Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Rycka_Baton

Užkalbintas jauties?

Žėk įniršo berniukas, jei bus problemų atjunk intiką, šildymą ir gali supizdint jei tėvas duos ant bilieto į uteną, arba žėk kai močiutei penciją praves, sakyk, kad nori paaukot bažnyčioj 10lt ir už tą čiriką atvaryk pas mane, parodysi kaip reik ašaras šluostyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žėk įniršo berniukas, jei bus problemų atjunk intiką, šildymą ir gali supizdint jei tėvas duos ant bilieto į uteną, arba žėk kai močiutei penciją praves, sakyk, kad nori paaukot bažnyčioj 10lt ir už tą čiriką atvaryk pas mane, parodysi kaip reik ašaras šluostyt.

aukštas lygis bazaro :DDDDDD

beto, pats žaidžiu db silveryje ranked, ir tiesiog neįmanoma laimėt krč, 5v5 ranked team tik lošt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Rycka_Baton

aukštas lygis bazaro :DDDDDD

beto, pats žaidžiu db silveryje ranked, ir tiesiog neįmanoma laimėt krč, 5v5 ranked team tik lošt.

čia bronze ir silveris niekuo nesikeičia. čj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žėk įniršo berniukas, jei bus problemų atjunk intiką, šildymą ir gali supizdint jei tėvas duos ant bilieto į uteną, arba žėk kai močiutei penciją praves, sakyk, kad nori paaukot bažnyčioj 10lt ir už tą čiriką atvaryk pas mane, parodysi kaip reik ašaras šluostyt.

Kuris čia iniršo?:D man atrodo,kad tu kad net reikėjo bazara googlint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Rycka_Baton

Gerai nebefreepostink

Prižadi nemūšt ir neddosint ? Man tai patinka tokie pimpeliukai, kur tik moka atsikirst "googlinai bazarą, mano motina mirus negaliu stumt ant tavęs, arba nefreepostink, nes suvartei ubagan ir nenoriu daugiau rašyt, kad nepasirodyčiau prieš kibernetinius draugus loxas." GG WP gražoli myliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...