Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Narkotikas_Mafijozas

Forumo komentavimo problema!

Klausimas

Sveiki,noriu paprašyti pagalbos,kaip manot kas galėtu būti kad atėjau į savo prisistatyma anksčiau pamygu ant to žmogaus komentaro tarkim parašo "Sveikas,malonu" ir noriu kaška atrašyti pamigu mygtuka "atsakyti" ir išmeta jo komentara ar kašką panašaus ir galiu aš parašyti kad į jo būtent komentara galėčiau atsakyti,o dabar kai pamigu daugiacitavima arba tik atsakyma man tusčia rašymo laukeli išmeta,o turėtu išmesti to žmogaus atsakyma ar panašiai ir poto pats gali atsakyti.. bet man išmeta kaip ir mynėjau tusčia atsakymo langeli,kas gali padėti? ką reikėtu padaryti? arba bentjau pasakykit kame problema :-/

 

PADĖKIT !!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,noriu paprašyti pagalbos,kaip manot kas galėtu būti kad atėjau į savo prisistatyma anksčiau pamygu ant to žmogaus komentaro tarkim parašo "Sveikas,malonu" ir noriu kaška atrašyti pamigu mygtuka "atsakyti" ir išmeta jo komentara ar kašką panašaus ir galiu aš parašyti kad į jo būtent komentara galėčiau atsakyti,o dabar kai pamigu daugiacitavima arba tik atsakyma man tusčia rašymo laukeli išmeta,o turėtu išmesti to žmogaus atsakyma ar panašiai ir poto pats gali atsakyti.. bet man išmeta kaip ir mynėjau tusčia atsakymo langeli,kas gali padėti? ką reikėtu padaryti? arba bentjau pasakykit kame problema :-/

 

PADĖKIT !!!

Man ta pati problema buvo, nes google chrome su adobe readeriu grybavo, pabandyk perinstaliuot arba pasigooglink google chrome adobe flash reader ir išmes ką reikia daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...