Eiti į turinį
Iki vasaros pabaigos mafijų/gaujų direktoriumi minimaliai reikia išbūti 2 savaites, ne mėnesį

Arnoldas_Mpower

Nariai
 • Turinio skaičius

  386
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Pranešimai parašė Arnoldas_Mpower


 1. Anketa:

   

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Arnoldas_Mpower

  2. Kiek laiko išdirbote pas mus?: Menesi

  3. Kodėl palikote mūsų kolektyvą?: Pagrinde tai laiko stoka, vairavimai visokie, darbai, 12 klase, bet tai, kad viskas per tapati, nelabai valdzia nori deti pastangas i mechanikus. Rolkis isvis, ignorina, nieko nedaro. @Ernestas_World - tu maladiec, nelabai daug ka pasakysiu, galetum daugiau deti pastangu i idejas, aisku sunku cia ka sumastytyt ,bet galetum bent pradeti nuo bazes perstatymo, su visais igl bendrai padarytumet graziai, reikia nebijot klysti, visados is klaidu mokintis, o daugiau tai ka dekui uz viska tau, galetum geresni pava isrinkt :D, kaip arona koki :D, sekmes gyvenime. @Mantas_Aron - kaip igl pareigas gerai atlieki, kiek bendravom patiko, sekmes seni :D siek drk. @Rico_Paolo Patiko tada pasisaudyti visiems kartu :D, nors kad ir visados jaile budavau, linkiu daugiau aktyvumu, kiek bendravau patikai man. @Opce_Anonymous Pas tave patekau ir drk atidavei, nelabai daug bendravom, bet seip mldc esi, sekmesa toliau, bet igl galetum nelaikyt :D perleist kam, kas tikrai nolaifina :D

  4. Kas patiko bei nepatiko darbe?:  Nepatiko, jog nesurengiat niekas normalios trefkes, nedarot atnaujinimu, bent jau Rolkis tai neziuri rimtai i darba, gaves pava iskart pasikeite. Patiko pabendrauti, susipazinti su naujais zmonem.

  5.Atsiliepimai apie kolegas: @Dominykas_Trol - daugiausiai bendravom mes, sekmes tau igl pasimk pagaliau :D, nusipelnei manau, tikrai dedi pastangas i darba.

   

  • Patinka 1
  • Už 2
×
×
 • Sukurti naują...