Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

man ir gal intikas išsijungė a?... pažiūrėk savo match history dar, 240 cs su tristana per 34 min, ai vėl kibęs lolas buvo? plz...

240 per 34, tu 199 per 33. u just burned yourself xddddd +tu su ezu, kas yra vps easy farmintis. O tristanos e bent -10 cs susigadina. Bet ka tau zinot, 0 knowledge

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kur nasus kur adc

first of all, mide sedėjau, o ne ADC, kad visalaik botome farminčiausi sau, o midas žn ką daro silveryje? roamina ir gauna killų, aišku taip ir dariau ir early carinau, bet nors ir ahead buvome botas, vistiek sugebėdavo prasileisti 2v2 ar 2v3 kai jungleris pareina ir pnš, tiesiog ownino juos visus, aš bandžiau padėti ir killus rinkt, aišku pagal tave sedėt mide reikia ir farmintis, nes kai užsifarminsi daug, tada laimėsi ane?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

240 per 34, tu 199 per 33. u just burned yourself xddddd +tu su ezu, kas yra vps easy farmintis. O tristanos e bent -10 cs susigadina. Bet ka tau zinot, 0 knowledge

čia tipo žiūri pagal vieną game silveryje? čia tau ne diamond ar bent jau platinum, kur visi farminasi ir atsargiai žaidžia, kai per 10 min 0-0 gali būti, o pas mane silveryje pakolkas kai acc gavau, tai per tas 10 min gali ir game baigtis, kadangi taip užsifeedinti kurie nors ir viskas, tiesiog laiko nėra farmintis, varyk killų imt per lane, padėk teammates ir laimėk game, o ne sedėk kaip koks idiotas mide ir farminkis.

 

ir p.s. berniuk, su diamond kalbi(aišku kuris po 8mėn pertraukos sunkiai atgauna skillus), kai pasieksi tokį elo, paskambink man ok? 0 knowledge xddd lavonas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

čia tipo žiūri pagal vieną game silveryje? čia tau ne diamond ar bent jau platinum, kur visi farminasi ir atsargiai žaidžia, kai per 10 min 0-0 gali būti, o pas mane silveryje pakolkas kai acc gavau, tai per tas 10 min gali ir game baigtis, kadangi taip užsifeedinti kurie nors ir viskas, tiesiog laiko nėra farmintis, varyk killų imt per lane, padėk teammates ir laimėk game, o ne sedėk kaip koks idiotas mide ir farminkis.

jo aukok cs varyk imt kilu. Thats how it works. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

jo aukok cs varyk imt kilu. Thats how it works. 

SILVER BOY SILVER, kol tu farminsies mide, tavo teammates praloš tau game, nors pox, aišku tik sedėtum mide ir pasiektum gerą farmą ane, o tuo tarpu 0-8 tavo team gali būt.

beto dar kartą kartoju, aš ne adc buvau, o mide sedėjau, tad didelis skirtumas yra SILVERYJE tarp tokių role, nes adc sedėčiau botome ir niekur neičiau, o su midu REIKIA ROAMINTI SILVERYJE NORINT LAIMĖTI GAME jei nedaeina kurva užpisai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

SILVER BOY SILVER, kol tu farminsies mide, tavo teammates praloš tau game, nors pox, aišku tik sedėtum mide ir pasiektum gerą farmą ane, o tuo tarpu 0-8 tavo team gali būt.

beto dar kartą kartoju, aš ne adc buvau, o mide sedėjau, tad didelis skirtumas yra SILVERYJE tarp tokių role, nes adc sedėčiau botome ir niekur neičiau, o su midu REIKIA ROAMINTI SILVERYJE NORINT LAIMĖTI GAME jei nedaeina kurva užpisai

nervinies kaip koks bronze flame boy, persivadink i flame_man geriau tix tau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...