Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Tai taip nera sunku uz ji zaist. Bet man idomu kaip tu isvengi visus (nami, leona, ar kitu stunus). Man tai apgailetina butu kazka rasyt "Nieko idomaus" apie faker. Iki tokio lygio tau toli ir toli. Kalbu ir apie save ir apie visus kurie cia rasinejat. Galvojat kad mes mokam zaist? Deje ne. Yra dar geresniu uz mus. Tai nematau tolko save aukstint kaip "gera zaideja".. Aisku jeigu zaisim dar sita zaidima po 2-4 metu ir mes taip zaisim kaip dabar . Xpeke, Faker, Rekkles, Bjergsis.

Už mane geresniu nera get on my lvl bitch

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai taip nera sunku uz ji zaist. Bet man idomu kaip tu isvengi visus (nami, leona, ar kitu stunus). Man tai apgailetina butu kazka rasyt "Nieko idomaus" apie faker. Iki tokio lygio tau toli ir toli. Kalbu ir apie save ir apie visus kurie cia rasinejat. Galvojat kad mes mokam zaist? Deje ne. Yra dar geresniu uz mus. Tai nematau tolko save aukstint kaip "gera zaideja".. Aisku jeigu zaisim dar sita zaidima po 2-4 metu ir mes taip zaisim kaip dabar . Xpeke, Faker, Rekkles, Bjergsis.

E ti bl as tau rasiau? As sakiau kad as geresnis isvis uz ji? Cia isvis tema apie supistus stunus eina o ne apie visa zaidima. Ir kaip sakai " Aisku jeigu zaisim dar sita zaidima po 2-4 metu ir mes taip zaisim kaip dabar . Xpeke, Faker, Rekkles, Bjergsis." zmones losia nuo 1 sezono kaip sako ir tik silveri sedi tai kad tavo zodziai beprasmiski

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

E ti bl as tau rasiau? As sakiau kad as geresnis isvis uz ji? Cia isvis tema apie supistus stunus eina o ne apie visa zaidima. Ir kaip sakai " Aisku jeigu zaisim dar sita zaidima po 2-4 metu ir mes taip zaisim kaip dabar . Xpeke, Faker, Rekkles, Bjergsis." zmones losia nuo 1 sezono kaip sako ir tik silveri sedi tai kad tavo zodziai beprasmiski

Pvz, zaidziu nuo 1 sezono, pasikeliau 8 lvl, tada metus nelosiau pradejau lost nuo 2 sezono ziemos kazkur, paskui vel nelosiau ilgai, pradejau lost nuo 3 sezono galim sakyt normalei jau. Ir nesakau kad as moku jau puikei zaist.. Tai gerai apie stunus, sakai 100% pataikitum ane? Davai pazaisk uz veigara ir nufilmuok kaip zaidi. Ciuju 40% praleisi farmo, ir stunus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai taip nera sunku uz ji zaist. Bet man idomu kaip tu isvengi visus (nami, leona, ar kitu stunus). Man tai apgailetina butu kazka rasyt "Nieko idomaus" apie faker. Iki tokio lygio tau toli ir toli. Kalbu ir apie save ir apie visus kurie cia rasinejat. Galvojat kad mes mokam zaist? Deje ne. Yra dar geresniu uz mus. Tai nematau tolko save aukstint kaip "gera zaideja".. Aisku jeigu zaisim dar sita zaidima po 2-4 metu ir mes taip zaisim kaip dabar . Xpeke, Faker, Rekkles, Bjergsis.

O tipo faker jau toks geras? Prieš worldus nei vienas jo nežinojot. Laimėjo worldus vsio geriausias žaidėjas pasaulyje, dabar net nepateko į worldus ir ogn ar kur ten, visi juos padulkino. 8vt http://lol.gamepedia.com/HOT6iX_Champions_Spring_2014 ir nebėra jų bot lane. Tame video tikrai nieko įdomaus nėra. Paspaustas e w q ir kartais ultis wow čia tai stebuklas, lyg jis vienas penkis pirštus turėtu. Yra tikrai geresnių už Faker tik nesuprantu kuo jis jums toks stebuklingas.

Tai taip nera sunku uz ji zaist. Bet man idomu kaip tu isvengi visus (nami, leona, ar kitu stunus). Man tai apgailetina butu kazka rasyt "Nieko idomaus" apie faker. Iki tokio lygio tau toli ir toli. Kalbu ir apie save ir apie visus kurie cia rasinejat. Galvojat kad mes mokam zaist? Deje ne. Yra dar geresniu uz mus. Tai nematau tolko save aukstint kaip "gera zaideja".. Aisku jeigu zaisim dar sita zaidima po 2-4 metu ir mes taip zaisim kaip dabar . Xpeke, Faker, Rekkles, Bjergsis.

Tai žinoma. Atspėk ką rodo šioje nuotraukoje 5b1c888602819b95906e6761f35f3a3166.png Jei netiki va http://wastedonlol.com/ . Turiu draugą kuris žaidžia nuo season 2 spėk kur jis dabar sėdi. Ką tik pasiekė silver 5 su mano pagalba. Kaip Textas sakė beprasmiškas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pvz, zaidziu nuo 1 sezono, pasikeliau 8 lvl, tada metus nelosiau pradejau lost nuo 2 sezono ziemos kazkur, paskui vel nelosiau ilgai, pradejau lost nuo 3 sezono galim sakyt normalei jau. Ir nesakau kad as moku jau puikei zaist.. Tai gerai apie stunus, sakai 100% pataikitum ane? Davai pazaisk uz veigara ir nufilmuok kaip zaidi. Ciuju 40% praleisi farmo, ir stunus. :)

Kodel tu toks dauztas ? Dar klausima is kur istraukiai kad 100% ? Pats sugalvuojai? Nes apie 100% nieko nesakiau. Jeigu esi bronze player tai tikrai tu tiek ir praleisi farmo ir stacku bei stunu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...