Eiti į turinį

Bige_Murcialago

Nariai
  • Turinio skaičius

    2.261
  • Prisijungė

  • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, ką parašė Bige_Murcialago

  1. 2 Kartus pasakiau kaip žmogui nesupratai, tada dar po 5 kartų nesupratai, kad varytis tau iš privačios valdos, o ne savo išsigalvojimais tampyti tr. priemonės ir krauti starus kai jos stovi kieme. Po 15 žiničių tavo galva tesuprato tik mirus.
  2. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Vito_Miller Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Airbrk, sustojimas priverstinas (bandant apgauti /autopilotas). Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip. Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: 24 valandas. Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video.
  3. „Dienos apžvalga“ - tema, kurioje keliamos darbo apžvalgos už kiekvieną dieną. Darbuotojams patekus į „TOP3“ skiriamas papildomas 1% į rangų sistemą. Komentuoti gali tik direktorius, pavaduotojas, įgaliotinis arba įpareigotas, ar leidimą gavęs asmuo. Apžvalgos pavyzdys: Pirmadienis, 2021-01-01. Daugiausiai minučių pražaidė: 1. Petras Petrauskas [00 min] 2. Petras Petrauskas [00 min] 3. Petras Petrauskas [00 min] Surinko daugiausiai iškvietimų: 1. Petras Petrauskas [00 iškv] 2. Petras Petrauskas [00 iškv] 3. Petras Petrauskas [00 iškv] Surinko daugiausiai pardavimų: 1. Petras Petrauskas [00 pard] 2. Petras Petrauskas [00 pard] 3. Petras Petrauskas [00 pard] Šios dienos paimtų iškvietimų ir surinktų pardavimų skaičius: iškvietimų - 00, pardavimų - 00 Parduotų ginklų statistika: Dienos pelnas: €00,000,000
×
×
  • Sukurti naują...