Eiti į turinį

Jake_Master

Nariai
 • Turinio skaičius

  162
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Pranešimai parašė Jake_Master


 1. prieš 8 valandas(-ų), Tomas_Likeriss rašė:

  1. Jūsų Vardas_Pavarde: Tomas_Likeriss

  2. Kiek laiko išdirbote pas mus?: Metus mėnesį ir kelias dienas

  3. Kas patiko/nepatiko šiame darbe?: Patiko kolegos jų draugiškumas, nepatiko racijoje drausmės nepalaikymas visi gali keiktis laisva valia arba terorizuoti kolegas ir visiškai niekas nenubaudžiamas.

  4. Atsiliepimai apie kolegas:

   

  @Jake_Master Puikus žmogus, geras kolega, visada malonus tiek su savais tiek su nepažįstamaisiais buvo labai smagu kartu dirbti ir tikiuosi ne paskutinį kartą.

   

  @Paulius_Aeroxas Iš pradžių turėjau visai kitokia nuomone, tačiau dirbant šiame darbe supratau, kad mano pirminis nusistatymas buvo klaidingas esi darbštus, kūrybingas žmogus kuris savo indėliu radistuose įnešė tiek daug gero, puošia baze ir nepaprastai stato kombainus ir traktorius žmogus visada turintis ką pasakyti buvo labai smagu su tavimi dirbti.

   

  @Eitve_Messi Esi puikus žmogus geras futbolininkas visada buvai ir esi sumanus nebijai iššūkių gera buvo su tavimi bendrauti tikiu, kad mažais žingsneliais pasieksi labai daug sėkmės tau.

   

  @Rimis_Cigonas Iš pradžių buvai labai malonus, puikus bendradarbis geras pašnekovas, tačiau į pabaigą pradėjai menkinti mane na, bet vis tiek linkiu visokeriopos sėkmės tavo gyvenime ir SARG.LT projekte.

   

  @Duju_Maiselis Esi nuostabiai įdomaus charakterio ir pasižymi įdomia savo asmenybe linkiu tau kuo ilgiau išlikti radistu ir sėkmės gyvenime.

   

  @Ramas_Bumer Puikus kolega žmogus kuris įdomiai ir puikiai veda eterius man labai patiko kartu dirbti su tavimi.

   

  @Arvydas_Owned Nuostabaus proto žmogus pilnas gyvenimo išminties neieškantis žodžio kišenėje ir savimi pasitikintis ir pasitikėjimą į žiebiantis kitame man buvo didelė garbė dirbti su tokiu žmogumi.

   

  @Wova_King Puikus žmogus vertas būti bet kuo sumanus ir išradingas per šiuos metus buvo visko ypač labai gerai pasiruošęs treniruotėse ir veiklose.

   

  @Andrejus_Pupsas Nuostabus žmogus puikaus ir tyro proto man buvo didelė garbė dirbti su jumis per šiuos metus tiesiai šviesiai patyrėme visko buvo ir liūdesio kaip dažnai atsidurdavau tokioje nežinomybėje dažnai padėdavai ir patardavai buvo ir komiškų situacijų kaip ieškojote merginos ir panašiai buvo visko tikiuosi dar kada ne tokiu ilgu laiku ir sugrįšiu dirbti pas jus.

   

  @Naikon_Glitched Puikus žmogus labai gerai nusimanantis apie ūkį ir jo technika tikrai stengiantis dėl radistų darbo, bet visiškai neprižiūrėjote racijos čia toks minusas, bet manau pliusai tai atperka buvo smagu nors ir trumpai, bet turėti direktorių tokį kaip jūs.

   

  @Anal_Terror Iš pradžių gerbiau šį žmogų buvo viskas puiku ir pasisveikindavo ir gal normaliai dar kokia diena būdavo pakalbėdavome racijoje, bet pastaruoju metu visiškai nepatinku nesuprantu kuo visi mes esame skirtingi ir taip galbūt aš lėtesnis ir panašiai, bet aš pagarbiai ir aš norėčiau pagarbos, o ne terorizavimo diena iš dienos suprantu, kad racijoje daug rašiau apie savo asmeninį gyvenimą, bet man reikia kažkur išsikalbėti neturint draugų radistai vienintelė buvo šeima todėl aš ir kalbėdavau norėdavau, kad kažkas kalbėtųsi ir nereikia nuolatinio terorizavimo ir išdidžiai sakyti, kad aš toks ir toks ir tu mane kankini todėl ir palieku linkiu gero laiko tau būnant radistu tikrai nuoširdžiai esi įdomi asmenybė kartkartėm net nustebini koks įdomus ir nepriklausomas žmogus esi ir ne dėl keiksmažodžių, o šiaip protingų minčių ne visada, bet dažnai linkiu sėkmės radistuose SARG.LT projekte ir gyvenime retas žmogus turi tokia įdomia asmenybe sėkmės.

   

  Su visais buvo gera dirbti metus ir mėnesį išdirbau todėl daug darbuotojų keitėsi ko nepaminėjau atsiprašau man buvo labai gera ir malonu būti jūsų radistų šeimos nariu linkiu daug gerų akimirkų kurias atsiminsite daug daug metų sudie.

   

  Sveikas, tikrai dėkui už tokius gerus atsiliepimus tiek man tiek ir kitiems kolegoms. Visi pasiilgsime tavęs. Sėkmės tau gyvenime, nusipirk butą kurio taip labai nori ir nebegyvenk su mama.'

   

  • Haha 1

 2.                                                             Sutvarkyta

   

  P.S @Gvidux_Gidux 19 misija yra ,, Tris iš eilės dienas prabūti eteryje po 40 minučių ar daugiau '' o ne pasidaryti nuotrauka su įgaliotiniu, 19 misija neužskaityta.


 3. prieš 4 valandas(-ų), Elvinas_Black rašė:

  Anketos šablonas:

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Elvinas_Black ("Blekas")

  2. Priežastis, dėl ko paliekate Reporterius?: Laiko stoka, žaisti jau pabodo, atidžiau žiūriu į mokslus.

  3. Kokie atsiliepimai apie darbą, kolektyvą? Gal žinote trūkumų, ar kitų minusų darbe?

  Kaip žinote (o gal ir nežinote) Išdirbau beveik 7 mėnesius, kas pagal mane nėra mažai.

  Labai džiaugiuosi kad pasirinkau šį darbą, kolektyvas labai geras ir džiugu kad tokių žmonių dar egzistuoja serveryje.

  Skirių šia padėka žmonėm kūrie mane palaikė visa šį laiką. AČIŪ!

   

  @Nike_Killer / @Petras_Klebonis - Jei ne šie du pacanai, nebūčiau viso šito pasiekes, tik atėjas į atranka parašiau /reporteriai ir parašiau jiem, labai dėkoju Petrui ir Nike'ui už pagalba patenkant man į Reporteriu darba. Linkiu @Nike_Killer sėkmingai pabaigti studijas.

   

  @Rolkis_Chaos - Pirmasis direktorius, kai pirma kart pamačiau tave, galvojau esi labai pasikėlęs ir nedraugiškas, pašnekėjes discorde supratau kad klydau ir į tave pradėjau žiūrėti kitomis akimis (Ne kaip į direktoriu o kaip į draugą). Paprikolint ir padurniuot megėjas, narkomanas.

   

  @Ernestas_World - Linkėjimai į šiaure!Labai draugiškas, juokingas bei šiltas žmogus, labai džiaugiuosi, kad man teko su tavim pabendrauti tą laikotarpi tiek racijoje, tiek už jos rybų. Linkiu gyvenime pasiekti visko ko geidžia širdis, nenustok sportuoti, siek tikslų.

   

  @Brandon_James - Vienas iš geriausių mano pažinotų žmonių serveryje, labai džiugu kad radome bendra kalba ir susipažinome. Linkiu kuo ilgiau laikyti direktoriaus posta, labai fainas žmogus esi, padedantis ir nėkiek nepasikėles.

   

  @Devil_Skull - Atsimenu dar kai tave prastūmiau, lyg tai būtų buve vakar :D Labai mldc žmogus esi, pasipasakot galima ar taip paprikolint, užuojauta, kad negavai direktoriaus kaip planavai gauti, bet toks jau tas gyvenimas. Eisim kada realybėj persimest bilijarda.

   

  @Bronix_Gtacraft - Labai chill čiūwakas, įsidarbinai kiek vėliau negu aš, bet pasiekei dar daugiau, teko paragaut ir pavaduotojo duonos visa kita, jei tik Hoodini nebūtų nesamonių pridares, gal šiandien sedėtum Direktoriaus kėdėje. Linkiu sekmės tiek žaidime tiek gyvenime.

   

  @Darek_Patoxoro - Darbininkas, kai pirma kart susipažinom, pamaniau kad tu būsi koks mažvaikis, paskui iš rašybos ir bendravimo racijoje pamačiau kad tu mldc čiūwakas, nuo to laiko pradėjom artimiau bendrauti ir visai artimai susibendravom. Linkiu, kad Anglijoje pakeltu alga, ir sarge kad uždirbtum tiek kad kiti pavydėtu :D

   

  @Trilo_Bit - Ka rūkorius gero? :D Prisimenu kaip daužėmės /tpvipe, nuo tos dienos taip ir susipažinom. Nors Reporteriu dirbai gan trumpa laika, mūsų ryšiai nenutrūko ir esi vienintelis žmogus kurio laukiu kol prisijungsi kad padurniuot :D Labai smagu, kad turiu tokį drauga, visada iš tavęs sulauksi palaikymo ir šiltų žodeliu, komunikabilus. Sėkmės tiek gyvenime tiek sarge, kad ant sėdynės sultano nepritrupintu.

   

  @Jake_Master - Susipažinom kai buvai įgaliotinis, atrodo kad praeita savaite dar šnekėjom racijoje, bet praėjo daugiau nei 7 mėnesiai. Kadangi dirbi radistu per /rv dar susirašom karts nuo karto. Labai mldc žmogus, kai reikia visada duoda kredita ar taip kažka paprikolint, visada smagu su tavim.

   

  @Russell_Westbeast - Pacanas šūdo nemalantis, visada padės/pagydys/pataisys kai to reikės, esi labai padedantis žmogus, tokio kokio reikia, nei viena klaida struktūruose nepraeina pro tave. Linkiu pasiekti darbe daugiau nei Įgaliotinis, bei linkiu neprapist visų šaibų ant lažybų :D

   

  @Tomas_Shot - Mldc bičiukas, daug ir sunkiai dirbantis, rodai pastangas, nežinau ka daugiau ir be parašyti :D Fainas žmogus esi, linkiu visko ko geriausio.

   

  @Selas_Giedrelis - Vilniaus velnias, kiek mačiau sarge rečiau lankaisi, bet iš snapchato "streaku" matau kad nenubuodžiauji :D Linkiu pasiekti aukštumų tiek gyvenime, tiek sarge jei dar žaidi :D Nepragerk visų eurų.

   

  @Ernis_Lsd (Ernis_Gangsta) - Nors ir prastūmtas (neisižeisk) pasiekei ne ką mažiau nei kiti darbuotojas, buvai įgaliotinis kas yra labai džiugu, kad stengeis dirbti ir siekti kažko, fainas žmogus esi. Linkiu ir šį kartą pasiekti netik Įgaliotinio posta.

   

  @Mister_Bebr - Reporteris nuo pampersų laikų, pirma kart susipažinom pas Jointa. Ačiū kad nepridavei manęs tą karta kai g sedėjau su darbine :D Esi tikrai bendraujantis ir stengiantis žmogus, mldc! Linkiu sekmės tepaliniu versle, bei gyvenime.

   

  @Arminas_Humer - Iš pradžių buvai nekalbus ir nebendraujantis, bet paskui įsivažiavai ir pradėjai bendrauti racijoje. Esi mldc ir fainas žmogus, padedantis ir pritariantis.

   

  @Ignas_Banys - Paskutinysis, bet nepraščiausias. Labai smagu buvo su tavim paplepėt racijoje, esi mldc žmogus, laivininkas :D Linkiu sėkmės gyvenime ir sarge, siek visko ko įmanoma.

   

   

  Kiti žmonės kūrių nepaminėjau, bet kartu dirbo su manim ir mane palaikė.
   

  SĖKMĖS MOKSLUOSE MOKSLIUK

×
×
 • Sukurti naują...