Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Jaigu naujoke tai visai gerai , laukia gera ateitis ne taip kaip as feedinu 24/7

Aš ir feedinau, dabar jau po biški kopiu į geresnes aukštumas. ;) Svarbu žinot su kuo žaist ir žaist su tuo pačiu visą savaitę, tik taip suprasi, kas jam geriausia, kokia taktika ir kaip gintis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš ir feedinau, dabar jau po biški kopiu į geresnes aukštumas. ;) Svarbu žinot su kuo žaist ir žaist su tuo pačiu visą savaitę, tik taip suprasi, kas jam geriausia, kokia taktika ir kaip gintis :)

tau pasisekė, tu moki nuo pat pradžios lošt :D aš feedinau kai velnias pradžioj... todėl manau ir vėliau nesiseka dėl to, manau jai pasikelsi 30 lvl, turėtum patekt į silverį. Beje, kuriam regione loši?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tau pasisekė, tu moki nuo pat pradžios lošt :D aš feedinau kai velnias pradžioj... todėl manau ir vėliau nesiseka dėl to, manau jai pasikelsi 30 lvl, turėtum patekt į silverį. Beje, kuriam regione loši?

WEST :) dėkui už komplimentus :D o tu gali naują nick susikurti, ten galbūt jau lengviau bus žaisti ir po biški įkopsi į viršūnes ;) sėkmės!:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...