Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Rudovv tau kuo greiciau xerath reik

 

 

Rudovv,imk ahri cassiopeia,syndra.

 

 

Syndra? kai jos Q nerfed? ahri nerfed, cassio ok. bet xerath labiausiai viable dabar kai nerandi ka pickinti in my opinion

 

Ahri nerfed. Syndra tiesiog nepatinka. Cassio norėčiau, bet sunkus čampas, čia tik atrodo Q -> EEEEEEEEEEEEE. (O gal ir rimtai tik Q + E xD)

Xerathą imsiu aišku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nėra už ką :)

 

__________________________________________________________________________

 

Norėčiau pakalbėti apie meta.

 

Buvo laikas, kai aš galvojau, kad aš turiu visus reikalingus/metos čampus (mid lane'ui aišku). Dabar gi Rito panerfino labai daug mano čampų, tokių kaip: Ahri, Fizz, Azir. Lieka tik Zedas. Visada lošiau daugiausiai už Assassinus, tačiau RIP dgf. Ir man kilo klausimas, o už ką dabar lošti mide? Pažiūrėjau savo turimus čampus ir pagalvojau, o kodėl man neišbandyt tiesiog mage'ų?! 

 

c333220a8c1dad54f1ce9657bc295350328.png

d8023a964f95c1f888baf8d981259552870.png

 

Manau, dabar daugiau ir žaisiu su tokiais čampais. Tiesiog matau, kad laikas kažką tai keisti, nes su Assassinais jau negaliu išcarrynt.

 

Kata dabar stipriausias midlaneris (Iki master), tačiau aš turbūt vieninetlis žaidėjas kuris nemoka taip greitai spausti mygtukus xD Zedas irgi stiprus, tačiau žmonės jau išmoko turbūt lošti prie jį, Diana+exhaust arba Annie+exhaust ir gg. 

 

Ką manot jūs? Už ką dabar geriausiai lošti mid'e?

 

Lux patinka ir man, tik nenusiperku vis.

Annie labai stipri prieš assasinus ir šiaip kai kuriuos mid lanerius, nes gali išburstint iš vieno combo.

Heimerdongeris šiaip nepatinka, ne mano stiliaus champas.

 

Šiaip mide dabar žaidžiu su kata (best champ ever, kad lane prapisčiau reiktų pasistengt), tik gaila, kad ji banned pastoviai. Dar su ahri žaidžiu, nunerfinta, bet vistiek nebloga. Le blanc dabar žiauri, žaisčiau, jei nebūtų vaizdūškė medinė ir nedropintų FPS nuo W spello :D (laukiu Ravenborn skino, kad galėčiau žaist ^^). Xerath neblogas, Zed ir best mid laner po katos - Nidalee - nesveikas dmg + labai daug mobility roaminimui <3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Lux patinka ir man, tik nenusiperku vis.

Annie labai stipri prieš assasinus ir šiaip kai kuriuos mid lanerius, nes gali išburstint iš vieno combo.

Heimerdongeris šiaip nepatinka, ne mano stiliaus champas.

 

Šiaip mide dabar žaidžiu su kata (best champ ever, kad lane prapisčiau reiktų pasistengt), tik gaila, kad ji banned pastoviai. Dar su ahri žaidžiu, nunerfinta, bet vistiek nebloga. Le blanc dabar žiauri, žaisčiau, jei nebūtų vaizdūškė medinė ir nedropintų FPS nuo W spello :D (laukiu Ravenborn skino, kad galėčiau žaist ^^). Xerath neblogas, Zed ir best mid laner po katos - Nidalee - nesveikas dmg + labai daug mobility roaminimui <3

Pritariu,ahri nors nunerfinta bet vistiek gana stipri.Dar apsimoka lissandra šeip nebloga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...