius spoilerį iškarto matytųsi nuotrauka su jūsų atliktu darbu, nuorados į nuotraukas nebus žiūrimos ir liksite neįvvertinti. 3. Visi įrodymai galioja 24 valandas. 4. Norint gauti procentų į rangų sistema, privaloma užpildyti anketą kuri pateikta žemiau. 5. Draudžiama, naudoti nuotraukas daugiau nei 1 kartą. (Nebent jūsų anketa buvo atmesta dėl skilties taisykllių nesilaikymo) Procentų apvalinimas: Pražaistos minutės su darbine uniforma iki 10 minučių. Už ką gaunami Procentai: Pirmadieni procentai rašomi 2x už krovinius (kūro nesiskaito) ir minutes. ANKETA Vardas_Pavardė žaidime: Data: Kiek išviso turite gauti procentų: Įrodymai (/dstatistika):
 2. Šioje temoje kiekvieną dieną apžvelgsime darbo dienos statistiką ir suteiksime aktyviausiems dienos darbuotojams papildomų pliusų. INFORMACIJA ĮGALIOTINIAMS: Įgaliotiniai privalo paskirtą dienos ataskaitą parašyti per 24 valandas Jeigu negalite parašyti dienos ataskaitos jums paskirta dieną galite susitarti su kitu įgaliotiniu arba parašyti man į až. Treniruočių, eventų, teisių patikrinimo ataskaitos rašomos prie „Papildoma veikla“. Rašant treniruotės ataskaitą, turite įkelti nuotraukas į „Spoilerį“ su darbuotojais, dalyvavusiais treniruotėje prieš ir po. Aktyviausias ir daugiausiai nuvežęs krovinių gaus po pliusą (pliusai gale savaitės surašomi). Pirmadienis - Osvaldas_Rupsa Antradienis - Osvaldas_Rupsa Trečiadienis - Wolf_Rokas Ketvirtadienis - Wolf_Rokas Penktadienis - Rokas_Lipnickas Šeštadienis - Rokas_Lipncikas Sekmadienis - Rokas_Lipncikas ATASKAITOS STRUKTŪRA Diena YYYY-MM-DD Aktyviausi darbuotojai (su darbine apranga): 1. 2. 3. Daugiausiai krovinių nuvežė 1. 2. 3. ________________________________________________________________________________ Iš viso nuvežta krovinių: (krovinių skaičius) ________________________________________________________________________________ Uždirbta pinigų: (uždirbtų pinigų suma) ________________________________________________________________________________ Papildoma veikla: (eventas, treniruotė, teisių patikrinimas) ________________________________________________________________________________ Pateko - ________________________________________________________________________________ Išmesti - ________________________________________________________________________________ Paliko - ________________________________________________________________________________ 1 vieta ataskaitoje - 3% 2 vieta ataskaitoje - 2% 3 vieta ataskaitoje - 1%
 3. MŪSŲ NALOGĄ GALITE GAUTI UŽ: 1. Šaudymą 2. Įžeidinėjimą (kai rašoma viešai, a.ž.) 3. Nepagarbų elgesį 4. Trukdymą dirbti 5. Šmeižimą 6. Neišdirbimą 7. Informacijos tiekimą SVARBI INFORMACIJA DARBAMS IR ASMENIMS: Darbui gavus Tolimųjų Reisų Vairuotojų nalogą, jį galima išsipirkti, tik po 7 dienų nuo nalogo gavimo. Jeigu darbas, būdamas naloge, toliau pažeidinės taisykles, jis galės nalogą išsipirkti praėjus, tik 14 -ai dienų po nalogo gavimo Darbams gavus nalogą kainos 2x IŠSIPIRKIMAS IŠ TRV NALOGO: Asmeniui išsipirkti iš nalogo kainuos 7'000'000. Mafijai/gaujai/kitam darbui išsipirkti iš nalogo kainuos 10'000'000. ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Pažeidėjo Vardas_Pavardė : Kas turi gauti nalogą (darbas / asmuo)? : Už ką žaidėjas/darbas turi gauti nalogą? : Nuotrauka su žaidėjo /info (nebūtina, jeigu bedarbis) : Įrodymai: INFORMACIJA: 1. Pildyti gali TIK darbuotojai. 2. Privalote užpildyti visus 4 laukelius. 3. Nuotrauka negali būti senesnė nei 48 valandos nuo jos padarymo.
×
×
 • Sukurti naują...