Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Haha pastoviai gaunu trolius ir afk. pats esu vertas challengur gal net ir lcs :) bet mano team sudai buna pastoviai. lolas yra gaidziu zaidimas del to ir losiu dota nes ten su rusais kaip su zmonem galima susisneket. jei lost tai tik eune nes ten geriausi zaidejai. euw sudu servas haha! tik idiotai ten gali zaisti. mano nuomone geriausias zaidimas yra smite, nes ten reikia turet skill kad pazaistum. bet jeigu be juoku geriausias zaidimas turi but quake live. esu gan geras zaidejas quake ir visus nubus sargiecius galeciau pakratyt. eune > euw. lolas cancer zaidimas nes comminity sudas haha! :) :) :) :) :) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Haha pastoviai gaunu trolius ir afk. pats esu vertas challengur gal net ir lcs :) bet mano team sudai buna pastoviai. lolas yra gaidziu zaidimas del to ir losiu dota nes ten su rusais kaip su zmonem galima susisneket. jei lost tai tik eune nes ten geriausi zaidejai. euw sudu servas haha! tik idiotai ten gali zaisti. mano nuomone geriausias zaidimas yra smite, nes ten reikia turet skill kad pazaistum. bet jeigu be juoku geriausias zaidimas turi but quake live. esu gan geras zaidejas quake ir visus nubus sargiecius galeciau pakratyt. eune > euw. lolas cancer zaidimas nes comminity sudas haha! :):):):):):)

n1 m8 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

n1 m8 :)

Aciu drauguzi! As nebezaidziu ranked, nes sie metai svarbus, del to daugiau laiko praleidziu mokydamasis. Tu zinau palikai narkotiku prekeiviu direktoriaus posta del varzanciu mokslu, bet matau vien uzsiimi League of Legends zaidimu. Apgavai visa serveri biciuli haha! :) Be to zaisti ranked - degint nervus. As su savo biciuliu Deividu_Mazunu a.k.a Spooder_Man einam tik normalus del first win of the day haha! Siaip League of Legends zaidimas yra puikus, labai idomus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aciu drauguzi! As nebezaidziu ranked, nes sie metai svarbus, del to daugiau laiko praleidziu mokydamasis. Tu zinau palikai narkotiku prekeiviu direktoriaus posta del varzanciu mokslu, bet matau vien uzsiimi League of Legends zaidimu. Apgavai visa serveri biciuli haha! :) Be to zaisti ranked - degint nervus. As su savo biciuliu Deividu_Mazunu a.k.a Spooder_Man einam tik normalus del first win of the day haha! Siaip League of Legends zaidimas yra puikus, labai idomus. :)

šaunuolis, kad negadini nervų, o va aš linksmai žaidžiu, beto, tas sargas nusibodo tiesiog, nėra tolko čia vistiek žaisti, tik ateinu pačhatinti su tokiais išmintingais žmogeliais kaip karalius, p.s. get rekt domka

61584a13fc9c0da8821336b2ca3bf77e266.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

šaunuolis, kad negadini nervų, o va aš linksmai žaidžiu, beto, tas sargas nusibodo tiesiog, nėra tolko čia vistiek žaisti, tik ateinu pačhatinti su tokiais išmintingais žmogeliais kaip karalius, p.s. get rekt domka

61584a13fc9c0da8821336b2ca3bf77e266.png

Asil buni ir iscarrintas, visu game nelaimesi ir neiscarrinsi. Aisk mldc gerai losi bet maziau bamba kelk pries sargo bachus. plat gaut nera sunku jei jau gold gauni 8)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Asil buni ir iscarrintas, visu game nelaimesi ir neiscarrinsi. Aisk mldc gerai losi bet maziau bamba kelk pries sargo bachus. plat gaut nera sunku jei jau gold gauni 8)

čia ant prikol suprant su domantu, labai mad jis nuo vakar, kad perlipau jo div, tai db tryhardina soloq, kad tik pakiltų viršun, visks ok čia xdd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...