Eiti į turinį

John_Smoody

Nariai
 • Turinio skaičius

  69
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Pranešimai parašė John_Smoody


  1. Vardas_Pavarde (paskyros slapyvardis): John_Smoody
  2. Ban gavimo data (privalo būti ankstesnė nei 2020-02-01 23:59): 2019-11-21
  3. Ban gavimo priežastis: cheat
  4. Atsibaninimo norėjimo priežastis: vel pradet zaist
  5. Įrodymai dėl ban egzistavimo ir jis gautas ne vėliau negu 2020-02-01 23:59 (įrodymas yra nuotrauka padaryta vėliau nei 2020-05-05 00:00): 

    


 1. prieš 6 valandas(-ų), Bronius_Sanchez rašė:

  tu čia nori kažką įrodyt??? :DDDDDDDDDDD, pamiršk apie savo erą, nes dabar atėjo geresnė :)))))))))

  Apie kokią dar era kalbi špempeli. Sargą lošiu nuo 2013, begiot pradėjau 2014-2015 ( Ne šitas acc, nieks pakolkas nežino maino =). Atėjau į pd pasiekt spd tam, kad tiesiog tai išbandyt. O būdamas pirma kart spd sugebėjau tikrai geriau gaudyt už dabartinius spd :).

   

  P.S apie jokią ,,era" net nebuvo ankščiau kalbos ir iš niekur nieko tai ištraukei mldc. Ka daugiau tau pasakyt xd. 


 2. prieš 39 minutes(-ių), Bronius_Sanchez rašė:

  šaudyt į padangas mes jau seniai atpratom, pasakyk kada mes taip darėm, nebėk su nametag kaip visalaik bėgi ir nereiks gaudyt tavęs 10min, nes iš priekio nepaimsi, o iš galo reik kampus imt, o aš tai išmokau ir nemačiau tavęs tiek bėgant. :) P.S. Nebent kai mūsų on nebūna :)

  ,,seniai atpratom" pacas dar pries menesi saudei i padangas, tai nezinau ka cia pudrini. Taip pat ir kiti spd irgi saudo tai...

   

  Toliau... Taip mane vos besutiksi jau( ir tikrai ne su situ, o su kitais acc). To priezastis tai, kad esu 12-okas ir nebera laiko zaist jau vaiku zaidimus. Prisijungiu max 1 kart i menesi ir gerai =) Tuo labiau, kad jau dead game yra tai geriau laisvalaikiu kazka kito pazaisiu nei sarga, kuriam jau n metu ir yra atgyvena. Fsio ciau.

  • Patinka 1

 3. prieš 10 valandas(-ų), Bronius_Sanchez rašė:

  ką aš čia gaudžiau 15min? :DDDDDDDDDDDDD

  Oj broniau nevaidink avinelio. Tragiskiausia kai spd pradeda saudyt i padangas( ne tik apie tave eina kalba is saudymo puses). O tu tikrai nepameni, kai prisijunginedavau nuo vieno prie kito acc ir begiodavau ? =) pameni pameni. 


 4. prieš 11 valandas(-ų), Bronius_Sanchez rašė:

  Nebeverkit jus dėl bėgimų, nes jau padarė, kad Slaptosios Policijos nariai negali gaudyti 5min su nrg, bet jus vistiek neišbėgat net 5min, o jei išbėgat pamatot, kad Slaptosios policijos nariai jau jums ant nugaros ir iškart surakina, o jei norit išmokt bėgt tai treniruokitės.

  Vaje vaje, pasakė tas, kuris gaudo 15min ir kai nesugeba surakint pradeda šaudyt į padangas. Ant tiek yra tragiška iš spd pusės šaudyt į padangas... 

  • Už 1
×
×
 • Sukurti naują...