Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

ahh, rly? čia daug ane? 2011-06 sarg, kurio taipogi nebelošiu, bei 5 mėnuo kaip žaidžiu lolą :) Tiksliau nuo S3 week 1

Ir vistiek galiu garantuoti, kad esi šūdo vertas, kaip dauguma lenkų, tik vienas tavo komandos narys pradeda feedinti 0/3 0/2 ar bent kažkiek į minusą, ir tu pradedi ant jo flaminti, ir susigadini pats žaidimą? Gali net neatsakyti, žinoma. Ir beto buvo kalba, kad jis negali išcarinti teamo ten tipo feedina, tai galbūt jis prisifeedino early game, ir jį focusino ? Oh you're that dumb and you can't use your brains -.- Get lost PRO player.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš tai pritariu, kad tu duhas, nes aš nelošiu ßito jūsų šūdino servo, ir jum abiem perkaito pizes, nes onstrike skemeris o tas ten kaškoks naujokêlis kelia rez kaip 27kl ir 15dth :DTai dar pasimokint lol

lošt reikia :)

Sarg'e žaidžiu jau nuo 2011-09 tiksliau žaidžiau o lolą žaidžiu jau apie 4 mėnesius tai nežinau kur tu mane naujoku laikai besmegeni.

ahh, rly? čia daug ane? 2011-06 sarg, kurio taipogi nebelošiu, bei 5 mėnuo kaip žaidžiu lolą :) Tiksliau nuo S3 week 1

Nesakau, kad daug, bet kiek pražaidęs aš ir ką pasiekęs šitam serveryje tai tu su manim palyginus šiukšle esi ir nežinau kokias čia bangas keli esmuntelio broli ir kiek pamenu kai žaisdavau tu ten 50k xp turėjai tai nežinau apie kokius 2011 tu čia šneki.

loola 2 metus zaidziu ir ka tu i tai?

Tavęs išvis nekalbinau tai ko tu čia kišiesi - jisai pavadino mane naujoku tai aš atsakiau kur ir kiek žaidžiu o jūs čia verkiat susėde nesuprantu aš jūsų. :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Misteris_Newbie

Nesakau, kad daug, bet kiek pražaidęs aš ir ką pasiekęs šitam serveryje tai tu su manim palyginus šiukšle esi ir nežinau kokias čia bangas keli esmuntelio broli ir kiek pamenu kai žaisdavau tu ten 50k xp turėjai tai nežinau apie kokius 2011 tu čia šneki.

turiu du acc :P btw ačiū, kad įrodei, kad nevykėlis esi, pats prisipažinai :D šiukšlė, taip tu žinoma ok, no prob

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nesakau, kad daug, bet kiek pražaidęs aš ir ką pasiekęs šitam serveryje tai tu su manim palyginus šiukšle esi ir nežinau kokias čia bangas keli esmuntelio broli ir kiek pamenu kai žaisdavau tu ten 50k xp turėjai tai nežinau apie kokius 2011 tu čia šneki.

Tavęs išvis nekalbinau tai ko tu čia kišiesi - jisai pavadino mane naujoku tai aš atsakiau kur ir kiek žaidžiu o jūs čia verkiat susėde nesuprantu aš jūsų. :/

nereik girtis kad ten losi 4men. ir tipo jau eta pro..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...