Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

woaw, so funny, nežinai kas per nick ir jo reikšmės tai px ane, pamokink farmintis godas plz...

 

lolo trainingas jau moko "last hit to get gold" tai supranti gi last hitink ir gauk goldo +1cs prides, easy as fuck unless ure fag, and ure fag so idk m8 

 

 

Parašyk lietuviškai, kodėl pas tave tiek mažai farmo... Jis turbūt nesupranta tavo cool žodžių...

 

per mazai nardai boostui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

lolo trainingas jau moko "last hit to get gold" tai supranti gi last hitink ir gauk goldo +1cs prides, easy as fuck unless ure fag, and ure fag so idk m8 

 

 

 

per mazai nardai boostui

 

Man boosto nereikia, ne taip kaip tau. :) Btw, pagal tavo logika, sedek viename lane, farminkis ir leisk kitiems leinams prapysti visa zaidima, anaiptol jiems padejes. :D pro tipsai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man boosto nereikia, ne taip kaip tau. :) Btw, pagal tavo logika, sedek viename lane, farminkis ir leisk kitiems leinams prapysti visa zaidima, anaiptol jiems padejes. :D pro tipsai

Man boostas? Kur man boostintis? i tavo mamos kelnaites? per zema anyway. yra champu kurie be farmo yra 0, todel reik paaukot siek tiek mid game uzsifarmint, zinoma ta paaiskint komandai. o turet 199 farmo 33min? thats fking shame. sako 15min baigias laning phase, ok tai per 15min turi iseit su 120~ farm, per kitas 17min gauti tik 79 farm? thats not even legit. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

lolo trainingas jau moko "last hit to get gold" tai supranti gi last hitink ir gauk goldo +1cs prides, easy as fuck unless ure fag, and ure fag so idk m8 

 

o_O, ačiū, kad paaiškinai, db 300 cs per 20 min turėsiu kaip froggen, dėkui labai pro ;/, jei da nesupranti kalbėjau sarkastiškai, ir tas farmas kai tu turi daugiau kilų už visą savo komandą, ir jie unlimited mirčių, tai pats palošt tokį game, kai 10 minutę turi 4/0 prieš midą, ir paskui ateina jam padėt iš botomo ar topo ir mide prasideda ORGY, sėkmės farmintis **, jie suownino mano visus drg teamo, ir tada vienintelis aš buvau kuris dmg darė ir vsio, mane užstompino mide ir viskas, nebuvo įmanoma net farmintis, dar čia tikrai neblogai yra to farmo kai toks žaidimas buvo, žinok pirma situaciją idiote, bei lošt imok, tada mokink kitus, srsly m8, dont use those words ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man boostas? Kur man boostintis? i tavo mamos kelnaites? per zema anyway. yra champu kurie be farmo yra 0, todel reik paaukot siek tiek mid game uzsifarmint, zinoma ta paaiskint komandai. o turet 199 farmo 33min? thats fking shame. sako 15min baigias laning phase, ok tai per 15min turi iseit su 120~ farm, per kitas 17min gauti tik 79 farm? thats not even legit. 

Boostas i mano mamos kelnaites? Logikos nerasta, okey. Blet, o tu bent jau zinai, kas mid lane daresi ar kazka, kad gali sakyt, kad paaukot mid lane del farmo? + Alksnis paaiskino visas game kaip vyko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

294a40f8f5e4893fee6b2be6fd7776ae582.png

 

o boy, gražus game, gražus farmas per tiek minučių as adc, xddd, ai nu jo gi žinau, kad tave užstompino ten botome ir neišėjo farmintis, todėl ir nk krw nesakau, bet kai tu prisipisi prie tokių, tai dw idiot.

10min afk sedejau, nes neleido prisijungt, so lets say 28mins 210 farm, still better than you isnt? 

 

 

ir beje skirk kur plat farm ir silveri (free farm pretty much )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man boostas? Kur man boostintis? i tavo mamos kelnaites? per zema anyway. yra champu kurie be farmo yra 0, todel reik paaukot siek tiek mid game uzsifarmint, zinoma ta paaiskint komandai. o turet 199 farmo 33min? thats fking shame. sako 15min baigias laning phase, ok tai per 15min turi iseit su 120~ farm, per kitas 17min gauti tik 79 farm? thats not even legit. 

 

p.s., pradžioje game owninau ten yasuo ar ką, ir net nebuvo laiko farmintis, ką pradžioje pasiemiau ir turėjau, nes tada reikėjo blue stylint redą į jungles vaikščio ir aišku padėt bot/top, ir labaaai buvo daug laiko pistis mide ir farmintis, kai mano teammates prašika 2v2 ar 1v1 top/bot, ramiai taip game praėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man boostas? Kur man boostintis? i tavo mamos kelnaites? per zema anyway. yra champu kurie be farmo yra 0, todel reik paaukot siek tiek mid game uzsifarmint, zinoma ta paaiskint komandai. o turet 199 farmo 33min? thats fking shame. sako 15min baigias laning phase, ok tai per 15min turi iseit su 120~ farm, per kitas 17min gauti tik 79 farm? thats not even legit. 

"Farminau, farminau... 1000 cs per 30min, poto tik pamačiau užrašą "Defeat"". - Nasus

Nexus > Minionai, deal with it.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...