Eiti į turinį

Visas aktyvumas

Šis srautas atsinaujina automatiškai     

 1. Pastaroji valanda
 2. Įrodymai matosi tavo nuotraukoj sėkmės.
 3. Anketa 1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. @Killer_Redbull 2. Pažeidimas 1-3 žodžiais.free kick 4x 3. Pilnas aprašymas.dirbu ir tikrinu TPLV rata, tai jis man /kick kad negalima tipo tikrinti tssg tplv rato, šeip pagal viska galima, nera tokiso taisykles kad negalima tikrinti tplv rato. 4. Įrodymai (TIK nuotraukos).
 4. Anketa 1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. @Vytautas_Cames 2. Pažeidimas 1-3 žodžiais.Mute su izeidimu 3. Pilnas aprašymas.Stovėjau ramiai viena užmutinau žmogu o camesui nukrito ant žemės ašara ir uždėjo mutė 4. Įrodymai (TIK nuotraukos).
 5. Anketa 1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. @Vytautas_Cames 2. Pažeidimas 1-3 žodžiais.free mute. 3. Pilnas aprašymas.uzmutino mano kolega ir parašiau jam, kad ir jis su isp sedės tai ir jis man poto dėjo mute sako, kad grasinimas, kad iš vis perka tokia atlepausiai tuos admin, kad poto prapisa. 4. Įrodymai (TIK nuotraukos).
 6. 1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. @The_Carlss 2. Pažeidimas 1-3 žodžiais. Free mute 3. Pilnas aprašymas. Šovė free mute, nei ką rašiau blogo nei ką. 4. Įrodymai (TIK nuotraukos).
 7. Vakar
 8. Pirmoji papeikimo forma dėl blogų star: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Andrey_Kolotkov 2. SWAT darbuotojo Vardas Pavardė žaidime (būtina su @): @Zygis_Pahmel 3. Už kokius įtarimus norėtumėte įrodymų?: Kad vaziavau gelezinkelio begiais su dviraciu ir dedama 40 star 4. Už kokius įtarimus kaltę pripažįstate?: uz begimas ir viesosios tavrkos pazeidimas 5. Jei Jūsų kaltė bus pripažinta, ar sutinkate būti įtrauktas į SWAT juodajį sąrašą?: taip 6. /itarimai lentelė (būtinai į SPOILER): https://imgur.com/0bKaQRT
 9. okey davai susitarkim ir viskas abu vienas prie kito nebe lendam ir viskas okey
 10. Nebutum supistas ozys, nerasyciau as to skundo ph bet kaip sakiau as tau kaip armuhoi dirbau lazda turi du galus. O del mutes blogus mutes dejai zmonems su blogais reason jei kazkas negerai tau rasyk admin ppk.
 11. tai tu cia nemutink free 2h jau ne pirmas kartas cia kat turtingas esi tai kas man ir prasai visu kas paimtu 24val
 12. Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Samit_Worb Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bereikšmis šaudymas. Įrodymai: /info lentelė:
 13. Sw al, reikia šito cleo ar sf moduko, kur keičia spalvas tekstas chat box'e, kaip šitame vidosike: @Tonny_Dream Tu gal beturi? Dar Font face editor reikia tas kur spalvas hudo gali keist
 14. blogi sf arba pats gta tada man rods
 15. Ieskau deagle mod ir ped ifp
 16. Ačiū už pagyrimą :) -įsp, jei galima
 17. 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidimė: Aurelija_Ize 2.Kurią misiją įvykdėte? 11, 26, 34, 39, 40. 3.Kiek + turite gauti: 7+ 4.Nuotraukos (kelti į Spoilerį)
 18. Anketa 1. Žaidimo V_P?: Martin_Garrix 2. Data už kurią dieną pildote (YYYY-MM-DD): 2019-04-22 3. Kiek ir už ką turite gauti taškų?: • Pagautas vienas greičio viršijimas - 1 taškas. [] • Pagauta be teisių vienas asmuo - 2 taškai. [8] • Pagauta be diržo vienas asmuo - 2 taškai. [6] • Pagauta su neregistruota mašina vienas asmuo - 2 taškai. [8] • 1 atimtas vairuotojo pažymėjimas - 30 taškų. [] • 1 atimta ginklų licenzija - 20 taškų. [100] • konfiskuoti narkotikai iš 1 asmens - 10 taškai. [] • 1 pasodintas į kalėjimą - 5 taškai. [30] • 10 uždėtų įtarimų lygio - 1 taškas. [29] • Pražaistų 100 minučių su darbiniu skin - 50 taškų. [300] • Patikrinti viena žaidėja /patikrinti - 2 taškai. [52] Išviso "533" taškų. 4. Įrodymai (privaloma kelti į spoiler'į):
 1. Užkrauti daugiau aktyvumo
×
×
 • Sukurti naują...