Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Fanta_Drive

Nes niekas neziuri i EUNE zaidejus, nekreipia tiek demesio kiek i EUW. Vienintelis Mimer (Super Hot Crew team) yra is EUNE. Roccat yra lenkai, tik nezinau kur zaide EUW ar EUNE.

lenkai zaide pas lenkus, simple as that

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

80% kurie perejo is east i euw yra patenkinti tuo sprendimu. Ka ten su tais polakais lost, visi nenormalus. nu nzn man tai su brudais nepatinka lost, jei jus tenkina ta mintis, kad jie mldc tai loskit, nieks neliepia eit euw, o kas sako, kad eune > euw tai praslyskit ** su savo nuomonem tokiom. losiat easte tai ir loskit siknas surauke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

80% kurie perejo is east i euw yra patenkinti tuo sprendimu. Ka ten su tais polakais lost, visi nenormalus. nu nzn man tai su brudais nepatinka lost, jei jus tenkina ta mintis, kad jie mldc tai loskit, nieks neliepia eit euw, o kas sako, kad eune > euw tai praslyskit ** su savo nuomonem tokiom. losiat easte tai ir loskit siknas surauke.

perėjau į west primeti 5lvl jau :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

bbz losiu easte jau gal 3 men nebuvo labai daug tu lenku. ir easte ir weste pasitaiko tu afk'eriu ir trolliu gal weste zaidimo lygis ir yra aukstesnis, bet negalima sakyt, kad eune yra prasciau uz euw vistiek cia nei vienas is musu nebus pro playeris zaidziantis lcs'e tai pagal mane px kuriam serve losi abu mazdaug yra lygus . visi verkia kad easte daug lenku dar tie lenkai uz mus geriau losia . lietuviai niekad neatkreipia demesio i save tik kitus gali kritikuot -.-

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

bbz losiu easte jau gal 3 men nebuvo labai daug tu lenku. ir easte ir weste pasitaiko tu afk'eriu ir trolliu gal weste zaidimo lygis ir yra aukstesnis, bet negalima sakyt, kad eune yra prasciau uz euw vistiek cia nei vienas is musu nebus pro playeris zaidziantis lcs'e tai pagal mane px kuriam serve losi abu mazdaug yra lygus . visi verkia kad easte daug lenku dar tie lenkai uz mus geriau losia . lietuviai niekad neatkreipia demesio i save tik kitus gali kritikuot -.-

y m8 retkarciais gaunu lietuvius savo elo ir jie tiesiog nesiorentuoja ka buildint, buildina kas parodyta lolkinge ar dar kur ten o ne pagal situacija, zinoma yra ir tu lenku, bet ant ju nustojau stumt kai pakilau i gold elo ir supratau kad ne su jais cia viskas dedas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...