Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Karolis_Boxers

Martynas_Quintanilla

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Karolis_Boxer
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Martynas_Quintanilla
3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Ddos grąsinimai, dosinimas.
4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)
Galite patikrinti čia: FTB pavaduotojas.
5. Įrodymai (BŪTINA):

 

9f16ea1334994773a70f4fd260ebd4be589.png

2d4a737ea3b0156ff00bcd6b838b9fd7252.png

a17f92752f92d2dd16942bd7ebfc48fc59.png

3b25d3a23214aef22eb38cc18447f23c418.png

 

PAPILDYMAS: 

 

Na čia geras geras :DDDD
Kadangi Artis_Fake yra FTB darbuotojas, tai eidamas per /dpzu pamačiau, kad Jūs abu važinėjat, tai chatinom su Tamsta Jumis, bandei užstumt bet kažkodėl nebeatrašiai, tai ir parašiau, kad ignoruot pradėjai ir nebeįdomus ir ėjau toliau darbuotojus prižiūrėt.... 

O čia dabar kažką bandai prikolint  :D
 

O ką reiškia tas ,,be net“? Stebuklingai poto ir internetas dingo  <_<  <_< Vienu žodžiu nuspręs valdžia.  B)

 

PAPILDYMAS: 

 

 

 

O ką reiškia tas ,,be net“? 

 

Na aukštaičių priežodis gal, kadangi esu aukštaitis....

 

Pats esu aukštaitis, bet tokio žodžio dar neesu girdėjas, gal paaiškinsi man jį? Sakai ,,gal“ tai dar net pats nežinai ar tai priežodis ar ne?? :D

 

PAPILDAU:

 

Visai, net

Kažkaip juokinga, jeigu rašant žinutes ir pamatytum "be net" ar ate net jau būtum doseris ir už tai būtum nubaustas, dar kai niekada gyvenime nesi tuo užsiemes, o čia kažkas tiesiog nori pažaist su žodžių junginiais kurie tipo susideda į grasinimą. Graudžiai skamba...

Pagavai žodžius du ir jau doseris. Nice strike

Nematau niekur žodžio VISAI, NET. Aš aiškiai matau žodžius BE NET, visi įrodymai pateikti, kad dosinai, grąsinai, dabar laukiam valdžios verdikto.   ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Karolis_Boxer

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Martynas_Quintanilla

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Ddos grąsinimai, dosinimas.

4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: FTB pavaduotojas.

5. Įrodymai (BŪTINA):

 

9f16ea1334994773a70f4fd260ebd4be589.png

a17f92752f92d2dd16942bd7ebfc48fc59.png

3b25d3a23214aef22eb38cc18447f23c418.png

Na čia geras geras :DDDD

Kadangi Artis_Fake yra FTB darbuotojas, tai eidamas per /dpzu pamačiau, kad Jūs abu važinėjat, tai chatinom su Tamsta Jumis, bandei užstumt bet kažkodėl nebeatrašiai, tai ir parašiau, kad ignoruot pradėjai ir nebeįdomus ir ėjau toliau darbuotojus prižiūrėt.... 

O čia dabar kažką bandai prikolint :D

Quintanilla doseris 2k16

 

Visko mates bet čia tai :DD

 

O ką reiškia tas ,,be net“? 

 

Na aukštaičių priežodis gal, kadangi esu aukštaitis....

 

 

 
 
 

Pats esu aukštaitis, bet tokio žodžio dar neesu girdėjas, gal paaiškinsi man jį? 

 

Visai, net

Kažkaip juokinga, jeigu rašant žinutes ir pamatytum "be net" ar ate net jau būtum doseris ir už tai būtum nubaustas, dar kai niekada gyvenime nesi tuo užsiemes, o čia kažkas tiesiog nori pažaist su žodžių junginiais kurie tipo susideda į grasinimą. Graudžiai skamba...

Pagavai žodžius du ir jau doseris. Nice strike

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...