Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Iš brondze 5 pasikeliau iki brondze 4 ir po to nebežaidžiau ranked'ų , lauksiu naujo sezono, tada kalbasinsiu, nes neįmanoma su tais afk or troliais..

Jeigu "ok" + paveiksliukas free post, pabandysiu parašyt kitaip, gal negausiu įsp :) Atsiprašau.

Taip Eimi, sutinku su tavim, bronzej labai reikia komandos, kaip gi be jos įmanoma išlipti... 1v5 žinai gi neįmanoma, vienas lauke ne karys :) Na sėkmės tau, mažiau trollių ir AFK :rolleyes: Elo hell visur :angry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu "ok + paveiksliukas free post", pabandysiu parašyt kitaip, gal negausiu įsp :) Atsiprašau.

Taip Eimi, sutinku su tavim, bronzej labai reikia komandos, kaip gi be jos įmanoma išlipti... 1v5 žinai gi neįmanoma, vienas lauke ne karys :) Na sėkmės tau, mažiau trollių ir AFK :rolleyes: Elo hell visur :angry:

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU REKT

btw euw>eune

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu "ok + paveiksliukas free post", pabandysiu parašyt kitaip, gal negausiu įsp :) Atsiprašau.

Taip Eimi, sutinku su tavim, bronzej labai reikia komandos, kaip gi be jos įmanoma išlipti... 1v5 žinai gi neįmanoma, vienas lauke ne karys :) Na sėkmės tau, mažiau trollių ir AFK :rolleyes: Elo hell visur :angry:

Auksiniai zodziai,visapusiskai sutinku su tavimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

panaši man irgi situacija kaip pas Eimi - aš pradžiui buvau silver 4,tuomet nukritau į silver 5 ir dar lošiau tuos rankedus - iš kokių 6 laimėjau vos viena. pagrindinė pralaimėjimo priežastis - bloga komanda,aišku,pats ne per geriausiai lošiau kaip kuriose matchuose,nu bet vistiek... apskritai šitas sezonas man buvo blogiausias (league of legends žaidžiu nuo season1).. tikiuosi naujame sezone viskas bus kitaip...

P.S west jau online,tai kas norėtų pažaisti šiandien kartų? (esu aš ir vienas mano draugas jau) galėtumę žaisti iki naktų,nu dėl laiko pasitartumę.. pridėkite į draugus egido : )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

panaši man irgi situacija kaip pas Eimi - aš pradžiui buvau silver 4,tuomet nukritau į silver 5 ir dar lošiau tuos rankedus - iš kokių 6 laimėjau vos viena. pagrindinė pralaimėjimo priežastis - bloga komanda,aišku,pats ne per geriausiai lošiau kaip kuriose matchuose,nu bet vistiek... apskritai šitas sezonas man buvo blogiausias (league of legends žaidžiu nuo season1).. tikiuosi naujame sezone viskas bus kitaip...

P.S west jau online,tai kas norėtų pažaisti šiandien kartų? (esu aš ir vienas mano draugas jau) galėtumę žaisti iki naktų,nu dėl laiko pasitartumę.. pridėkite į draugus egido : )

Nuo pirmojo sezono žaidi, ir tik s5? real?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu "ok" + paveiksliukas free post, pabandysiu parašyt kitaip, gal negausiu įsp :) Atsiprašau.

Taip Eimi, sutinku su tavim, bronzej labai reikia komandos, kaip gi be jos įmanoma išlipti... 1v5 žinai gi neįmanoma, vienas lauke ne karys :) Na sėkmės tau, mažiau trollių ir AFK :rolleyes: Elo hell visur :angry:

Kitas reikalas :D o jau čia sutinku su tavo nuomone, realiai kad ir 4 vs 5 matematiškai paskaičiavus, dėl vieno žaidėjo gali kristi visas team'as.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kitas reikalas :D o jau čia sutinku su tavo nuomone, realiai kad ir 4 vs 5 matematiškai paskaičiavus, dėl vieno žaidėjo gali kristi visas team'as.

Ačiū labai ,kad viską mums paaiškinote Ponas Moderatoriau , kitą kartą kas bus parašyta paveikslėlyje mes pacituosime , nes yra tokių žmonių kurie negali perskaityti kas jame užrašyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nuo pirmojo sezono žaidi, ir tik s5? real?

kaip matai : ) nieko čia įspūdingo,juk pasitaiko tokios atsiprašant "supistos" situacijos šiame žaidime ne vienam lol senbūviui,tuolabiau aš pateikiau viršutiniame poste,kodėl man šitas sezonas buvo blogas (jūsų reikalas tikėti)

edit:

jeigu nesugebi islipt is savo divizijos vadinas ten ir priklausai, simple as that

shut you're f**ing mouth pls spooder xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...