Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Piktas_Pacanas

Pagalba su SAMP

Klausimas

Taigi, nusipirkau nauja kompiuteri, kuriame yra dvi GPU. gtaV ir tt veikia be problemu, bet samp NE. 

Problema yra ta, jog tuscias sampas ant FullHD (1920x1080) veikia, taciau isikeliu belekoki enb, ir tada - JUODAS SCREEN tiesiog ir viskas.

Jeigu pasidarau compatibilty win8, ir run as administrator, tada isijungia pradeda krauti ir ant ~90proc - Crash.

Galbut kas turite sprendimu budu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

5 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Jei WIN10 tai daug problemų su SAMP'ų turėsi kol neišleis normalių SA-MP ar GTA patchų ar tutorial. Siuskis 8.1 kol kas arba lošk 800x600

 
 
P.S. Bei sakei pinigus galesi paduoti tai mano nick AMG_FAN žaidime
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Jei WIN10 tai daug problemų su SAMP'ų turėsi kol neišleis normalių SA-MP ar GTA patchų ar tutorial. Siuskis 8.1 kol kas arba lošk 800x600

 
 
P.S. Bei sakei pinigus galesi paduoti tai mano nick AMG_FAN žaidime

 

Paduosiu jei zadejau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Trink nafik tuos 10 windowsus ir rašykis 8 arba 7. Pirkau kompą nesenai, todėl iškart įsirašiau 10 windowsus, bet samp normaliai neveikė, kai įsimesdavau enb, todėl pastoviai iš "Mano dokumentai" prieš junkdamas turėdavau ištrint Gta_sa.set ir galėdavau žaist ant normalios raiškos, todėl patariu persirašyt į 8 arba 7, nes manau patch'o gta tikrai neišleis, kad jis veiktų puikiai ant windows 10.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...