Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Kur last whisperis? :? BT kažkaip ant vayne meh... Sunku įkišti,nes yra geresnių jai itemų (kad ir du phantom danceriai labai gerai).

sitam game nebutinai buvo imt lw cia kas kaip nori , o bt ant vayne geras itemas jei nori isgyvent per fightus , o jei zinai ,kad tave 100% nieks per fighta nenuzudys gali imt double pd.(bent jau as taip manau)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sitam game nebutinai buvo imt lw cia kas kaip nori , o bt ant vayne geras itemas jei nori isgyvent per fightus , o jei zinai ,kad tave 100% nieks per fighta nenuzudys gali imt double pd.(bent jau as taip manau)

Nors gal tu teisus,nu žodžiu daug variacijų įmanoma,netgi galbūt Ghostblade. Šiaip jis turi GA,sakė,kad ji kha nuėma,bet tipo du kartus per team fight'ą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nors gal tu teisus,nu žodžiu daug variacijų įmanoma,netgi galbūt Ghostblade. Šiaip jis turi GA,sakė,kad ji kha nuėma,bet tipo du kartus per team fight'ą?

ghostblade ant vaynes ziauriai geras itemas ,bet super late tu turi ji pakeisti i pd nes fightai buna ilgi dazniausiai , o ga sitam game buvo geriausias def itemas ,nes jei ir kha nuzudytu ji jis negautu reseto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nors gal tu teisus,nu žodžiu daug variacijų įmanoma,netgi galbūt Ghostblade. Šiaip jis turi GA,sakė,kad ji kha nuėma,bet tipo du kartus per team fight'ą?

Mane per tf visada kha sumedžiojo, nors ir kaip bandėm jį sumedžiot, prieš tf jis kai mane pasigaudavo aš vos spėdavau e panaudot ir paflashint su 10% hp, o šiaip vietoj ga buvo last whisperis, tik kai prapisom pirmajį ir paskutinijį tf aš ji nusipirkau, nes mačiau, kad nieko nebus. Bet enemy spėjo endint kol mes prisikėlėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...