Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Aivaras_Frajer

Jokubas_Animal aka Jacob_Quatro

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Gytis_Izaokas

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Jokubas_Animal
3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Sveiki, vakar sitas kenkejas zinomas kaip Jacob_Quatro pastoviai mane ddosina ir pan. Manau jo forumo kitas nickas yra Nudosinau_Izaoka, taip pat buvo susikures toki pat nicka žaidime patikrinkite IP. Taip pat siandien visa diena sedejau be interneto kad tik neuzpildyciau atsakymo sitoje temoje.
4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: privatus seklys
5. Įrodymai (BŪTINA): http://imgur.com/a/MDJrj
6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

blogi kaltinimai, ką man daryti kai mane kaltina tuo kuo nepadariau, kam turėčiau skųstis aš? Įvardiji mane kaip kažkoks Jacob_Quatro, nors neturi jokio įrodymo jog tai galėčiau būti aš, tavo sms žinutėse nežinau ką reikėtų įžiūrėti, aš apie vieną tu apie kitą, ištrauki kabelį ir paskiau kaltini kad aš tave dosinu? labai naivu.

Tu teigi, kad Jacob esu aš, o ne aš pats, tuo gali pavadinti mane betkas ir vėliau sakyti kad  iš tikrųjų esu aš.
Apie routerį iš lempos irgi rašai man, kai aš tavęs klausiau tiktais ar užbaninsi žmogų už atliktus pažeidimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...