Eiti į turinį

Karko_Space

Nariai
 • Turinio skaičius

  723
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, ką parašė Karko_Space

 1. 1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: @Aurimas_Mostvila2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: Intelektualus, putiovas, čėsnas, mandagus.3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: Giriu šį administratorių, nes jis visada noriai ir punktualiai padeda prireikus pagalbos.4. Įrodymai (nebūtina): -
 2. Jūsų Vardas_Pavardė? Karko_Space Kokį darbą užsisakinėjate(parašas ar kt.)? avataras Darbo dydis(500x200 ar kt.)? nezinau net jau, nes su 150x250 nepaejo varke, esme, kad eitu graziai sulyg viso avataro ribom. Darbo paveikslėlis(būtina)? https://imgur.com/a/wmo8BBt Darbo pavyzdys? - Darbo tekstas, SUB-tekstas? - Kita papildoma informacija GFX'eriui? Sukarpai kaip iseina geriau, dydi parenki kaip priklauso avatarui, bet svarbiausia, kad jis nesideformuotu. Kitas dalykas butu gerai, kad pazaistum su kokybe, uzmesk juodai balta fona ir pazaisk su paciu darbu, kad jis taip +- gyviau atrodytu. Uz visa darba sukidalinsiu ~ +60 repu, susitarsim zodziu. Jei su darbo paveiksleliu nelabai kas gautusi, tai paieskociau kito.
 3. Karko_Space

  Klausimas

  Is cia disovas gta sa @Elegy_Fans jei nori galiu numest torrent link'a, o is ten atsisiusi pilna versija, be visokiu bugu ir pns.
×
×
 • Sukurti naują...