Eiti į turinį

Devil_Skull

Nariai
  • Turinio skaičius

    1.069
  • Prisijungė

  • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

510 Populiarus

2 Sekėjai(-ų)

Apie Devil_Skull

  • Rangas
    † Medikai †

Žaidėjo informacija

  • Darbas
    Medikai
  • Klubas
    Medikų Rezidencija
  • Namas
    /maph
  • Tr. priemonės
    Flash :*

Paskutiniai profilio lankytojai

4.497 profilio peržiūros(-ų)

Apie mane

Buvęs Taxi II firmos įgaliotinis - Lava_Master / Gega_Nežinau

Buvęs Reorterių Pavaduotojas: 2017-02-24 - 2017-03-10 - Deiviux_Zipp

Buvęs Reporterių Direktorius: 2017-03-10 - 2017-04-12

Buvęs FTB Įgaliotinis: 2017-07-15 - 2017-07-25 - Laurynas_Nolifer / Donatas_Doncikas

Buvęs Reporterių Įgaliotinis: 2017-08-09 - 2017-08-23 - Vidas_Alijošius

Buvęs Reporterių Pavaduotojas: 2017-08-23 - 2017-08-28 - Vidas_Alijošius.

Buvęs Taksi I įgaliotinis: 2018-03-27 - 2018-04-19 - Tomukas_Juodupe / The_Basas

Buvęs Grove Street Pavaduotojas: Nuo 2018-07-04 -2018-07-18 - Dede_Pikis.

Buvęs  Reporterių Įgaltiotinis 2018-10-17 - 2018-12-02 - Nerijus_Rasistas / Aivarux_Joint

Buvęs  Apsaugos Įgaltiotinis 2020-03-25 - 2020-04-20 - Mister_Taksi / Luis_Silver

Dabartinis Medikų įgaliotinis // Arminas_Humer / Gražvidas_Pro

×
×
  • Sukurti naują...