Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

 

"Cool Story"

Tai va, bronzej sutikau vieną lietuvį (Twitch). Aš lošiu su Trynda tope, mano komanda pralaimi aišku. Kaip ir sakiau, nebūtinai fightint 5v5 kad laimėti. Tai pushinu sau, imu inhibus... Twitchas gi pradėjo flamint, kad nepadedu ir pradėjo mokinti mane kaip lošti, agresyviai. Aš manau išcarrynau game'ą, laimėjau. "Padovonojau" jam winą, galima sakyt. Tačiau, jis dar norėjo mane reportint ir pasakė, kad aš "low'as". Tai va, kaip manot, ant kiek šitas žmogus yra daužtas? Ne kaip žaidėjas, o kaip žmogus. Aš niekada neflaminu ir nereportinu bronzej žaidėjų, kurie nemoka lošti. Čia gi bronzė, taip ir turi būti. Tačiau jis yra daužtas, kaip žmogus, ane?

 

bf6ed61f35bac6b0f0787d5dc27b7a79548.png89ce8d81ffdf1cf2a503aaf60cbbce55604.png

01e4287b9cb21b67ec4fe23c1ee62fc7102.png

 

Tiesiog noriu pasidalinti įspūdžiais iš bronzės :)

 

 

Pilna ten tokių, ten gi vis dar low bronze, dažnai pralaimi ir dėl to dauguma kaltina komandą (pats kažkada toks buvau). Jie tiesiog dar per mažai patirties turi ir galvoja, kad viskas paremta kill'ais. Neturi kill'ų - nemoki žaist - vienintelė jų logika, dėl kuriuos jie vis dar yra bronzėj. Kam išvis dar diskutuot su juo reikėjo, žmogus tiesiog dar daug nesupranta apie žaidimą. Gal išmoks kadanors ir, tuo pačiu, flamint baigs.  -_-

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pilna ten tokių, ten gi vis dar low bronze, dažnai pralaimi ir dėl to dauguma kaltina komandą (pats kažkada toks buvau). Jie tiesiog dar per mažai patirties turi ir galvoja, kad viskas paremta kill'ais. Neturi kill'ų - nemoki žaist - vienintelė jų logika, dėl kuriuos jie vis dar yra bronzėj. Kam išvis dar diskutuot su juo reikėjo, žmogus tiesiog dar daug nesupranta apie žaidimą. Gal išmoks kadanors ir, tuo pačiu, flamint baigs.  -_-

Netaip supratai. Sakau, daužtas jis ne kaip žaidėjas, o kaip žmogus. Kaiptik jis sako, kad killai nieko nerodo. Jis flamino mane, nors turėtų būti dėkingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...