Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Misteris_Newbie

Sw Kinder Siurpraizai ar koks ten lochas.

verki kad zaidime uzmutines buvau ir duhu forume pavadinau lol

sveikinu neizeidei koks man skirtumas kad tu mano fb suzinojai omg ka daryt :DD pats niekados gyvenime cj savo rozos neparodytum jo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

verki kad zaidime uzmutines buvau ir duhu forume pavadinau lol

sveikinu neizeidei koks man skirtumas kad tu mano fb suzinojai omg ka daryt :DD pats niekados gyvenime cj savo rozos neparodytum jo?

O kur aš verkiau?

rodžiau kelis kartus prisistatyme :) Bet bent neraunu tokio kieto kaip tu - šūde.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

vis dar verksi?

Žiek pasakysiu, nei aš verkiu dabar, nei ką, tik būk žmogus, nebeahuielink, nes kai tave pamačiau iš pradžių nepatikėjau, kad toks pizdukas kaip tu, dar pisa protą kitiems. Nenoriu aš pyktis, bet sakau geranoriškai, dabar pradėk rašyti savo litanijas, bet aš patylėsiu, burunduk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Misteris_Newbie

Žiek pasakysiu, nei aš verkiu dabar, nei ką, tik būk žmogus, nebeahuielink, nes kai tave pamačiau iš pradžių nepatikėjau, kad toks pizdukas kaip tu, dar pisa protą kitiems. Nenoriu aš pyktis, bet sakau geranoriškai, dabar pradėk rašyti savo litanijas, bet aš patylėsiu, burunduk.

:lol: :lol:

zinok man tas pats ka tu apie manai

vistiek kaskada nerdavai kad pakelciau rida infernusui dbr jau cia stumi ;DD

blet pamastyk KOKS MAN SKIRTUMAS kad pamate mano foto internete, kaskokiam forume, as apsiverkt turiu ane?

:DD

bent jau nebandau kaska irodyt kad cia ne as nes man tai tas pats

ps taksai gyvenima laikas isigyt :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...