Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Galėtu čia krč padaryt, flame-įsp. Šita tema skirta man atrodo diskutuoti apie champus, kelti savo scorus, aptarinėti buildus, o ne pisti proto, kad kda=better than u all, ar farm=win. Kaip žmogus sugeba žaist, taip jis ir žaidžia. Galima aišku pasakyti pastabą, bet ja reikia ir tinkamai mokėt priimt, o ne pusti supista burbulą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Galėtu čia krč padaryt, flame-įsp. Šita tema skirta man atrodo diskutuoti apie champus, kelti savo scorus, aptarinėti buildus, o ne pisti proto, kad kda=better than u all, ar farm=win. Kaip žmogus sugeba žaist, taip jis ir žaidžia. Galima aišku pasakyti pastabą, bet ja reikia ir tinkamai mokėt priimt, o ne pusti supista burbulą.

tu ka? per daug sau leidi jaunuoli. yra sitos skilties dievukas su 2k zinuciu, ans gal vyrsesnis uz tave ????????????? turek biski pagarbos jaunuoli :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tu ka? per daug sau leidi jaunuoli. yra sitos skilties dievukas su 2k zinuciu, ans gal vyrsesnis uz tave ????????????? turek biski pagarbos jaunuoli :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Man nesvarbu, kiek kas ten turi postų, visi esam lygus ir reikia laikytis skilties taisyklių, o iš kažkokio šūdino komentaro nereikia pusti burbulo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O swwwww, davai pa'waste'inkit savo laiką, rašykit long postus, rodykit savo IQ. O aš ryt pažvengsiu, iš ryto reikės geros nuotaikos kaiptik :D So much salt here

Kaip aš praleidau vasarą? Bandžiau įrodyt Rodovvui kad jis neteisus.

Ahaha, nice! ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Galiu nusakyti apie zmogu pagal taip kaip jis raso internete. autizm lvl: veri hai. rasau puse zodziu in engrish, kad atoryciau veri coole, nors is tikru esu weeaboo trash. blem, jis kazka parase neigiamo, HAHAHA turbut jo iq bus labai mazas, nes as galiu tai nustatyti. Kadangi interente turbut neatsiras zmogaus, kuris galetu rasyti, kazka pasiepiancia ar humoro forma, visi internete turi buti rimti ir viska priimti uz tikra piniga. jauciu kaip svila siknaite, todel parasysiu jiems, kad jie gaisina savo laika. tariu jums iki draugai, o as einu pakelsiu, oi "pasitreniruosiu" bronzoje. be to WOW 2k postu sioje temoje, tai tik irodo, jog esu spammeris, kuris nieko naudingo neparaso, o tik pisa prota ir bando vaidinti lolo dievuka, nors is tikro esu skrubas, kaip ir visi kiti Ahahah!!!! Kadangi jau sedi prie pc, tai tikrai gaisini savo brangu laika rasydamas kazkoki posta, kai gali per ta laika pastatyti sau nama, ar pasodinti medi ar netgi bronzoje vaidinti god. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ooo, koks comebackas (kaikas nesupranta kodėk tiek daug angliškų žodžių, o gi dėl to kad nesu lietuvis ir nevisada žinau kaip lietuviškai pasakyt ką noriu, bet sarg'e kažkaip keistai tai supranta). Bet kaip ir sakiau truksta farmerio :D Mano mėgstamiausi hateriai, kurie geriau rašys visišką nesamonę, bet toliau bandys kažką tai įrodyt <3 myl

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ooo, koks comebackas (kaikas nesupranta kodėk tiek daug angliškų žodžių, o gi dėl to kad nesu lietuvis ir nevisada žinau kaip lietuviškai pasakyt ką noriu, bet sarg'e kažkaip keistai tai supranta). Bet kaip ir sakiau truksta farmerio :D Mano mėgstamiausi hateriai, kurie geriau rašys visišką nesamonę, bet toliau bandys kažką tai įrodyt <3 myl

Pasiziurek i save is sono, kokias nesamones esi prirases, ir apgalvok viska, nevykeli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...