Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Misteris_Newbie

A jau kai prigavo iskart pasakei kad unofficial nereik triochint :D

ane? kas čia per duxas rašynėja, ir nemoka visko į viena pm sumest? plius nebenerk kiekvieną dieną kad eitumėm lolo

96a30b8ec9bf441c02aba58e6fd1c812847.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ane? kas čia per duxas rašynėja, ir nemoka visko į viena pm sumest? plius nebenerk kiekvieną dieną kad eitumėm lolo

96a30b8ec9bf441c02aba58e6fd1c812847.png

Kas sedi bronze 4 as, kas sedi bronze 5 tu, kas turi daugiau elo as, kas visada buna bronze 5 niekaip neiseina tu,kas buvo 2 kartsu bronze 5 ir 3 kartus bronze 4 bet visada islipa is bronze 5 as,tai va as us tave geriau losiu + kas turi daugiau ranked lose tu, ir tu turi 0 LP kai as budavau bronze 5 visada sededavau su 80 arba 40 niekados neesu turejas 0 LP tik ant bronze 4 kai perejau 0 tasku tu pirma lipk is bronzos tik tada sakik kas noobas nes matau tau nesiseka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu aišku kaip ir kiekviena lošiantys normaluose už ji prisiperka attack speedo , crit ir axuelina , nieko and defo net neužsimetes su tokiu build tikrai nepaloštum ten prieš rimtesnius

p.s dar pačiešint moki...

p.s.s http://www.part.lt/img/918a272beb80b5b54f45120463654e3d707.png

prigauts, beto stuną užmestų ir gg jam kur loštum ant didesnių elo, o čia lakstai sau o tie bėga nuo tavęs taip ir imi, šiaip laisvai paimti galima jį, tiesiog stun ir dead.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Misteris_Newbie

Kas sedi bronze 4 as, kas sedi bronze 5 tu, kas turi daugiau elo as, kas visada buna bronze 5 niekaip neiseina tu,kas buvo 2 kartsu bronze 5 ir 3 kartus bronze 4 bet visada islipa is bronze 5 as,tai va as us tave geriau losiu + kas turi daugiau ranked lose tu, ir tu turi 0 LP kai as budavau bronze 5 visada sededavau su 80 arba 40 niekados neesu turejas 0 LP tik ant bronze 4 kai perejau 0 tasku tu pirma lipk is bronzos tik tada sakik kas noobas nes matau tau nesiseka.

Prieš 4 dienas(-ų)

Prisijungsi dar siandien?

Prieš dieną

Matai net alksninis rase kad tu trolis bet nenoriu saipytis is taves nenoriu susipikti.

Prieš dieną

Suprantu todel ir sakau kad nestumiu ir nenoriu su tavim susipirkt gal kada nors eitum lol? aram?

Prieš 22 valandas(-ų)

Nori lol pazaist?

Prieš 22 valandas(-ų)

Tai eitum lol nebetrolinu pasikeliau iki bronze 4.

tai gal neberašynėk td? oho bronze 4 o wow u r such a pro

"tai va as us tave geriau losiu" aha tai ** per skype verki kad be manęs neidomu lošti ir pnš, ir šiaip ėjom 6mačus 1x1 ir kokie rezai pats žinai :)

Vayne vs Nidalee - aš

Fiora vs Fiora - aš

Xin Zhao vs Xin Zhao (kai būdavo mūsų mėgstamiausias čampas ir pats pirmas kurį abu pirkome) - aš

Fizz vs Fizz - aš

Akali vs Darius - tu

Akali vs Jax - tu

taip, kad tik su akali moki lošt daugiau nieko :0

p.s aš žalias.

o čia žadėtas vid

http://www.youtube.com/watch?v=zDsAFs91-ls&feature=youtu.be

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Misteris_Newbie

prigauts, beto stuną užmestų ir gg jam kur loštum ant didesnių elo, o čia lakstai sau o tie bėga nuo tavęs taip ir imi, šiaip laisvai paimti galima jį, tiesiog stun ir dead.

mercury treads :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...