Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

normalus zmogus raso ka nori nes dabar zodzio laisve taip kad ka noriu ta rašau

Laisvė reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu, jei tai būtina apsaugoti žmogaus sveikatai, garbei ir orumui, privačiam gyvenimui, dorovei ar ginti konstitucinei santvarkai.

Laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su nusikalstamais veiksmais - tautinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu ir dezinformacia.

Lietuvos Respublikos Konstitucija

II Skirsnis, 25 straipsnis.

 

Aš nežinau kiek tau metų (Nors bandai pasirodyt protingu), gal ir nieko tokio, kad tu to nežinojai, tiesiog logiškai reikia galvoti. Kokia laisvė pas mus nebūtų, vis tiek yra apribojimai ir mes negalim daryti ko norim (Žudyti žmones pvz.). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš nespėju refreshint pag'o. :D

 

nenolifinu šitam forume

CHkuaJwWwAA9Ssb.jpg

Nu supranti, kartais noriu pasirodyt protingu, bet man nepavyksta, nes nežinau ką rašau :) 

 

Vsio, užtenka man to cirko :D Ačiū už gerai praleistą laiką ;)

 

P.S. 

Nors... nieko naujo.

6b25223b80668e5f4c29d3d1f97efd65140.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu supranti, kartais noriu pasirodyt protingu, bet man nepavyksta, nes nežinau ką rašau :) 

 

Vsio, užtenka man to cirko :D Ačiū už gerai praleistą laiką ;)

Ne tu turbūt blogai supranti, žmogau. Pažiūrėk ankščiau atsakymus, kas kiek jie laiko buvo. Dar buvo galima suprasti kaip sarkazmą, bet žinau, kad Dievas ne visiems jį davė. Rudovai, ankščiau buvai normalus, dabar čia bandai kas karta prisipisti prie kažko, pavaidinti, kad kaip aš moku žaisti lol'ą ir būna taip, kad kitas žmogus matosi, kad jis yra teisus ir tu toks maždaug "eik pasmaukyk ant savo KDR", ar tai neatrodo vaikiška? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Lietuvos Respublikos Konstitucija

II Skirsnis, 25 straipsnis.

 

Aš nežinau kiek tau metų (Nors bandai pasirodyt protingu), gal ir nieko tokio, kad tu to nežinojai, tiesiog logiškai reikia galvoti. Kokia laisvė pas mus nebūtų, vis tiek yra apribojimai ir mes negalim daryti ko norim (Žudyti žmones pvz.). 

 

gaila kad tu ruskis ir šitie įstatymai tau negalioja

ir šeip smagu kad aš čia šudus rašinėju paprikolu o tu gaišti savo laika po lietuvos respublikos konstitucija knaisiodamasis kad įrodyt kažkokią tiesą grp forume

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

CHkuaJwWwAA9Ssb.jpg

Nu supranti, kartais noriu pasirodyt protingu, bet man nepavyksta, nes nežinau ką rašau :) 

 

Vsio, užtenka man to cirko :D Ačiū už gerai praleistą laiką ;)

 

P.S. 

Nors... nieko naujo.

6b25223b80668e5f4c29d3d1f97efd65140.png

Čia kozerius ištraukei? :D Dar taip gyliai imi dėl to į širdį? Na, pripažįstu, stūmdavau aš ant to EUNE'S, kol pats nepersimečiau, darydavau skubokas išvadas, nors nebuvau to išbandęs. Nežinau, kažkaip temą tu čia nukreipinėji, but anyway... + Matai, žmonės su laiku bręsta, bet tau iki brendimo dar toloka.... Įdomu kodėl, ane? Būtum šiek tiek subrendęs, nekištum savo "snukio" į tas diskusijas, kurios yra visiškai beprasmės, kam čia kažką irodynėt, jeigu kiekvienas žmogus turi savo nuomonę? + Dar neatpratai nuo tų paveiksliukų? God damn it, atvėsk nuo to lol'o. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...