Eiti į turinį

Lukas_Apa

Nariai
 • Turinio skaičius

  612
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, ką parašė Lukas_Apa

 1. Antroji papeikimo formą NE DĖL BLOGŲ STAR: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Lukas_Apa 2. FTB agento Vardas_Pavardė(už'tag'inti): @Patrick_James 3. Pacituokit kurią darbo arba teisėsaugos taisyklę pažeidė darbuotojas: Draudžiama tikrinti TRV prie pat pasikrovimo/iškrovimo punkto. Taip pat ir statyti kliūtis. 4. Aprašykit situaciją?: Pareigūnas tikrino krovyni raudonojoje zonoje. 5. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą [kelti į spoiler]:
 2. Pirmoji papeikimo forma dėl blogų star: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Lukas_Apa 2. SWAT darbuotojo Vardas Pavardė žaidime (būtina su @): @Bronius_Sanchez 3. Už kokius įtarimus norėtumėte įrodymų?: Bėgimą 4. Už kokius įtarimus kaltę pripažįstate?: Nė vieno 5. Jei Jūsų kaltė bus pripažinta, ar sutinkate būti įtrauktas į SWAT juodajį sąrašą?: Taip 6. /itarimai lentelė (būtinai į SPOILER):
 3. Pirmoji papeikimo forma dėl blogų star: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Lukas_Apa 2. FTB Agento Vardas Pavardė žaidime (būtina su @): @Musiau_Muse 3. Už kokius įtarimus norėtumėte įrodymų?: Pareigūno užpuolimą ir neklausymą. Cituoju už ką galima bausti šiuo itarimu iš baudžiamojo kodekso. Jeigu jus stabdo teisėsaugos tarnybinis transportas, jūs privalote sustoti šalikelėje, o ne ant kelio ar kur kitur - Pareigūno užpuolimas arba (ir) neaklausymas - 30 STAR 4. Už kokius įtarimus kaltę pripažįstate?: Bėgimą. 5. Jei Jūsų kaltė bus pripažinta, ar sutinkate būti įtrauktas į FTB juodajį sąrašą?: Taip 6. /itarimai lentelė (būtinai į SPOILER):
 4. Pirmoji papeikimo forma dėl blogų star: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Lukas_Apa 2. FTB Agento Vardas Pavardė žaidime (būtina su @): @Twins_Dream 3. Už kokius įtarimus norėtumėte įrodymų?: Visus 4. Už kokius įtarimus kaltę pripažįstate?: Ne vieno 5. Jei Jūsų kaltė bus pripažinta, ar sutinkate būti įtrauktas į FTB juodajį sąrašą?: Taip 6. /itarimai lentelė (būtinai į SPOILER):
 5. Pirmoji papeikimo forma dėl blogų star: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Lukas_Apa 2. FTB Agento Vardas Pavardė žaidime (būtina su @): @Musiau_Muse 3. Už kokius įtarimus norėtumėte įrodymų?: Visus 4. Už kokius įtarimus kaltę pripažįstate?: Ne vieno 5. Jei Jūsų kaltė bus pripažinta, ar sutinkate būti įtrauktas į FTB juodajį sąrašą?: Taip 6. /itarimai lentelė (būtinai į SPOILER):
 6. Pirmoji papeikimo forma dėl blogų star: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Lukas_Apa 2. FTB Agento Vardas Pavardė žaidime (būtina su @): @Eimantas_Remix 3. Už kokius įtarimus norėtumėte įrodymų?: Visus 4. Už kokius įtarimus kaltę pripažįstate?: Nė vieno 5. Jei Jūsų kaltė bus pripažinta, ar sutinkate būti įtrauktas į FTB juodajį sąrašą?: Taip 6. /itarimai lentelė (būtinai į SPOILER):
 7. Antroji papeikimo formą NE DĖL BLOGŲ STAR: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Lukas_Apa 2. FTB agento Vardas_Pavardė(už'tag'inti): @Eimantas_Remix 3. Pacituokit kurią darbo arba teisėsaugos taisyklę pažeidė darbuotojas: Draudžiama tikrinti TRV prie pat pasikrovimo/iškrovimo punkto. Taip pat ir statyti kliūtis. 4. Aprašykit situaciją?: Gerbiamas Eimantas nežinodamas paprasčiausios taisyklės sugalvojo patikrinti krovinį prie pat išsikrovimo zonos(raudonojoje zonoje) 5. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą [kelti į spoiler]:
 8. Anketa ∙ Jūsų Vardas_Pavardė: Lukas_Apa ∙ Kurias misijas įvykdėte?: 1,14,36,37,38 ∙ Kiek procentų turėtumėte gauti?: 13,5% ∙ Nuotrauka:
×
×
 • Sukurti naują...