Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

tai tik tavo bronzine nuomuone, su ja sikna nusyvalyciau ir tau i veida teksciau. 

Nuu krv tu tai atsilupęs ar kaip čia suprasti? ką tu čia bandai primesti,paaiškink? nes skaitant iš čhato tavo,rain_man (nierka) ir povilo pats ir esi durniaus vietoje,tu matosi net nežinai,kas jis toks yra ir ką pasiekęs,viską tau pilnai paaiškino jie,o tu bandai čia dar ginčytis,nu žiauru...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Davai isvis visi kurie temoj esam einam 1x1 ir isiaiskinsim tuos santykius kas kur geriau zaidzia kam farmas , kam kas , ir nesipyksit nu gerai lolas yra team game , bet galit issiaiskint 1x1 , nes jus cia kaip suprantu nepasidalinat kuris geriau zaidzia jaigu as suprantu? nes jaigu rimtai tai ateini cia i tema pasiziuret normaliu postu , i diena po karta po du , ir jus cia nesamones rasynejat

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nuu krv tu tai atsilupęs ar kaip čia suprasti? ką tu čia bandai primesti,paaiškink? nes skaitant iš čhato tavo,rain_man (nierka) ir povilo pats ir esi durniaus vietoje,tu matosi net nežinai,kas jis toks yra ir ką pasiekęs,viską tau pilnai paaiškino jie,o tu bandai čia dar ginčytis,nu žiauru...

kas yra nierka* (ne nerkaus)? tipo tas kur boostina uz centus? ar tas povilas kur centu turi ir boostinas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kas yra nierka* (ne nerkaus)? tipo tas kur boostina uz centus? ar tas povilas kur centu turi ir boostinas?

nu aš nžn už kiek jis ten boostina,bet čia ne esmė ir koks tau skirtumas vapšė? jis kaip tik vat dbr žmonėm padeda patobulėti,žaidžia realiai for free rankedus ir laiminėja,o dėl to,kad viename geime paėmė 199cs 35 min (tiksliai nepamenu) ir reiškia (tavo manymu) blogas,tai čia iš viso apgailėtina taip galvoti.. neatsižvelgi ir nepagalvoji net apie kitas aplinkybes... ir dar drįsti užsipulti jį,kai jo patirtis šio žaidimo nenusakomai didesnė negu tavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...