Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Isis_Narys

Išspresta, TRINTI.

Klausimas

11 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Mano draugui taip buvo, jis krc is 7win persirase 10 win ir atsinaujino driverius, krc pabandyk atsinaujint driverius, gali padet :), sekmes:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas. Žinok užsiknisi ieškoti problemos. Greičiausias patarimas atsisiūsti WINDOWS , Rufus , susimesti į flešiuką ir perrašyti windowsus. Poto susisiūstum driverius ir būtų ramu. Nes tame ieškot problemos sugaiši daugiau laiko nei turėtum perrašymui windowsų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas. Žinok užsiknisi ieškoti problemos. Greičiausias patarimas atsisiūsti WINDOWS , Rufus , susimesti į flešiuką ir perrašyti windowsus. Poto susisiūstum driverius ir būtų ramu. Nes tame ieškot problemos sugaiši daugiau laiko nei turėtum perrašymui windowsų. :)

kas jei problema ne su windowsiais o su hardware?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas. Žinok užsiknisi ieškoti problemos. Greičiausias patarimas atsisiūsti WINDOWS , Rufus , susimesti į flešiuką ir perrašyti windowsus. Poto susisiūstum driverius ir būtų ramu. Nes tame ieškot problemos sugaiši daugiau laiko nei turėtum perrašymui windowsų. 

 

Dar vienas pastebėjimas, persirašiau win užvakar, iki tol viskas ok, prasidėjo windows update po kažkokiu updeitu man atrodo gali but čia, nes kiek žinau tas updeitas gali ir driverius atnaujint kurie gali but netinkami, gali but taip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano draugui taip buvo, jis krc is 7win persirase 10 win ir atsinaujino driverius, krc pabandyk atsinaujint driverius, gali padet :), sekmes:)

Jo kai 10 win buvo tokios problem nebuvo, bet man ten daug reikalingų programu neveikia tai tiesiog nėra reikalo pasilikt juos. P.S Gal žinai kokia programa normalia kuri ne šiaip lempinius draiverius atnaujintu bet normalia kokia, nes buvau kažkada driver update atsisiuntes tai bluescreenas po to buvo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

bet tai, kad čia tavo core temperatūra ne žaidimo metu, pabandyk įsijungus sampą pažaidus kokias 5 min pažiūrėti kokia temperatūra

Va tas ir yra, kad retas atvejis kada ištraukiu 5min žaidime dažniausiai po poros min ir palagina viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dar vienas pastebėjimas, persirašiau win užvakar, iki tol viskas ok, prasidėjo windows update po kažkokiu updeitu man atrodo gali but čia, nes kiek žinau tas updeitas gali ir driverius atnaujint kurie gali but netinkami, gali but taip?

Man po stebuklingų update win 7 pradėjo pulsuoti gta. žaidi radija pasijunges radija groje o žaidimas vietom vis 3 sec pristringa nors vakar taip nebuvo. tai išjungiau išvis tuo auto update

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man po stebuklingų update win 7 pradėjo pulsuoti gta. žaidi radija pasijunges radija groje o žaidimas vietom vis 3 sec pristringa nors vakar taip nebuvo. tai išjungiau išvis tuo auto update

Okey pabandysiu išjungt juos ir driverius persirašyt iš to disko kur prie pc buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...