Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Kalanta, Ir bahur, jus tikrai tokie traumuoti ar ka? Patys tipo iskarto losiat su geriausiu buildu kai buvot noobai? :DDD Dazniau eikit i shule nes matos kad nebemokat skaityt. Zmogus parase po apacia (foto) "Padekit su build" Tai ne ble reik vadint "dat build " "best build" "pro build" .. Kazin kokie jusu build buvo, ir kazin kokie dabar, twich prisiziurejo jamat kokias lulu i top ir feedinat.. Graudus esat forumo ereliai.

E tu duxe tu graudus tu supistas ciortas tylek ok ? Surasim su xebra ir suspardisim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kalanta, Ir bahur, jus tikrai tokie traumuoti ar ka? Patys tipo iskarto losiat su geriausiu buildu kai buvot noobai? :DDD Dazniau eikit i shule nes matos kad nebemokat skaityt. Zmogus parase po apacia (foto) "Padekit su build" Tai ne ble reik vadint "dat build " "best build" "pro build" .. Kazin kokie jusu build buvo, ir kazin kokie dabar, twich prisiziurejo jamat kokias lulu i top ir feedinat.. Graudus esat forumo ereliai.

xDDDDDDDDD net nėra parašyta fotkei, kad padėt su build kur tu matai?? asilas tu pats nuaik į tą mokyklą ir išmok skaityt aš tai moku. Ten jis pakeite žinute

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kalanta, Ir bahur, jus tikrai tokie traumuoti ar ka? Patys tipo iskarto losiat su geriausiu buildu kai buvot noobai? :DDD Dazniau eikit i shule nes matos kad nebemokat skaityt. Zmogus parase po apacia (foto) "Padekit su build" Tai ne ble reik vadint "dat build " "best build" "pro build" .. Kazin kokie jusu build buvo, ir kazin kokie dabar, twich prisiziurejo jamat kokias lulu i top ir feedinat.. Graudus esat forumo ereliai.

KODEL MES BLED VISKA TURIM DUOT? YRA INTERNETAS IR NAUDOKIS JUOM DAUNE TU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

euw=eune sorry

tikrai klysti žmogau pats žaidžiu easte ir esu juo taip nusivyles ,kad eina šikt su akali carynu jų prašau tiesiog farmintis nesikaut ir po turėtu būt bėgu po lane padėt to nepakanka kaip jiem daugiau išaiškinti aš nežinau sudie eastas užtenktinai danervavo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...