Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

32 minutes ago, Stiprus_Narkotikas said:

Sveiki, galit gal kas kokių patarimų duot kaip iš silverio išlipt? Jaučiu, kad žaidžiu gerai, bet visa laiką turi atsirast koks trolleris dėl kurio turim pralaimėt. Šiuo metu s4, kas norit euw palošt numeskit nicką.

Nesijaudink del tu trolleriu ju visada bus arba nebus laimeti yra sansas 50/50 kad ir su trolleriu manau ,kad jaigu komunikuosi su komanda normaliai ir suprasi kaip zaisti si zaidima greit islipsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Belgu_Aviganis rašė:

Nesijaudink del tu trolleriu ju visada bus arba nebus laimeti yra sansas 50/50 kad ir su trolleriu manau ,kad jaigu komunikuosi su komanda normaliai ir suprasi kaip zaisti si zaidima greit islipsi

Su manim zaidziant simtaprocentine pergale :)

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Belgu_Aviganis rašė:

Nesijaudink del tu trolleriu ju visada bus arba nebus laimeti yra sansas 50/50 kad ir su trolleriu manau ,kad jaigu komunikuosi su komanda normaliai ir suprasi kaip zaisti si zaidima greit islipsi

Aš su komanda komunikuoju gerai, visada ss duodu ir šiaip bandau friendly būt, bet neįmanoma vakar turėjau 60lp ir kritau iki s5 vien dėl tų nevykėlių pralaimėjau. Šiaip su yasuo ir lee žaidžiu geriausiai, su yasuo dažnai pavyksta išcarryint, o su lee aš nespėju 3 lvl pasiimt jau būna 0-3. Šiaip bandau dažnai lošt už yasuo, bet silveryje jis main banas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

21 minutes ago, Stiprus_Narkotikas said:

Aš su komanda komunikuoju gerai, visada ss duodu ir šiaip bandau friendly būt, bet neįmanoma vakar turėjau 60lp ir kritau iki s5 vien dėl tų nevykėlių pralaimėjau. Šiaip su yasuo ir lee žaidžiu geriausiai, su yasuo dažnai pavyksta išcarryint, o su lee aš nespėju 3 lvl pasiimt jau būna 0-3. Šiaip bandau dažnai lošt už yasuo, bet silveryje jis main banas.

jaigu jau taip tau soloq nesiseka tada komanda susieskok savo lygio, matai gerai suzaide pasikviesk i draugus parasyk gal nores kita kart sumest su tavim , taip atsizaisi ir turesi draugu lole kurie su tavim pazais kartu , jaigu jau toks unlucky esi pas manes tai 50/50 buna bet dazniausiai ir pralaiminejancius laimim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...