Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

jo, rašo. paspaudi ant minimape skaičiukų virš buffų ir parašo pvz. Red Team Blue Buff respawns at 1:11. dar per mkjogo skiną gali užsidėt kokį nori :)

Tai tada zjbs, nes man reikia tokios programos kur rašo ir negalėjau surasti. Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nežinau, kažkaip kai pradėjau žaisti rankedus dabar, o kelis matchus spėjau jau ir silveryje sužaisti, tai labai pakilęs žaidimo lygis, esmė tame, kad vien tik teamwork'as ir žaidimas laimėtas, visi stengiasi kuo tik gali padėti, jungleriai labai patyrę. Negaliu atsižavėti žaidimo lygiu ;P Ar čia pas visus taip? ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

jo, rašo. paspaudi ant minimape skaičiukų virš buffų ir parašo pvz. Red Team Blue Buff respawns at 1:11. dar per mkjogo skiną gali užsidėt kokį nori :)

Krč o man rašo kad tipo "Blue team red buff needs 2'25" seconds to respawn", kaip padaryt kad rašytų ne kiek liko laiko o kada bus tas respawn'as?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Krč o man rašo kad tipo "Blue team red buff needs 2'25" seconds to respawn", kaip padaryt kad rašytų ne kiek liko laiko o kada bus tas respawn'as?

kada bus, nėra taip, bet bent jau man kai atsisrespawnina, tai ping padaro ir matai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu ką lose'as ;/ Net nasus'as neišgelbėjo team'ai, reikia bandyt paimt būtinai šitą ir bus 5 laimėti, 5 pralaimėti

kiek staku surinkai ir kelinta minute buvo?

Biški smurfinau,visi kilai mano buvo pažiurekit i mano komandos score :D

f5aa8c8974a7799a5d204dc7e992288d555.png

Maladiec, pries beginner co-op, omg, vps i challengeri tave !

Tipo kažkas su ashe?

2a6cabe03ba341c9e6a3be650e0ef849247.png

Pvz.: yra vienoj komandoj lissandra o kitoj ashe, tai jeigu ashe nuzudo lissandra, ashe gauna karuna, taspats ashe su sejuani, lissandra su sejuani, rengar su kha ir t.t. P.S. Is kur skina parovei? o.O

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...