Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Būtų visai įdomu sužinot už kokius champus šaika lošiat? Turit kokį vieną favoritą ar už kelis po truputį? ad ar ap labiau suein

Dabar maininu Jinx/Ahri šie champai man smagiausi,dar kartais palošiu Katarina jei neužbanina.Su Jinx easy carrintis galima,didelis Dmg,tik tais prieš Assasinus nelabai ji,o jei su Ahri pataikai E tai gg užverti suleidęs combo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Būtų visai įdomu sužinot už kokius champus šaika lošiat? Turit kokį vieną favoritą ar už kelis po truputį? ad ar ap labiau suein?

3 Seasone buvau jungle main, maininau Zacą. Dar žaidžiau su Eve ir Vi.

ff48aa2e1b0dc55e2eda69d0ae63e796471.png

 

4 Seasone pradėjau žaisti mid'e ir pradėjau mainint Zedą. Kayle buvo tiesiog OP (Free win), jeigu kayle open - instalock, na ir su Zedu prieš Kayle nelabai žaisti xD Pantheon čia kaip snowball čampas išlipti iš silverio buvo.

e918988522e7dbf3430dda12b74d419e659.png

 

5 Seasone žaisiu toliau mid'e, tačiau koks bus main čampas dar nelabai žinau... Zed?! Jal gal ir pabodo... LB?! Kažkaip pabodo... Galvoju daugiau apie Lux, gal norėčiau su Jayce'u daugiau palošti.

 

P.S. Išvis norėjau mainint Azirą, bet Rito pliz nužudė jį :/ Vat rimtai nesuprantu, kodėl??? Paimt pvz. Zedą, panerfino biški AS, bet nenužudė. O Azirui iškart -100dmg iš Q ir soldierių range'ą. Kodėl jie negali nuimt Zedui iš Q 100dmg, gi iškart niekas nežais. Kodėl Azirą galima nužudyt, o Zedą ne? Sad life... 

 

P.S.S. Aš nenoriu, kad Zedą taip nerfintų xD Tiesiog kaip pvz.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...