Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

neina, 2.6m losiu bandziau priprast ir nieko 

tas pats buvo :D megink lošt su nida kaškur iš pradžių ir megink kai meti ieti pasižiūrėt su Y raide kur tau mest :D ir aš taip pripratau su kiekvienu champu skillshotus jei ką pasižiūrėt kaip mest jei ten jau ekrane nebsimato :D tai kaškaip su ja dažnai ir lošiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tas pats buvo :D megink lošt su nida kaškur iš pradžių ir megink kai meti ieti pasižiūrėt su Y raide kur tau mest :D ir aš taip pripratau su kiekvienu champu skillshotus jei ką pasižiūrėt kaip mest jei ten jau ekrane nebsimato :D tai kaškaip su ja dažnai ir lošiu

Nu pabandysim ,bet tipo jei taip išmoksi esi kažkiek kietesnis ane ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu pabandysim ,bet tipo jei taip išmoksi esi kažkiek kietesnis ane ?

ne, tiesiog pagal pacius zaidimo kurejus ir pagal pro zaidejus tai yra geriau, nes daugiau i bushus paziuri ir panasiai, tikriausiai niekas neatsimenat, bet kai pirmus lygius keliesi zaidimas pats siulo zaisti su uzlockinta kamera, t.y paspausti y raide,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Yra problema kaip reik išmok atprast žaisti su y raide nes aš visada lošiu su y raide užsilockines.Laikiu protingų atsakymų.

L0l, niekada negalvojau net, kad kažkas gali žaisti su užlockinta kamera :D Gi čia vapšė nepatogu ir daug ko gali nepamatyti... Nuo pradžios lošiu su unlockinta ir tokios problemos nebuvo. Tačiau iškart kamerą valdžiau su rodiklėmis, poto kai gavau laptopą, tai pakeičiau į WASD (Kaip SA-MP, nes buvau pripratęs kažkaip). Pas mane išvis keisti yra nustatymai, ulti=space ir t.t.

 

fe9e62d729d0655d88fae825ad9a4667657.png

 

Na čia irgi reikia priprasti, man tai užteko 2 dienų kažkur, bet dabar aš kitaip ir negaliu.

 

Dėl to, kad W užimta, tai teko abilities biški pakeisti.

 

d228a43cfde65f31a627ff356e751510907.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

L0l, niekada negalvojau net, kad kažkas gali žaisti su užlockinta kamera :D Gi čia vapšė nepatogu ir daug ko gali nepamatyti... Nuo pradžios lošiu su unlockinta ir tokios problemos nebuvo. Tačiau iškart kamerą valdžiau su rodiklėmis, poto kai gavau laptopą, tai pakeičiau į WASD (Kaip SA-MP, nes buvau pripratęs kažkaip). Pas mane išvis keisti yra nustatymai, ulti=space ir t.t.

 

fe9e62d729d0655d88fae825ad9a4667657.png

 

Na čia irgi reikia priprasti, man tai užteko 2 dienų kažkur, bet dabar aš kitaip ir negaliu.

 

Dėl to, kad W užimta, tai teko abilities biški pakeisti.

 

d228a43cfde65f31a627ff356e751510907.png

Nesenai lošiau ,bet kai sunkumo tu patikėk pjaunu gryba kai reikia kelti po biški su pele i viršu ,kad galėtum save matyt visur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...