Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

sveiki aš stebiu streamus ir galit paaiškint kaip jie atackina taip greit paspaudžia su kitu klavišu kad pajudėtu ir iškart atackina taip staigiai čia viską su pele taip daro? bet niokių garsu nebūn ,kad minkitu ta pele kaip aš ir tai taip nesigauna kaip jie čia tai ppadaro? aš kalbu apie normal atackas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sveiki aš stebiu streamus ir galit paaiškint kaip jie atackina taip greit paspaudžia su kitu klavišu kad pajudėtu ir iškart atackina taip staigiai čia viską su pele taip daro? bet niokių garsu nebūn ,kad minkitu ta pele kaip aš ir tai taip nesigauna kaip jie čia tai ppadaro? aš kalbu apie normal atackas.

Naudoje tik pele ir klaveturą su laiku ir tu taip išmoksi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sveiki aš stebiu streamus ir galit paaiškint kaip jie atackina taip greit paspaudžia su kitu klavišu kad pajudėtu ir iškart atackina taip staigiai čia viską su pele taip daro? bet niokių garsu nebūn ,kad minkitu ta pele kaip aš ir tai taip nesigauna kaip jie čia tai ppadaro? aš kalbu apie normal atackas.

Key binds (nereikia nei spausti su pelyte), pelytes mygtukus kokius nors papildomus užsibindine

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

bl uzsibindini daleiskim a, kad autoattackint ir su pelyte paeini atgal ir spaudi a ir autoattackina arcaiusia zmogu o jeigu nera zmoniu creepa - kaip tu be sito kitini kai zaidi uz adc?xd

 

 

supelyte viską dariau :D su kitu klavišu bėgu su pirmu klavišu apšaudau duxa

 

pats kaip maininu adc, tai kitinu su pelė atgal truputį ir A paspaudžiu kartu, geriausias būdas, nes ankščiau dažnokai pramisindavau ir su pelė kai kitindavau nueidavau ne į ta pusę, ir užmušdavo greit, krč, best su A kitinti ir šiaip kai farminies irgi gali jau mokintis su A.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...