Eiti į turinį

Shade_Medic

Nariai
 • Turinio skaičius

  1.098
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, ką parašė Shade_Medic

 1. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Gynce_Kaunas Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Wh/Aim/Pranasumas pries kitus Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne. Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip. Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Lentele yra paciame video. Ar cheatino veiksmo metu?: Taip. Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Prasideda 0:04, viskas aiskiai matosi. Ikeltame atsibaninimo SS matosi kad pakoreguotas zaidimas jog gautu pranasuma, nera jokiu krumu.
 2. 1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. @Augis_Darty 2. Pažeidimas 1-3 žodžiais. free mute3. Pilnas aprašymas. - Uzmutino su nesamoningu reason, neturi jis tam teises.4. Įrodymai (TIK nuotraukos).
 3. Shade_Medic

  CHEAT ŽINIOS

  Palaikyti tvarka filmuodamas vienapusiskai?
 4. Daugiau nei puse acc uzbanintu yra uz kuriuos zaidzia Jefro, o i blista su drk irgi sedo del chytu. Dar mazinies jog svariai losi? :4_joy:

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  7 daugiau
  2. Osvaldas_Rupsa
  3. Shade_Medic

   Shade_Medic

   Neveltu asiliuko portreta uzsidejas, kas cia tave nupiese tokio dailiom linijom? 

  4. Rajono_Velnias

   Rajono_Velnias

   O tai kas čia pas tave per du hibridas uždėtas?

    

  5. Osvaldas_Rupsa

   Osvaldas_Rupsa

   Tu,o ką city draugeli? Ko toks priešiškas patapes :1_grinning:

  6. Viena_Meile

   Viena_Meile

   kada nesipyxit draugai

  7. Shade_Medic

   Shade_Medic

   Prie ko cia tas City isvis? Jus bandot cia kazkaip ikasti, bet nebezinot uz ko imtis? Apgailetini. Laikas bega, bet protu vis dar nepasizymit :4_joy:

  8. Osvaldas_Rupsa

   Osvaldas_Rupsa

   Ai nu taip 2015 pamiršti,nu ok ate :107_hand_splayed::1_grinning:

  9. Mikiss_Drifteris

   Mikiss_Drifteris

   Ej hebra, ramiai gi, visi draugiskai turim but. Jokiu pykciu.

  10. Viena_Meile

   Viena_Meile

   nu naxui jūs čia apie 2015, aš mislinau vakar valandą laiko kada čia tą karantiną paskelbė vėl

  11. Jefro_Grand

   Jefro_Grand

   Turi vaika ir zaidzia sarg lt projekta? Gaila seimos tada...

  12. Shade_Medic

   Shade_Medic

   Ziurint ka tu skaitai zaidima. Prisijungima karta nuo karto pakariaut yra zaidimas? Nerenku minimimo kaip tu mafijose sededamas atsilupeli :14_relaxed:

  13. Viena_Meile

   Viena_Meile

   MAFIJOSE YRA MINIMUMAS? 

  14. Shade_Medic

   Shade_Medic

   Ne paciame zodi reiksme, o apskritai. Vaikelis renkasi paskyras kad tik pakariautu po 10 surinku banu, o dar pasakoja kaip turetu mano seima jaustis. Tu dalbajobe net neisivaizuoji kaip gyvenimas atrodo gyvendamas po mamos pastoge @Jefro_Grand

  15. Viena_Meile

   Viena_Meile

   https://prnt.sc/vt0has

   warau užsikast po pernykščiais lapais

  16. Povilas_Sarg

   Povilas_Sarg

   Užsičiaupk sheidai žertwa nes vėl cypausi kaip 2014 paraša

  17. Shade_Medic

   Shade_Medic

   2014? As pradejau 2015 zaisti ir kai zaidziau tu buvai nuopisa kuri visi paspardydavo naudos ieskant

  18. Povilas_Sarg

   Povilas_Sarg

   Nepirmas esu šios paskyros savininkas :) susimastyk *

  19. Mikiss_Drifteris

   Mikiss_Drifteris

   Cepekai, tu net nerasyk cia nuopisa

  20. Povilas_Sarg

   Povilas_Sarg

   Tu tai vapšė mikimauzas slysti naxui *

  21. Povilas_Sarg

   Povilas_Sarg

   Triniesi čia visiem po sparnu kad nedūxintu :D žiauru tiek frozenui tiek jefro visiem karočia draugeliais palaikai bet šeip dūxina lol

 5. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Ignas_Nesqiuk Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne. Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip. Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Lentele yra zaidime. Ar cheatino veiksmo metu?: Taip. Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Prasideda 0:22 ir matosi kaip visas suleidzia ir nutraukia kita zaideja priesininkui numirus. Su tokiu pingu nenormalu visas suleisti i judancius asmenis.
 6. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Augis_Darty Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim/spread ir modifikacija pasalinanti medzius. Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip. Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne. Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Lentele yra video. Ar cheatino veiksmo metu?: Taip. Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Pacioj pradzioj saudo per medzius, o be modifikaciju net nerodo kas uz lapu yra. Kiek zinau bet koks pranasumas pries kitus zaidejus traktuojamas kaip negelali modifikacija. Pataiko visas kulkas net kai ir net nesimato zaideju, turbut aimas uzlockina. 29 metrus su deagle atsistojus sulesti be modifikaciju yra neimanoma.
 7. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Vygantas_Taspats Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Spread + Fastped Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne. Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip. Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Lentele yra video Ar cheatino veiksmo metu?: Taip. Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Nuo 0:12 3/3 kulkos per toki atstuma kol vaiksciojant nera imanoma pataikyti be spread. Jei truksta yrodimu, galiu nufiluoti pavyzdy kuris parodytu kad taip neimanoma. Dar paziurekite kaip begioja.
 8. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Karolis_Hardcore Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: AIM Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne. Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip. Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Lentele yra video. Ar cheatino veiksmo metu?: Taip. Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Nuo 0:05 sekundziu pataiko visas kulkas i beganti ir sokinejanti priesa, net matosi kulkos kad eina kreivai, nes aimas greiciau gaudo nei jo pacio ranka.
 9. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Aivaras_Puma Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: AIM Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne. Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip. Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Lentele paciame video. Ar cheatino veiksmo metu?: Taip. Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Video trumpas, matosi nuo pat pradziu kaip nuseka kiekviena priesininka po saudymo.
×
×
 • Sukurti naują...