Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

14 metis laiko turi prie pc ir kimarina ramus sau :D

"hes pretty toxic for his 14 years.

played with him a couple times and he flames everyone for one little mistake."

 

"After every game I play with him, people seem to say ''Report Larssen, as usual'' "

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Išvis ar aš čia vienas pastebėjau, kad praeitam seasone daug geresnį div. duodavo nei šiam. Sužaidi 6 win iš 10 ir duoda tau B1, žaidžiant mid champu normaliai, o kai seniau galėdavai su supp 3 game laimėt be pastangų ir B1 duodavo.

nera tiesos tavo zodzdiuose kadangi praeitam sezone taip pat verkdavo kaip ir tu kad is 10 gaimu laimejo 7 ir gavo bronze

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš dėl jo ir sužinojau apie LCSą xD Facebook grupej buvo parašyta kažkas tipo "palaikom lietuvį" ir aš nuėjau žiūrėt, tada buvo kvalifikacija į LCS spring 2013 ir jie žaidė prieš Giants ir pralaimėjo. Va tokia cool story.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš dėl jo ir sužinojau apie LCSą xD Facebook grupej buvo parašyta kažkas tipo "palaikom lietuvį" ir aš nuėjau žiūrėt, tada buvo kvalifikacija į LCS spring 2013 ir jie žaidė prieš Giants ir pralaimėjo. Va tokia cool story.

As apie LCS tik 2014 spring vidury suzinojau :D As buvau nuejes paziuret s3 season end bet nesupratau nieko, man vps durnai pasirode, cia zaidimas o komentuoja 30-40meciai :D

 

GOLD3 buvau silver1 end season, silver 2 preseason

 

pFZzHp4.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...