Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

3cf8d86d2c93d8608c5a8c84f067f003355.jpg Čia mano Ashe ;* P.s neseniai pradėjau žaisti

Kam tau reikia ap itemo? Jei naujas zaidime tai turek build jei zaisi 5vs5 ir visada farmink t.y. latshitink. Attack speed boots, bloothirster, phantom dancer, infinity edge, phantom dancer, last whisper, guardian angel vietoj batu gale :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Justas_Evilboy*

Kam tau reikia ap itemo? Jei naujas zaidime tai turek build jei zaisi 5vs5 ir visada farmink t.y. latshitink. Attack speed boots, bloothirster, phantom dancer, infinity edge, phantom dancer, last whisper, guardian angel vietoj batu gale :D

Ai koks skirtumas Noob esu tik šiaip kartą per 1 savaite - 2 savaites lošiu tai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dauneli, žinau ką sakau, o neįkeliu nuotraukų del to, kad kai baigiu matchą, man išmeta iš lolo ir nerodo baigto matcho, tik kartais rodo, bronze Iv sėdžiu vien del to, kad tik kai užsikėliau 30lvl iškart ėjau rankedus nemokėdamas žaisti, dabar po biški kylu tuoj būsiu bronze III:)

galejei ir geresni atmaza sugalvot but anyways jei pats screenu neikeli tai maziau kitus kritikuok kaip ir sakiau tavo match history graudi yra taip kad tyliai buk nekritikaves kekvieno naujoko kurio levelis nesiekia 10lvl jie net buildu nezino o tas cia pisa prota del farmo ble dalbajobas kaskoks ble ble uzpisa tokie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...