Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Ble, kad iš bronzės išlipti reikia išmokti lošti. Ir ar ne tu čia, kuris tik duoq žaidžia? Atsimenu norėjau patikrint mmr, tai net neleido, nes tik duoq žaidi.

Turi sužaist 3 soloQ geimus, kad mmr patikrintum db su Silver 1 draugu žaidžiu, tobulėju NES MMR BLET MANO SUPISTASir db kai lošiu su goldais ir aukštais silveriais gaunu normaliai visko ir keliuosi MMR + iš bronzos pats išlipau tik kai B1 buvau promai i silveri buvo paprašiau draugo, kad bot premedes eitumem, gaila tau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Riot_Rekkles

Turi sužaist 3 soloQ geimus, kad mmr patikrintum db su Silver 1 draugu žaidžiu, tobulėju NES MMR BLET MANO SUPISTASir db kai lošiu su goldais ir aukštais silveriais gaunu normaliai visko ir keliuosi MMR + iš bronzos pats išlipau tik kai B1 buvau promai i silveri buvo paprašiau draugo, kad bot premedes eitumem, gaila tau?

jo gaila

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turi sužaist 3 soloQ geimus, kad mmr patikrintum db su Silver 1 draugu žaidžiu, tobulėju NES MMR BLET MANO SUPISTASir db kai lošiu su goldais ir aukštais silveriais gaunu normaliai visko ir keliuosi MMR + iš bronzos pats išlipau tik kai B1 buvau promai i silveri buvo paprašiau draugo, kad bot premedes eitumem, gaila tau?

jo, paskui man reik po 1 game suzaist i men kad neiskrisciau is goldo per tave, alksni ir taksa boosteriai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...