Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Misteris_Newbie

Db arba jis uzduxintas liko, arba raso lb ilga atsakyma :D

ne, žaidžiau mačą, na taip žinau, kad tu dalbajobas ir tau neverta rašyt atsakymo nes vistiek tu verksi, bet, kad taip jau nori - žinai gi, kad tu duxas :>

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Misteris_Newbie

tu tai dusk bronze v visi ant tavęs stumia nes tu dūhas, verksnys xd

atsakymas iš bronze 4 nūbo kaušo dauno ir taip toliau, taip taip ačiū nereikėjo, narų nuomonės neidomios, eik pačiulpk augiui_ciulpiuniui, AI ATSIMENI KAIP MAN Į LOLO ČATĄ RAŠEI, KAD TEN nojus onstrike ir "augis_čiulpiunasz ( mano sugalvota) " floodina ten nesamones, neprisimeni? gaila neturiu jokių foto, bet matai kaip būna išpradžių stumi, paskui neri, nu žinau, būną bet gi kadangi tu čia maušas niekas esi tai reikia taip daryt :D

ps atsakymo nereik - neįdomu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

atsakymas iš bronze 4 nūbo kaušo dauno ir taip toliau, taip taip ačiū nereikėjo, narų nuomonės neidomios, eik pačiulpk augiui_ciulpiuniui, AI ATSIMENI KAIP MAN Į LOLO ČATĄ RAŠEI, KAD TEN nojus onstrike ir "augis_čiulpiunasz ( mano sugalvota) " floodina ten nesamones, neprisimeni? gaila neturiu jokių foto, bet matai kaip būna išpradžių stumi, paskui neri, nu žinau, būną bet gi kadangi tu čia maušas niekas esi tai reikia taip daryt :D

ps atsakymo nereik - neįdomu

tai jei neįdomu pisk iš čia degrade, neturi ką pasakyt tai tylėk krv šūdo gabale tu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...