Eiti į turinį
Gytis_Sobieskі

•••EURO TRUCK SIMULATOR 2•••

Rekomenduoti pranešimai

Nu gal man lievokas duodavo :D. O čia mano fūra, jeigu tau įdomu :) . :

http://www.forumas.sarg.lt/index.php?/topic/102652-zaidimas-euro-truck-simulator-2/page__st__220

Vairavau Volvo,labai gera fūra pripažystu norėčiau ją sugražint kad tik pinigu turėti :D

Su kokia programa filmavai ? As bandziau filmuoti su fraps, bet kai nufilmuoji labai daug uzima video (~5gb) ir labai ilgai reiktu laukt kol ikeltu i youtube.

Is anksto dekui. ;)

Filmuoju su Frpas,ir tu teisus tarkim 10min video užima apie 8gb tai man ilgai įkelinėja į Youtube arba renderina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vairavau Volvo,labai gera fūra pripažystu norėčiau ją sugražint kad tik pinigu turėti :D

Filmuoju su Frpas,ir tu teisus tarkim 10min video užima apie 8gb tai man ilgai įkelinėja į Youtube arba renderina

Aš ją berots už 95000eurų pirkau. + keli pagražinimai + 551kw variklis. Išėjo lyg nauja gera fūra :D. Bet ji maža, o lekia jibitvaimat kaip :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš ją berots už 95000eurų pirkau. + keli pagražinimai + 551kw variklis. Išėjo lyg nauja gera fūra :D. Bet ji maža, o lekia jibitvaimat kaip :))

Gali būti, o tu esi įsikėles moda no speed limit kad važiuot daugiau negu 90? nes aš tai jo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...