Eiti į turinį
Jayson_Moore

Galaxy S4

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Andrej_Forever

iki 2500? kai s4 kaina 1000lt? :) taupyk pinigus, kad ir tėvų :)

Už ~1400lt galima nusipirkti S4, priskirta Amerikos rinkai Galaxy S4 i9500 kuris yra silpnesnis už Galaxy S4 i9505, o jis jau galingesnis ir yra priskirtas Europos rinkai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tu geriau už 1000lt nupirk gta v ir xboxą 360

Gta 269lt o xbox 899 lt ar kiek ten

Aš pirkau ps3 ir priedas GTA V + 30 dienų membership. Pirkau iš ebay.

P.S Aš pats turiu S2 plus [ neseniai gavau ] zjbs telefonas, o s4 šeip gal geras - daug funkcijų yra ir nieko jis čia ispudingaus nerodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

99e8703e59759bb05cb8540311feaf23115.png

+ du tauzan litasų.

šiaip asmeniškai, gera turėti išmanų. Bet nemanau, kad verti šiuo metu šie telefonai tokių pinigų.

vpš, aš neįsivaizduoju, ką daugelis jūs darot su jais, už tokius pinigus išeina ipod 4th ir į profesionalią pusę foto aparatas.

Bet patariu palaukti 5c ir jaigu ką, dabar jau tikrai geresnės kameros mobiliako nėra.

O patariu pirkti 4s, nes tau jo bus per akis, kadangi jaunas esi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kūminas turi HTC ONE, kūma HTC ONE mini. Abu telefonus laikiau rankoje, abu veikia ir atrodo puikiai. Labiau HTC ONE, bet skirtumas labai mažas (šiek tiek platesnis ir ilgesnis ekranas).

Bet patariu palaukti 5c ir jaigu ką, dabar jau tikrai geresnės kameros mobiliako nėra.

Nebūčiau toks tikras :D

http://www.nokia.com/lt-lt/produktai/telefonas/lumia1020/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

+ du tauzan litasų.

šiaip asmeniškai, gera turėti išmanų. Bet nemanau, kad verti šiuo metu šie telefonai tokių pinigų.

vpš, aš neįsivaizduoju, ką daugelis jūs darot su jais, už tokius pinigus išeina ipod 4th ir į profesionalią pusę foto aparatas.

Bet patariu palaukti 5c ir jaigu ką, dabar jau tikrai geresnės kameros mobiliako nėra.

O patariu pirkti 4s, nes tau jo bus per akis, kadangi jaunas esi

jo duok tu man DSLR į profesionalią pusę už 2k laukiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...