Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Fanta_Drive

ai, jei jau prasčiau už mane žaidi, tai iškart reikia pasakyti, kad tu mažiau žaidi už mane, tai gal išvis tada nekalbėk šude? pisk atgal į savo silverį scrube.

tipo sakiau kad as uz tave gereu? xddddddddddddddd tik tokia atmatu kaip tu ir ziuriu i divisionus

- O, as viena divizija auksciau, iam the god, hes scrub.

stfu su tokia logika atmata tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tipo sakiau kad as uz tave gereu? xddddddddddddddd tik tokia atmatu kaip tu ir ziuriu i divisionus

- O, as viena divizija auksciau, iam the god, hes scrub.

stfu su tokia logika atmata tu.

tai idiote, galim ir 1v1, galim ir 2v2, galim ir 3v3, galim belenkaip išmeginti, ir pats pastebėsi, kad lūzeris esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Fanta_Drive

tai idiote, galim ir 1v1, galim ir 2v2, galim ir 3v3, galim belenkaip išmeginti, ir pats pastebėsi, kad lūzeris esi.

3 tavo pranesimas, same shit rasai. stfu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Fanta_Drive

o tu vėl kažką bandai įrodyti, gal verčiau uždusk mažvaiki, užpisai visus čia, kaip antras blue bl.

AS MEGINU KAZKA IRODYT XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

tai idiote, galim ir 1v1, galim ir 2v2, galim ir 3v3, galim belenkaip išmeginti, ir pats pastebėsi, kad lūzeris esi.

ai, jei jau prasčiau už mane žaidi, tai iškart reikia pasakyti, kad tu mažiau žaidi už mane, tai gal išvis tada nekalbėk šude? pisk atgal į savo silverį scrube.

pirma išlipk iš silverio, tada rašyk idiote ;/

oh stfu silver scrub ;/

pamoinas tu, kaip ir textas dalbajobas drift pukis duxis ir kiti lenkai ale mafijozai serverio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Fanta_Drive

Mhm ko jūs čia rimtj pykstates kas geriau žaidžia parodo jūsų divisionai žmonės ;))

kaikurie stengiasi parodyt kaip ale moka zaist, o kas zaidzia lola 4 fun.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...