Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Ne nu visko gali būti, bet Bronzej daužti žaidžia rimtai....

 

Sausa1n1s: top
Master2skills: yasuo supp? om
Master2skills: omg
Sausa1n1s: i said
Sausa1n1s: top
Sausa1n1s: are u blind?
Master2skills: look idiot y have ecvoust
 
 
Amotken: yasuo support
Amotken: ?
Ivanblufight: NO
Ivanblufight: He is top
PatrikThEzpensiv: noo he is going top
Amotken: if youre top yasuo,why u take exaust ?
Amotken: :))
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Ne nu visko gali būti, bet Bronzej daužti žaidžia rimtai....

 

Sausa1n1s: top
Master2skills: yasuo supp? om
Master2skills: omg
Sausa1n1s: i said
Sausa1n1s: top
Sausa1n1s: are u blind?
Master2skills: look idiot y have ecvoust
 
 
Amotken: yasuo support
Amotken: ?
Ivanblufight: NO
Ivanblufight: He is top
PatrikThEzpensiv: noo he is going top
Amotken: if youre top yasuo,why u take exaust ?
Amotken: :))

 

Arba būna taip

I go top 

no pick order

Ok i go troll

Fuck you Polish kid

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Ne nu visko gali būti, bet Bronzej daužti žaidžia rimtai....

 

Sausa1n1s: top
Master2skills: yasuo supp? om
Master2skills: omg
Sausa1n1s: i said
Sausa1n1s: top
Sausa1n1s: are u blind?
Master2skills: look idiot y have ecvoust
 
 
Amotken: yasuo support
Amotken: ?
Ivanblufight: NO
Ivanblufight: He is top
PatrikThEzpensiv: noo he is going top
Amotken: if youre top yasuo,why u take exaust ?
Amotken: :))

 

Mano smegenu lasteles numere kai perskaiciau si chata ;(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano smegenu lasteles numere kai perskaiciau si chata ;(

Tai ir pas mane. Dabar vat paimiau Bronze 5 acc ir lošiu, tai tiek tokių "prikolų" matau... Žaidime tai iškart /mute all.

Aš galvojau, kad bronzej žmonės tiesiog nemoka farmint, nesupranta ką daryti žaidime. Bet jie tiesiog neturi logikos, nemoka galvoti išvis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai ir pas mane. Dabar vat paimiau Bronze 5 acc ir lošiu, tai tiek tokių "prikolų" matau... Žaidime tai iškart /mute all.

Aš galvojau, kad bronzej žmonės tiesiog nemoka farmint, nesupranta ką daryti žaidime. Bet jie tiesiog neturi logikos, nemoka galvoti išvis.

Jei bronze pamato kažką su exhaust, tai reiškia support ir viskas :D Neveltui bronze jie xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai ir pas mane. Dabar vat paimiau Bronze 5 acc ir lošiu, tai tiek tokių "prikolų" matau... Žaidime tai iškart /mute all.

Aš galvojau, kad bronzej žmonės tiesiog nemoka farmint, nesupranta ką daryti žaidime. Bet jie tiesiog neturi logikos, nemoka galvoti išvis.

as uzstryges bronzei nes visad komanda uzfeedina ir paskui jau gg , vakar irgi geras prikolas buvo kai losiau ranked matcha , mid'e talonas gauna malku nuo veigaro.. o as budamas malph jungle kazkaip tai kaltas esu del to kad jis mire :D nu krc ten klaunai kazkokie tai vaiksto, redkarciais bronzoi gaunu normalia komanda , dazniausiai tenka paciam viska daryt bet to neuztenka nes vienas irgi nieko gero :D , o ypac nervina kai pasitaiko momentai kada visiem reikalingas gank ant lane'o o pries renkdami champus pisa prota jog Top lane carry all games xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

as uzstryges bronzei nes visad komanda uzfeedina ir paskui jau gg , vakar irgi geras prikolas buvo kai losiau ranked matcha , mid'e talonas gauna malku nuo veigaro.. o as budamas malph jungle kazkaip tai kaltas esu del to kad jis mire :D nu krc ten klaunai kazkokie tai vaiksto, redkarciais bronzoi gaunu normalia komanda , dazniausiai tenka paciam viska daryt bet to neuztenka nes vienas irgi nieko gero :D

Tai nelošk su malphite'ais visokiais, pamiršk apie komandą. TU turi carrynt! Kaip? Čia jau ir reikia parodyt savo skillus, nebūtinai fight'int 1v5, kad laimėti bronzej.

 

Man vat daug kas rašė, kad negali iš bronzės išlipt, tai vat pats bandau :D Aš irgi visus game's laimėti negaliu, kartais tai impossible.

http://www.lolking.net/summoner/eune/53832977#matches

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...