Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Jeigu man duoda noobus į teama per pirmą ranked tai aš paflaminu per visą game ir daugiau kokias 3d tng lošt rankedus. :D

 

Kaip tu flamindamas gali laimet macha? :D Flaminia dar labiau susinervuoji isvis nebemastai pradedi durnas klaidas daryt. Jeigu jie buvo noobai tai flamink kiek tu nori jie netaps geresni, tu per zaidima tikrai padarai nemaziau klaidu negu jie tai kaip ir kazkas sake pradek nuo saves ir iscarynk tuos noobus, pasiimk tokiu champus su kuriais lengva caryint ir viskas, zaisk normalus ismok kiekvienai rolei po pora championu ir islipsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Hmm. Zaidziu uz katarina tikrai ilga laika, tai tikrai nemanau kad pirmas item kuri ant jos reiketu buildint yra rabadonas, o tuo labiau void staff. Nesu auksto elo bet manau kad tikrai geriau pradet nuo deathfire grasp, o jei labai lane pralaimi tai netgi nuo abysal scepter, nes su katarina teamfightus gali lengvai carynt todel early gali ir magic resist nusipirkt, bet cia tik mano nuomone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Hmm. Zaidziu uz katarina tikrai ilga laika, tai tikrai nemanau kad pirmas item kuri ant jos reiketu buildint yra rabadonas, o tuo labiau void staff. Nesu auksto elo bet manau kad tikrai geriau pradet nuo deathfire grasp, o jei labai lane pralaimi tai netgi nuo abysal scepter, nes su katarina teamfightus gali lengvai carynt todel early gali ir magic resist nusipirkt, bet cia tik mano nuomone

 

Orianna plat 4 buvo, suvartė :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai manau tikrai butu buve pradet nuo abysal scepterio jeigu labai lane gavai, siaip nezinau pora kartu teko zaist pries Orianna ir tikrai nebuvo sunku zaist tikriausiai prasta papuole, bent jau nuo 3 levelio laukiau kol paleis q ant minionu ir tada sokdavau q e w ir stengies isvengt jos kito burbulo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai manau tikrai butu buve pradet nuo abysal scepterio jeigu labai lane gavai, siaip nezinau pora kartu teko zaist pries Orianna ir tikrai nebuvo sunku zaist tikriausiai prasta papuole, bent jau nuo 3 levelio laukiau kol paleis q ant minionu ir tada sokdavau q e w ir stengies isvengt jos kito burbulo.

 

Žinau kaip žaist, tiesiog nesiseka šitas 2 dienas iš eilės. Jaučiu reiks eit už supp žaist toliau, ten bent laimiu, nors ir nepatinka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...