Eiti į turinį

Tamosius_Naches

Nariai
 • Turinio skaičius

  679
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, ką parašė Tamosius_Naches

 1. Misijų anketa : Jūsų Vardas_Pavardė: Tamosius_Naches Kurias misijas įvykdėte?: 1,2,59,60 Kiek procentų turėtumėte gauti?: 11 proc Nuotrauka:
 2. ANKETA Vardas_Pavardė žaidime: Tamosius_Naches Data: 2020-03-20 Kiek išviso turite gauti procentų: 30.6proc Įrodymai (/dstatistika):
 3. Dienos Misija: Pražaisti 200min su darbiniu skin ir nuvežti 50 Tr.Priemonių krovinių Jūsų Vardas_Pavardė?: Tamosius_Naches Ką renkatės pinigus ar procentus?: procentus Įrodymai:?
 4. Pirmoji papeikimo forma dėl blogų star: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Tamosius_Naches 2. FTB Agento Vardas Pavardė žaidime (būtina su @): @White_Panther 3. Už kokius įtarimus norėtumėte įrodymų?: Visus 4. Už kokius įtarimus kaltę pripažįstate?: Nė vieno 5. /itarimai lentelė (būtinai į SPOILER):
 5. T.R.V SAVAITĖS DARBUOTOJAS Už GIF dėkui Elvinas_Black Savaitės darbuotojas - tai tema, kurioje kiekvienos savaitės gale bus išrinkti trys aktyviausi, geriausi ir darbščiausi darbuotojai, kurie gaus papildomų procentų, privilegijų bei serverio pinigų. Informacija: 1.Savaitės darbuotojai, bus renkami pagal visos savaitės atvežtus krovinius ir pražaistas minutes. 2.Darbuotojų statistika žiūrima bus nuo pirmadienio iki sekmadienio 23:59. 3.Savaitės darbuotojas bus paskelbiamas pirmadienį arba antradienį. 4.Dėl visų prizų ir privilegijų, jeigu netyčia negautumėte, susisiekite su manimi t.y. @Osvaldas_Rupsa asmenine žinute forume arba žaidime. 5.Pirmos vietos nugalėtojas gaus savo sugalvotą rangą , su kuriuo galės per savaitę vieną dieną vežti krovinius iš SanFierro pasikrovimo, bus suteiktas GFX iš @Kaire_Koja, bei turės visas kitas privilegijas, kurias turi maksimalus rangas. Prizai: 1 vieta - 7% ir ''Asmeniškai sugalvotas'' rangas bei 5 miliojnai eurų. 2 vieta - 5% ir 2 milijonai eurų. 3 vieta - 3%
×
×
 • Sukurti naują...