Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

edit:

jeigu nesugebi islipt is savo divizijos vadinas ten ir priklausai, simple as that

shut you're f**ing mouth pls spooder xd

nedusink tu cia manes bahuras, losi nuo pirmo sezono ir sedi s5 tik nereikia tu atmazu, kad trollina teamai ir afk, nemoki zaist ir sedi savo divizijoje, zaidi savo lygiui :) kam tie atmazai kai pats zinai, kad nixuja nemoki zaist

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nedusink tu cia manes bahuras, losi nuo pirmo sezono ir sedi s5 tik nereikia tu atmazu, kad trollina teamai ir afk, nemoki zaist ir sedi savo divizijoje, zaidi savo lygiui :) kam tie atmazai kai pats zinai, kad nixuja nemoki zaist

Silver ne mano division : ) as praeitus sezonus buvau golde ir man butu idomu paziureti,kaip tu reaguotum kai tave sumatchintu su trolleriais ir t.t.. ai gi tu net nezaidi to lol siuo metu (bent jau taip supratau),o sugebi tik komentuoti ir tiek..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

čia tipo PL - palanga? aš tai geriau sakyčiau PL - pūsk lavone/loxas ir dar pridėčiau naxui iš čia, bet čia kaip kas nori, manau šitoj situacijoj tau tiktu taip suprast ką norėjau pasakyt.

ir taip eastas zjbs

bet tu toks mldc esi matos, gaila daug nebendravom, kietas bachas esi, del zaidimo uzmustum mane karatistas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

aha, jeigu nekeliu nuotrauku nereiskia, kad nelosiu:)

XxZ2m.jpg

prasau:

http://imgur.com/awG83N3,jgFrRCX,hvhj7QM,nvhjq2k#0

Paziurek i skaicius,kiek matchu suzaidziau PRAEITUS sezonus (2,3),kiek atsimenu buvau pasiekes ta golda,todel prasyciau mane nelyginti Silverio lygiu,tiesiog si sezona taip gavosi ir tiek..

p.s dar cia kazkuriais metais buvau europoje kazkur 50vietoje pagal win rate su Sona ir save drysciau netgi iki siu dienu vadinti top100 geriausiu supportu europoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prasau:

http://imgur.com/awG83N3,jgFrRCX,hvhj7QM,nvhjq2k#0

Paziurek i skaicius,kiek matchu suzaidziau PRAEITUS sezonus (2,3),kiek atsimenu buvau pasiekes ta golda,todel prasyciau mane nelyginti Silverio lygiu,tiesiog si sezona taip gavosi ir tiek..

p.s dar cia kazkuriais metais buvau europoje kazkur 50vietoje pagal win rate su Sona ir save drysciau netgi iki siu dienu vadinti top100 geriausiu supportu europoje.

Another wooden joke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...